عربستان ورود به مشاعر مقدس را تا ۱۱ اوت ممنوع کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عربستان ورود به مشاعر مقدس را تا ۱۱ اوت ممنوع کرد امنیت عمومی عربستان امروز اعلام کرد، ورود به مشاعر مقدس 'منی، مزدلفه و عرفات' تا پایان روز ۱۲ ماه ذی الحجه ممنوع است

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، امنیت عمومی عربستان در توییتر نوشت: کسانی که دستورات در زمینه منع ورود به مشاعر مقدس را نقض کنند مجازات شده و باید جریمه ۱۰ هزار ریال عربستان را پرداخت کنند.یک منبع وزارت کشور عربستان نیز اظهار کرد، از تاریخ ۱۱/۲۸/ ۱۴۴۱ ه. تا ۱۲ ذی‌الحجه برای کسانی که ورود به مشاعر مقدس را نقض کنند جریمه مذکور در نظر گرفته خواهد شد.

این منبع وزارت کشور از شهروندان و افراد مقیم این کشور خواست به دستورات ویژه موسم حج امسال پایبند باشند. به گفته این منبع، نیروهای امنیتی در تمام مسیرها و گذرگاه‌های منتهی به این اماکن برای ممانعت از هرگونه تخلف از دستورات و رصد هرگونه تلاشی برای ورود بدون مجوز مستقر خواهند شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس روز: صف طولانی برای ورود به فروشگاه اپل | DW | 17.07.2020صف طولانی ورود به فروشگاه اپل وقتی شرکت اپل دست به بازگشایی شعبه‌‌ای می‌زند یا محصول جدیدی عرضه می‌کند، می‌توان انتظار داشت که صف‌های طولانی به‌وجود خواهند آمد؛ به‌ویژه در دوره کرونا که باید فاصله‌گذاری اجتماعی را هم رعایت کرد. عکس‌های روز دویچه‌وله:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی افرادی که مالک بیش از ۹۰ واحد مسکونی در تهران هستند/ ورود پول‌های سوداگرانه به بازار مسکنوزیر راه و شهرسازی گفت: با ایجاد بستری از داده‌ها که از طریق سامانه املاک و اسکان ایجاد شده، مشخص شد که افرادی مالک بیش از 80 تا 90 واحد مسکونی فقط در تهران هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ازسرگیری پروازهای هواپیمایی امارات به تهران از جمعهشرکت هواپیمایی امارات در راستای افزایش فعالیتهایش، قصد دارد شبکه مسافری خود را در اوت به ۶۲ مقصد از جمله تهران گسترش دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پنتاگون اهتزاز پرچم یالات موتلفه حامی برده‌داری را ممنوع کرداهتزار پرچم متعلق به ایالت‌های حامی برده‌داری در دوران جنگ داخلی آمریکا از این پس در اماکن متعلق به ارتش آمریکا ممنوع خواهد بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات سفر ظریف به بغداد از زبان سخنگوی وزارت خارجه عراقسخنگوی وزارت امور خارجه عراق با اشاره به سفر آتی ظریف به بغداد، برخی جزئیات مربوط به این دیدار را بیان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مختومه شدن پرونده یک شهروند ایرانی‌الاصل در آمریکامختومه شدن پرونده یک شهروند ایرانی‌الاصل در آمریکا یک قاضی آمریکایی پرونده علی صدر هاشمی‌نژاد، شهروندی ایرانی‌الاصل را که اخیرا در سال جاری به نقض تحریم‌های آمریکا متهم شده بود، مختومه اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »