عزل نمایندگان پارلمان هنگ‌کنگ؛ اتحادیه اروپا از پکن خواست تصمیم خود را لغو کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عزل نمایندگان پارلمان هنگ‌کنگ؛ اتحادیه اروپا از پکن خواست تصمیم خود را لغو کند جزئیات بیشتر🔽

بر اساس این مجوز قانونی هر قانونگذار محلی که تهدیدی برای امنیت ملی چین قلمداد شود بدون آنکه رجوع به دادگاه و محکمه‌ای نیاز باشد از سمت خود عزل خواهد شد.

جوزپ بورل در بخش دیگری از بیانیه خود در محکومیت اخراج نمایندگان پارلمان محلی هنگ‌کنگ آورده است: «تحولات اخیر ضربه‌ سخت دیگری به کثرت‌گرایی سیاسی و آزادی عقاید در هنگ‌گنگ محسوب می‌شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بررسی گزینه عزل ترامپ از قدرت از سوی برخی وزرای کابینه آمریکارسانه‌های ایالات متحده بامداد روز پنجشنبه 7 ژانویه،اعلام کردند که به دنبال خشونت‌های شب گذشته که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ حوزه علمیه خواستار محاکمه و عزل سخنگوی ستاد کرونا شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شهردار اهواز عزل شدشهردار اهواز عزل شد در جلسه شورای شهر اهواز که با موضوع برکناری شهردار برگزار شد، موسی شاعری با رای اعضا برکنار شد. iambehdokht چ خبره توی این شهر خدایااااااااااااا فرماندار و استاندار هم باید عزل و محاکمه بشن!بخاطر گند مدیریتی که زدن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عزل و برخورد با سوءاستفاده‌کنندگان واکسن کرونای پاکبانان آبادانیدر پی سوء استفاده برخی از مدیران ‌و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه‌ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن‌سازی را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدندخاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند با دستور شهردار تهران و پس از بررسی‌های لازم خاطیان درجریان تزریق واکسن کرونا عزل شدند فردی که بصورت غیرقانونی اقدام به تزریق واکسن کرده بود،به همراه ۳ نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمت‌های خود عزل شدند عزل بدون اخراج و توبیخ و جریمه چه فایده؟؟؟؟؟؟؟؟ واکسن بزن از یه قسمت شهرداری برو یه قسمت دیگه 🤨
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »