عراق حملات توپخانه‌ای سپاه به اربیل را محکوم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺عراق حملات توپخانه‌ای سپاه به اربیل را محکوم کرد ▪️وزارت خارجه عراق در بیانیه ای اعلام کرد، دولت عراق حمله ایران به برخی پایگاه‌ها در منطقه سیدکان اربیل در اقلیم کردستان عراق را محکوم می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق در بیانیه وزارت خارجه این کشور همچنین بر اهمیت گفتگو و تداوم آن برای مقابله با چالش‌ها به ویژه چالش‌های امنیتی و حفظ حاکمیت عراق و تقویت امنیت و ثبات در منطقه تاکید شده ‌است.

ساعتی بعد روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه در بیانیه‌ای از دستگیری «اعضای یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور» خبر داد و افزود «پایگاه‌ها و مقرهای تروریست‌های مستقر در اقلیم کردستان عراق» برای نابودی تیم های ترور هدف قرار گرفته است. سپاه پاسداران ۲۱ اسفند گذشته نیز با موشک به یک ویلا در شهر اربیل حمله کرد. مقامات سپاه اعلام کردند، این ساختمان متعلق به اسرائیل بوده که فعالیتهای جاسوسی موساد بر ضد جمهوری اسلامی از داخل آن صورت می‌گرفته اما کریم برزنجی، مالک این ویلا که مدیریت یک شرکت نفتی را نیز برعهده دارد، گفت: هدف از این حمله جلوگیری از خط انتقال گاز از اقلیم کردستان عراق به ترکیه بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زخم شد با این محکوم کردن

این واقعیتی،بعدازجنگه ایران وعراق عراق دیگه عراق نشدهرروزیک داستان بمب وخونریزی،طالبان،توافغانستان،رییس،شده وشعاره،مرگ برشوری،اشکارشدشوروی،تجزیه و به روسیه تبدیل شد اگراتفاقی برای اوکراین نیفتد،متاسفانه اسرائیل واردا جنگ باایران میشوند،سرزمین قدس،نام سپاه پاسداران،است،نیروهای رقد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله توپخانه‌ای سپاه به اربیل عراق؛ ۵ عضو یک «تیم تروریستی» در بانه بازداشت شدندبرخی رسانه‌های خبری در ایران روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت (۱۱ مه) از حمله موشکی و توپخانه‌ای نیروی زمینی سپاه پاسداران به شهر اربیل عراق خبر دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراق حمله توپخانه‌ای ایران به اربیل را محکوم کردوزارت خارجه عراق نسبت به حمله توپخانه‌ای ایران به منطقه سیدکان اربیل اعتراض کرد. - خبرگزاری آناتولی این ترکیه است که سال ها خاک عراق را اشغال کرده و حریم هوایی عراق را نقض میکند سالهاست گه خوریش به بوقلمون جماعت نیومده تمام کردستان خاک ایران است خاک خودمان را پس خواهیم گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله دوباره سپاه به خاک عراق؛ توپخانه نیروی زمینی سپاه اربیل را هدف گرفتخبرگزاری تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران، روز چهارشنبه، ۲۱ اردیبهشت، از حمله توپخانه‌ای نیروی زمینی سپاه به شهر اربیل در عراق خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عراق حمله توپخانه‌ای سپاه پاسداران به اربیل را محکوم کردوزارت خارجه عراق با تاکید بر لزوم گفت‌وگوها در زمینه‌های امنیتی برای مقابله با چالش‌ها، بر حق حاکمیت ملی این کشور و تقویت امنیت منطقه‌‌ای تاکید کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله توپخانه‌ای سپاه پاسداران به اربیل عراقروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت، خبرگزاری‌های ایران اعلام کردند نیروی زمینی سپاه_پاسداران صبح امروز مواضعی در اربیل را با حملات توپخانه‌ای هدف قرار داده‌اند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست ۱۸ سال زندان برای شهروند فرانسوی به دلیل پیوستن به داعش در سوریهکیفر دادگاه به دلیل اقامت «بسیار طولانی» در سوریه و ظن برخورداری مستمر از دیدگاه ایدئولوژیک نزدیک به تفکر افراط‌گرایانه اسلامی موسوم به «تفکر جهادی» علیه عمار فلوکی درخواست شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »