عراق: تا سال‌ها به گاز ایران نیاز داریم

16/01/1401 09:49:00 ق.ظ

عراق: تا سال‌ها به گاز ایران نیاز داریم وزیر برق عراق با بیان اینکه قیمت گاز ایران برای این کشور مناسب است تاکید کرد که کشورش تا سال‌ها به گاز ایران نیاز خواهد داشت.

وزیر برق عراق با بیان اینکه قیمت گاز ایران برای این کشور مناسب است تاکید کرد که کشورش تا سال‌ها به گاز ایران نیاز خواهد داشت. وی همچنین گفت که عراق تا سال ها به گاز ایران نیاز خواهد داشت. عادل کریم همچنین تاکید کرد که اوضاع برق عراق در تابستان امسال نسبت به سال های قبل بهتر خواهد شد.

وی همچنین گفت که عراق تا سال ها به گاز ایران نیاز خواهد داشت. عادل کریم همچنین تاکید کرد که اوضاع برق عراق در تابستان امسال نسبت به سال های قبل بهتر خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

شهدای بهایی جنگ ایران و عراق: سلیمان یزدانی سروستانیسلیمان_یزدانی_سروستانی در سال ۱۳۴۶در خانواده‌ای بهایی در سروستان استان فارس به دنیا آمد.سلیمان یزدانی در جنگ ایران و عراق در منطقه دهلران تا پیش از مفقودی، ۲۱ماه در ارتش به عنوان سرباز وظیفه خدمت کرده بود. شهدای_بهایی جنگ_تحمیلی گزارشی از کیان ثابتی

عراق درباره حمله موشکی به اربیل شکایتی علیه ایران مطرح نمی‌کندعراق درباره حمله موشکی به اربیل شکایتی علیه ایران مطرح نمی‌کند علیرغم برخی فشارهای داخلی و خارجی بر بغداد، مسئولان عراقی اعلام کردند که قصدی برای طرح شکایت علیه ایران در مجامع بین المللی در پی حمله موشکی سپاه به مرکز راهبردی رژیم صهیونیستی در اربیل ندارند

توقف واردات گاز از روسیه به لیتوانی؛ نخستین مورد در اروپا | DW | 03.04.2022لیتوانی، به عنوان نخستین عضو اتحادیه اروپا واردات گاز از روسیه را به خاطر تهاجم این کشور به اوکراین متوقف کرد. رئیس جمهوری لیتوانی به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا توصیه کرده از این اقدام سرمشق بگیرند.

لیتوانی واردات گاز روسیه برای مصارف خانگی را متوقف می‌کندوزارت انرژی لیتوانی اعلام کرد که این کشور به عنوان اولین کشور اروپایی، وارادت گاز از روسیه برای تامین مصارف خانگی را متوقف می‌کند.

کشتار غیرنظامیان در اوکراین؛ رهبران اروپایی درباره تحریم نفت و گاز روسیه بحث می‌کننددر ادامه واکنش‌های جهانی به کشتار غیرنظامیان اوکراینی در حومه شهر کی‌یف، مقام‌های اروپایی از لزوم تشدید تحریم‌ها علیه روسیه به ویژه نفت، گاز و زغال سنگ این کشور سخن گفته‌اند. پوتین در توجیه استفاده از بمب‌های اتمی میگفت:آنها (غرب) می خواهند روسها را از بین ببرند، سوال:دنیا بدون روس ها چه اهمیتی برای روس‌ها دارد؟ ولی سوال بهتر این است: اوکراینی ها روس نیستند؟ چه کسی مسئول کشتار و آوارگی روس‌ها اوکراینی است؟ دنیای روس ها، بدون پوتین احمق یقینا بهتر است.

مقام وزارت بهداشت ایران: داروهای وارداتی ۶ برابر و تولید داخل بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد گران شده‌ استدر روزهای اخیر اظهارات متناقض مقامات وزارت بهداشت درباره حذف ارز ترجیحی دارو در سال ۱۴۰۱ به نگرانی‌های شهروندان از چند برابر شدن قیمت اقلام دارویی دامن زده است.