عراق پیش‌قرارداد خرید واکسن فایزر-بیون‌تک را امضا کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عراق پیش‌قرارداد خرید واکسن فایزر-بیون‌تک را امضا کرد جزئیات بیشتر🔽

عراق پیش‌قرارداد خرید یک میلیون و پانصدهزار دوز ویروس کرونا را برای دریافت در ابتدای سال ۲۰۲۱ با فایزر-بیون‌تک امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه سیف البدر، سخنگوی وزارت بهداشت عراق شامگاه دوشنبه در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که این کشور «توافق اولیه با فایزر-بیون‌تک را برای دریافت واکسن در ابتدای سال آینده میلادی امضا کرده است.» وی به شهروندان عراقی اطمینان داد که کشورش سهم خود از این واکسن را رزرو کرده و واکسیناسیون گسترده با نظامیان و افراد با اولویت به زودی آغاز خواهد شد.مبلغ این قرارداد اعلام نشده است.

پیش از این شماری از مقام‌های غربی به خبرگزاری فرانسه گفته بودند که ایالات متحده آمریکا از عراق خواسته تا از میان واکسن‌های موجود در بازار، واکسن فایزر-بیون‌تک را خریداری کند.با وجود خرید واکسن، توانایی شبکه برق و دیگر زیرساخت‌های این کشور برای نگهداری واکسن فایزر-بیون تک در دمای منفی ۷۰ درجه، امکان انبار و انتقال آن در یکی از گرم‌ترین مناطق جهان را با پرسش مواجه کرده است. سخنگوی وزارت بهداشت عراق می‌گوید: «هنوز باید در باره مساله حمل‌و‌نقل و تامین منابع مالی خرید واکسن کار شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی خاک تو سرمون که عراق خرید و ما هنوزیم واكسن_بخريد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: ارز مورد نیاز خرید واکسن کرونا از روسیه از محل مطالبات عراق پرداخت می‌شودوزیر نیروی ایران گفت که ارز مورد نیاز خرید واکسن کرونا از روسیه از محل مطالبات عراق پرداخت خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: هزینه خرید واکسن کرونا از منابع ایران در عراق پرداخت می‌شود | DW | 29.12.2020رضا اردکانیان، وزیر نیرو پس از دیدار با مقامات عراقی گفت برای برداشت از منابع مالی ایران در عراق به منظور پرداخت هزینه خرید واکسن کرونا از اروپا موافقت شده است. عراق همچنین بخشی از بدهی خود به ایران را نیز پرداخت کرد. دم اونایی گرم ک موقع رفتن نگفتن بارگران بودیمو رفتیم خودشان میدونستن با دگران بودنو رفتن(: تو بدم بمیر و بدم خرید واکسن از اروپا ؟ ۱. مگه اروپا واکسن میسازه ؟ ۲. ایران قراره واکسن از کوواکس بگیره اروپا کیم دی ؟ یه فایزر که محصول مشترک المان با امریکاست یه استرانزکا (اکسفورد شکست خورده) که محصول مشترک انگلیس با روسیه !! حالا اروپاش رو از کجا دراوردید خدا میدونه !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر نیرو ایران: هزینه خرید واکسن کرونا از منابع ایران در عراق پرداخت می‌شودرضا اردکانیان وزیر نیرو ایران، روز چهارشنبه 30 دسامبر در مورد بدهی‌های مالی پرداخت نشده عراق به Iran واكسن_كرونا_مطالبه_ملى به این جانی ها بگویید بخرند چرا هروز یکدامشان میان یک حرفی میزنند . این یک سرگرمیه تا بیشترازمردم بدام کرنا جان دهند اگرراست میگویند مسول خرید کیست پرداخت کننده وزیرنیرو اگرغشی درشمانیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر نیرو: هزینه خرید واکسن کرونا از منابع ایران در عراق پرداخت می‌شودوزیر نیرو تاکید کرد: هزینه خرید واکسن کرونا از اروپا از محل منابع مالی جمهوری اسلامی ایران در عراق، پرداخت می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پنجاه هزار دوز واکسن سینوفارم چینی وارد عراق شدمحموله اهدایی واکسن کرونا ساخت چین وارد بغداد پایتخت عراق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »