عربستان مناسک حج را با رعایت تدابیر کرونا برگزار می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

عربستان سعودی اعلام کرد که امسال مناسک حج تحت تدابیر بهداشتی و ایمنی شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

09.05.

2021وزارت حج و عمره عربستان سعودی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد امسال مناسک حج با در نظر گرفتن سهولت عبادت و با توجه به شرایط خاص ایمنی و بهداشتی و حفظ سلامت زائران انجام شود.گفتنی است عربستان سعودی سال گذشته مراسم حج را به دلیل شیوع ویروس کووید-19 با تعداد محدودی از اتباع این کشور برگزار کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رعایت کامل تدابیر بهداشتی و مقابله‌ای با کرونا در مراکز گردشگری ترکیهنکات ایمنی و تدابیر بهداشتی در مقابل ویروس کرونا، در تمامی هتلها و مراکز گردشگری ترکیه زیر نظر 'تیمهای بهداشتی' به اجرا درمی‌آید. - خبرگزاری آناتولی Daz
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عربستان درباره حج تصمیم نهایی را گرفتوزارت حج عربستان از برگزاری حج تمتع با حضور زائران خارجی در فضایی ایمن خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری حضوری امتحانات در ایران به‌رغم اعتراضات گسترده دانش‌آموزانبه‌رغم اعتراضات گسترده دانش‌آموزان دو پایه نهم و دوازدهم در ایران، ستاد مقابله با کرونا تصمیم گرفت امتحانات دو پایه مذکور حضوری برگزار شود. العربیه_فارسی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تمامی ۳۱ استان کشور، از حیث شیوع شاخص های بیماری در مسیر تنزل و کاهش قرار گرفتندبابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه شاخص های موج چهارم بیماری کرونا در کشور در مسیر تنزل و کاهش و شرایط کنترل قرار گرفته است؛ گفت: بایستی با رعایت پروتکلهای بهداشتی و تسریع در روند واکسیناسیون بتوانیم بیماری منحوس کرونا را در کشور کنترل و مهار کنیم. همه واکسن زدن چی شد یکدفعه !! شاخص شما نمیدونم چیه ولی تو شهر ما مراجعه، بستری، و مرگ ومیر بالاست و دراوج، فقط قرمز رو کردین نارنجی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »