عربستان میزبان گرانترین مسابقه تاریخ سوارکاری

18/05/1398 10:02:00 ق.ظ

فدراسیون اسب سواری عربستان رقابت‌های جهانی اسب سواری را در ماه فوریه ۲۰۲۰ در شهر ریاض میزبانی خواهد کرد

کشور عربستان میزبانی گرانترین رقابت اسب سواری تاریخ را در شهر ریاض برعهده خواهد گرفت. عربستان در سالهای اخیر میزبانی رقابت های بزرگ زیادی را برعهده گرفته و برنامه ریزی زیادی برای ادامه...

عربستان در سالهای اخیر میزبانی رقابت های بزرگ زیادی را برعهده گرفته و برنامه ریزی زیادی برای ادامه این میزبانی ها دارد. این کشور عربی به دنبال میزبانی رقابت های اسب سواری برای نخستین بار در تاریخ خود دارد.

سایت اسپورت ۲۴ عربستان اعلام کرد که علاقه محمد بن سلمان ولی عهد عربستان به اسب سواری باعث شده تا این کشور در سال ۲۰۲۰ میزبانی گرانترین رقابت تاریخ اسب سواری را برعهده گیرد. شاهزاده امیر بن بندر رئیس فدراسیون اسب سواری عربستان اعلام کرد که این کشور رقابت های جهانی اسب سواری را در ماه فوریه ۲۰۲۰ در شهر ریاض میزبانی خواهد کرد و برای این رقابت ها ۲۰ میلیون دلار هزینه خواهد کرد که این بالاترین رقمی است که تا الان برای رقابت های جهانی اسب سواری هزینه می شود.

طبق اعلام بن بندر به نفر اول این رقابت ۱۰ میلیون دلار جایزه داده خواهد شد. عربستان قصد دارد که میزبانی رقابت های فرمول یک را هم برعهده گیرد و برای ساخت مکان این مسابقات بزرگ هزینه زیادی خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

توسعه ناسیونالیستی و توسعه میهن‌دوستانه | حمزه نوذری

ناسیونالیسم بیش از هر ایدئولوژی دیگری قدرت ایجاد شور و هیجان در جامعه دارد و تاریخ نشان داده است که می‌تواند تبدیل به یک نیروی قوی شود. ناسیونالیسم با ایجاد غیریت‌سازی و یکدست‌سازی نیرو‌ها و همگن‌کردن آنها تقویت می‌شود که در این میان تکثرها و تنوع‌ها نادیده انگاشته یا طرد می‌شود. اما ناسیونالیسم همان میهن‌دوستی نیست. ویرولی در کتاب «برای عشق به میهن» بین این‌ دو تمایز قائل است. او در این کتاب مدعی است که می‌توان میهن‌دوست بود، اما به دامن ناسیونالیسم نیفتاد. می‌توان دغدغه میهن داشت و دل‌نگران وطن بود، اما ایدئولوژی ناسیونالیستی را نپذیرفت. میهن‌دوستی و ناسیونالیسم دو جهان متفاوت را ترسیم می‌کنند. در رویکرد ناسیونالیستی، هرچه مربوط به میهن است، با همه ضعف‌ها و کاستی‌هایش پذیرفته و چه‌بسا پرستیده می‌شود؛ درحالی‌که در وطن‌دوستی، برای عشق به وطن باید با ناکارآمدی و نادرستی‌های موجود در وطن مبارزه کرد؛ چون وطن‌ برای ما مهم است و نباید از ناعدالتی‌ها و ناآزادی‌های موجود در آن چشم‌پوشی کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گاوه شیرده خوب

تنش در خلیج فارس: رایزنی آمریکا و عربستان؛ هشدار در مورد 'اخلال' ایران در سیستم ناوبریوزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با ولیعهد عربستان سعودی در مورد ادامه تنش در منطقه خلیج فارس و امنیت خطوط کشتیرانی در تنگه هرمز رایزنی کرده و منابع کشتیرانی آمریکا در مورد احتمال مداخله ایران در سیستم ناوبری تجاری در منطقه هشدار داده‌اند. Old macdonald had a cow, E.I.E.I.O این خلیج عربی است. بیشتر ساحل خلیج متعلق به اعراب است. اعراب از قدیم در این دریا صیادی و دریانوردی کرده اند نه فارس ها. فارس برای اصفهان و شیراز است.

دومین روز درگیری متحدان هادی در شهر عدن یمندرگیری‌های روز پنج‌شنبه، بار دیگر از شکاف ایجاد شده در داخل ائتلاف اعراب به رهبری عربستان سعودی در یمن پرده برداشت.

حوثی‌های یمن بار دیگر با دو پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان حمله کردندحملۀ دوبارۀ حوثی‌ها به فرودگاه ابها در حالی روی داده که ماه گذشته اخباری مبنی بر تغییر سیاست امارات متحده عربی در جنگ یمن و کاهش شمار نیروهای ابوظبی در غرب و جنوب یمن منتشر شد. عربستان و متحدانشون اون روزی که اولین بمب رو داخل یمن انداختن و چندین هزار کودک و زن و مرد و هوا دادن باید فکر اینجا میبودن 🔥🔥لعنت بر حکومت جهل وجنون(اسلامی)

لیگ برتر بدون تاریخ قرعه‌کشی شد؛ دربی تهران هفته چهارم

لیگ برتر انگلیس؛ دو پادشاه و چهار وزیر برای قهرمانی می‌جنگندلیگ برتر فوتبال انگلیس از جمعه با مسابقه لیورپول و نوریچ آغاز می‌شود. مسابقاتی که بالاترین حق پخش تلویزیونی را دارد و به اعتقاد بسیاری بهترین لیگ فوتبال جهان است. فصل گذشته شاهد یکی از جذاب‌ترین دوره‌های این مسابقات بودیم و رقابت میلیمتری منچستر سیتی و لیورپول فصلی 'کم‌سابقه' را رقم زد. این مطلب نگاهی دارد به شش بخت قهرمانی یا بهتر بگوییم 'دو به علاوه چهار' مدعی قهرمانی فوتبال انگلیس. بابا اینقدر از لیورپول طرفداری نکنید

وزیر خارجه آمریکا و ولیعهد سعودی درباره چالش‌های منطقه، از جمله ایران گفت‌وگو کردند♦️ وزیر خارجه آمریکا و ولیعهد سعودی درباره چالش‌های منطقه، از جمله ایران گفت‌وگو کردند ⚡️ مایک پمپئو در توئیتی نوشت، «امروز مکالمه خوبی با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی داشتم. از او بابت حمایت قاطع و همکاری بر سر بسیاری از چالش‌های منطقه‌ای تشکر کردم.» اره جدید خریده؟ گاوهای وحشی در یک طویله جفتي گوه خوردن.