عربستان 'فریبکاری ایران در ارائه ‌اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد | DW | 13.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

عربستان به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان داد و ضمن حمایت از تلاش‌های آژانس 'فریبکاری ایران در ارائه‌ اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد. عربستان خواستار همکاری ایران با آژانس شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

عربستان به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان داد و ضمن حمایت از تلاش‌های آژانس"فریبکاری ایران در ارائه‌ اطلاعات به آژانس" را محکوم کرد. عربستان خواستار همکاری ایران با آژانس شد.

ترکی شبانه، وزیر اطلاعرسانی عربستان سعودی پس از پایان این نشست در گفتگو با خبرگزاری رسمی عربستان"واس" گفت که شوراى وزيران در نشست خود گزارش‌هایی از آخرین تحولات منطقه و جهان از جمله موضوع گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را بررسی کرده است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تازه‌ترین گزارش خود روز دوشنبه ۲۰ آبان ضمن تائید از سرگیری غنی‌سازی اورانیوم اعلام کرده بود که در یک سایت اعلام نشده در ایران ذرات اورانیوم پیدا شده است.

در میان کشورهای منطقه بعد از اسرائیل عربستان سعودی دومین کشوری است که درباره این گزارش آژانس واکنش نشان داده‌ است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترور، آدم‌ربایی و تهدید به قتل فعالان سیاسی عراق توسط شبه‌نظامیان وابسته به ایرانبیش از یک ماه است كه تظاهرات مردم عراق آغاز شده است طی اين مدت ترور و ربودن فعالان سیاسی و مدنی که صحیح اینه که بگی توسط مزدوران رژیم بچه کش سعودی...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دست اروپا در کشاندن پای ایران به شورای امنیت باز نیست/ اروپایی‌ها امیدوارند با تهدید، ایران را وادار به تجدیدنظر کنند/ آژانس کاملا تحت نفوذ آمریکا و اروپاستیک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: مجموعه فعالیت‌های ایران در ماه‌های اخیر، کشورمان را بیش از پیش به نقطه‌ای نزدیک می‌کند که غرب از آن با عنوان «گریز هسته‌ای» نام می‌برد. پیش از برجام آمریکایی‌ها مدعی بودند که تهران دو تا سه هفته با ساخت سلاح هسته‌ای فاصله دارد و یک برآورد نشان می‌دهد ایران اگر با همین روند ادامه دهد تا نزدیک سال جدید میزان مواد لازم برای ساخت حداقل یک بمب اتم را خواهد داشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران: گزارش آژانس نباید با اغراض سیاسی بزرگنمایی شود | DW | 12.11.2019ایران در واکنش به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره 'کشف ذرات اورانیوم' اعلام کرد که برای شفاف‌ سازی با آژانس همکاری خواهد کرد. نماینده ایران در آژانس هشدار داد که این موضوع نباید با اغراض سیاسی بزرگ نمایی شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد یک مقام روس از سوء تعبیر رسانه‌ها از گزارش جدید آژانس درباره ایراننماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی تلاش‌ها برای تضعیف برجام را مورد انتقاد قرار داد و سوء تعبیر برخی رسانه‌ها از گزارش جدید آژانس درباره ایران را نمونه‌ای از آن دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران در تحریم؛ سقوط آزاد نفتی و امید به رشد صفر درصدیبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، هفته نخست آبان ماه امسال در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار پستی، به «بازگشت امید به روند اطمینان‌بخش اقتصاد»اشاره کرد. رئیس کل بانک مرکزی برای چنین امیدی به اقتصاد ایران، به نشانه‌هایی اشاره کرده است، افزایش شمار داد‌ و ستدها در بازار مسکن پایتخت، آرامش و ثبات نسبی حاکم بر بازر ارز، معکوس شدن روند رشد تورم ماهانه در مهرماه و رشد اقتصاد غیرنفتی از جمله این نشانه‌ها بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پاداش گلزن عراق به ایران؛ یک آپارتمان!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimپاداش گلزن عراق به ایران؛ یک آپارتمان! یک تاجر عراقی اعلام کرده به هر بازیکنی از تیم ملی فوتبال کشورش که به ایران گل بزند،یک آپارتمان به ارزش ۹۰ هزار دلار در مرکز بغداد هدیه می‌دهد ایران_عراق
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »