عربستان وعده انتخاباتی نتانیاهو را 'بسیار خطرناک' خواند

عربستان وعده انتخاباتی نتانیاهو را 'بسیار خطرناک' خواند

11.9.2019

عربستان وعده انتخاباتی نتانیاهو را 'بسیار خطرناک' خواند

کشورهای عربی از جمله عربستان طرح انتخاباتی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، برای ضمیمه کردن بخشی مهمی از سرزمین‌های اشغالی کرانه باختری به خاک اسرائیل را محکوم کرده‌اند. عربستان سعودی این طرح را 'بسیار خطرناک' و 'نقض آشکار منشور سازمان ملل متحد 'خوانده است.

آقای نتانیاهو روز سه‌شنبه ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) وعده داد که در صورت انتخاب مجدد به عنوان نخست وزیر بعد از انتخابات هفته آینده حاکمیت اسرائیل را بر دره اردن و شمال بحرالمیت اعمال خواهد کرد.

مقام‌های اردن و ترکیه هم از طرح آقای نتانیاهو به تندی انتقاد کرده‌اند.

ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی

گیاهخواری خطر بیماری‌های قلبی را کاهش اما احتمال سکته مغزی را افزایش می‌دهدخطر گرفتگی عروق قلبی در گیاهخوارها کمتر است اما پژوهشگرها می‌گویند خطر سکته مغزی در آن‌ها بیشتر است.

وزیر خزانه‌داری آمریکا: تحریم ترکیه را در نظر داشتیم، ولی تصمیمی برای آن گرفته نشده استوزیر خزانه‌داری آمریکا: تحریم ترکیه را در نظر داشتیم، ولی تصمیمی برای آن گرفته نشده است آمریکا در واکنش به اقدام ترکیه برای خرید پدافند موشکی اس - ۴۰۰ از روسیه، برنامه‌های مرتبط با جنگنده هوایی اف-۳۵ را با ترکیه متوقف کرد.

پلیس آلمان بیوه تروریست معروف داعش در هامبورگ را بازداشت کرد | DW | 09.09.2019دادستان کل آلمان دستور بازداشت بیوه دنیس کاسپرت، خواننده سابق موسیقی رپ و تروریست شناخته‌شده گروه 'دولت اسلامی' را در هامبورگ صادر کرد. اومیمه آ. مظنون به همکاری با گروه تروریستی داعش در سوریه است.

تلفن همراهی که راز بیوه دو داعشی را لو دادیک زن آلمانی تونسی‌تبار پس از افشاء حضورش در سوریه از طریق اطلاعات قدیمی موجود در تلفن همراهش، روز دوشنبه توسط پلیس هامبورگ بازداشت شد.

آژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران برای پاسخگویی وقت را تلف نکندآژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران برای پاسخگویی وقت را تلف نکند به گزارش رویترز، کرونل فروتا، مدیر کل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز دوشنبه ۱۸ شهریور در یک کنفرانس خبری گفت که در دیدار با مقامات ایران اعلام کرده است که زمان بسیار حیاتی است.

ادعای اسرائیل در مورد سایت آباده؛ ظریف نتانیاهو را چوپان دروغگو نامیدنخست وزیر اسرائیل گفته بود ایران به صورت مخفیانه در حال توسعه سلاح‌های هسته‌ای در سایتی در آباده بوده و سپس آن را خراب کرده است.

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

11 سپتامبر 2019, چهارشنبه اخبار

اخبار قبلی

نماینده ایران در سازمان ملل: علیرغم تغییر بولتون با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم

اخبار بعدی

پایان سحر، یعنی ناامیدی
اخبار قبلی اخبار بعدی