عراق: شناور توقیف شده توسط سپاه متعلق به وزارت نفت عراق نیست | DW | 05.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

جمهوری اسلامی ایران خبر از توقیف یک نفت‌کش در نزدیکی جزیره فارسی داده است. ایران مدعی شده این شناور حامل 'سوخت قاچاق' بوده و به عراق تعلق داشته است. وزارت نفت عراق این خبر را تکذیب می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جمهوری اسلامی ایران خبر از توقیف یک نفت‌کش در نزدیکی جزیره فارسی داده است. ایران مدعی شده این شناور حامل"سوخت قاچاق" بوده و به عراق تعلق داشته است. وزارت نفت عراق این خبر را تکذیب می‌کند.در پی تنش ایجاد شده پس از توقیف نفت‌کش‌ بریتانیایی و یک کشتی خارجی دیگر در آب‌های خلیج فارس، اکنون ایران خبر از توقیف یک شناور دیگر داده است. خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) اعلام کرده است که این کشتی عراقی بوده است.

این در حالی است که"ایرنا" اعلام کرده بود که تانکر"حیتا" متعلق به عراق بوده و حامل ۷۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق بوده است. توقیف نفتکش بریتانیایی عملا واکنش ایران به توقیف ابرتانکر"گریس ۱" توسط نیروی دریایی جبل‌الطارق در همراهی با نیروی دریایی بریتانیا بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شناور توقیف شده توسط سپاه عراقی است | DW | 04.08.2019شناوری که در نزدیکی جزیره فارسی توقیف شده به عراق تعلق دارد و بار آن گازوییل قاچاق بوده است. قرارگاه منطقه دوم دریایی سپاه خبر توقیف این شناور را با چهار روز تاخیر اعلام کرد. هویت هفت خدمه بازداشتی کشتی مشخص نیست. برادران عراقی که از خودتونن. حالا از طریق لوله بدید یا کشتی چه فرقی میکنه؟! ب کاه دون زدن ، طرف خودیه .🤣🤣🤣 ای بابا شما دیگه چرا!؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پس ب کاه دون زدن .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شناور خارجی با ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق دربوشهر توقیف شدروابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه: نیروهای منطقه دوم دریایی سپاه یک شناور خارجی را با ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در اطراف جزیره فارسی توقیف کردند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران ایران یک شناور خارجی را توقیف کردسپاه پاسداران ایران اعلام کرد که یک شناور خارجی را در خلیج فارس توقیف کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

باخبر: ۱۳ مرداد ۹۸ - ۴ اوتدر باخبر ۱۳ مرداد ۹۸ بشنوید: توقیف یک شناور دیگر در خلیج فارس، سپاه پاسداران در اطلاعیه ای اعلام کرد برای توقیف، حکم قضایی داشته، چین، مشتریِ پر و پا قرص نفت ایران و نیویورک تایمز گزارش داد که ایران پس از تحریم‌ها بیشتر از میزان مورد انتظار نفت فروخته، آمریکا در شوک تیراندازی های مرگبار خسته نباشید دلاور مردان سپاه خلیج‌فارس خلیج‌فارس درست است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »