عربستان ورود به مشاعر مقدس را تا ۱۱ اوت ممنوع کرد

28/04/1399 09:10:00 ب.ظ

عربستان ورود به مشاعر مقدس را تا ۱۱ اوت ممنوع کرد امنیت عمومی عربستان امروز اعلام کرد، ورود به مشاعر مقدس 'منی، مزدلفه و عرفات' تا پایان روز ۱۲ ماه ذی الحجه ممنوع است

امنیت عمومی عربستان امروز، شنبه اعلام کرد، ورود به مشاعر مقدس 'منی، مزدلفه و عرفات' تا پایان روز ۱۲ ماه ذی الحجه ممنوع است. امنیت عمومی افزود، در صورت تکرار تخلفات مجازات دو برابر می‌شود. یک منبع وزارت کشور عربستان نیز اظهار کرد، از تاریخ ۱۱/۲۸/ ۱۴۴۱ ه. تا ۱۲ ذی‌الحجه برای کسانی که ورود به مشاعر مقدس را نقض کنند جریمه مذکور در نظر گرفته خواهد شد.

این منبع وزارت کشور از شهروندان و افراد مقیم این کشور خواست به دستورات ویژه موسم حج امسال پایبند باشند. به گفته این منبع، نیروهای امنیتی در تمام مسیرها و گذرگاه‌های منتهی به این اماکن برای ممانعت از هرگونه تخلف از دستورات و رصد هرگونه تلاشی برای ورود بدون مجوز مستقر خواهند شد.

۱۲ ذی الحجه برابر با ۱۱ اوت است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

عکس روز: صف طولانی برای ورود به فروشگاه اپل | DW | 17.07.2020صف طولانی ورود به فروشگاه اپل وقتی شرکت اپل دست به بازگشایی شعبه‌‌ای می‌زند یا محصول جدیدی عرضه می‌کند، می‌توان انتظار داشت که صف‌های طولانی به‌وجود خواهند آمد؛ به‌ویژه در دوره کرونا که باید فاصله‌گذاری اجتماعی را هم رعایت کرد. عکس‌های روز دویچه‌وله:

شناسایی افرادی که مالک بیش از ۹۰ واحد مسکونی در تهران هستند/ ورود پول‌های سوداگرانه به بازار مسکنوزیر راه و شهرسازی گفت: با ایجاد بستری از داده‌ها که از طریق سامانه املاک و اسکان ایجاد شده، مشخص شد که افرادی مالک بیش از 80 تا 90 واحد مسکونی فقط در تهران هستند.

ازسرگیری پروازهای هواپیمایی امارات به تهران از جمعهشرکت هواپیمایی امارات در راستای افزایش فعالیتهایش، قصد دارد شبکه مسافری خود را در اوت به ۶۲ مقصد از جمله تهران گسترش دهد.

پنتاگون اهتزاز پرچم یالات موتلفه حامی برده‌داری را ممنوع کرداهتزار پرچم متعلق به ایالت‌های حامی برده‌داری در دوران جنگ داخلی آمریکا از این پس در اماکن متعلق به ارتش آمریکا ممنوع خواهد بود.

جزئیات سفر ظریف به بغداد از زبان سخنگوی وزارت خارجه عراقسخنگوی وزارت امور خارجه عراق با اشاره به سفر آتی ظریف به بغداد، برخی جزئیات مربوط به این دیدار را بیان کرد.

مختومه شدن پرونده یک شهروند ایرانی‌الاصل در آمریکامختومه شدن پرونده یک شهروند ایرانی‌الاصل در آمریکا یک قاضی آمریکایی پرونده علی صدر هاشمی‌نژاد، شهروندی ایرانی‌الاصل را که اخیرا در سال جاری به نقض تحریم‌های آمریکا متهم شده بود، مختومه اعلام کرد.