عراق خواستار خروج شهروندانش از اوکراین شد

24/11/1400 01:13 ق.ظ

وزارت امور خارجه عراق از شهروندان خود در اوکراین خواست خاک این کشور را ترک کنند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه عراق از شهروندان خود در اوکراین خواست خاک این کشور را ترک کنند. - خبرگزاری آناتولی 12.02.2022 بغداد/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه عراق با انتشار بیانیه‌ای از شهروندان خود در اوکراین خواست خاک این کشور را ترک کنند.

در بیانیه فوق از پرسنل سفارت عراق در کی‌یف، پایتخت اوکراین نیز با توجه به امنیت جانی آنها خواسته شد از مرخصی سالانه خود استفاده کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

واشنگتن خواستار استفاده اُتاوا از اختیارات فدرال برای پایان دادن به اعتراض کامیون‌داران شدوزرای دولت فدرال کانادا اقدام معترضان به بستن مرزها و گذرگاه‌های کشور را غیرقانونی خوانده و از آنها خواسته اند که به خانه بازگردند.

سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که 3 تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

پوشش لحظه به لحظه بحران اوکراین؛ روسیه بخشی از دیپلمات‌های خود را از کی‌یف خارج کردبه گفته یک مقام کاخ سفید پوتین خواسته است تا این گفتگو در روز دوشنبه صورت گیرد اما جو بایدن اصرار داشته تا این مکالمه در اسرع وقت انجام شود.

بریتانیا و نروژ از شهروندان خود خواستند «به‌سرعت» از اوکراین خارج شوندهمزمان با افزایش گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال وقوع حمله نظامی روسیه به اوکراین نروژ و بریتانیا از شهروندان خود خواستند «فورا» از اوکراین خارج شوند. سناریو افغانستان داره تکرار میشه.‌‌ موندم غنی شون کی وبه کجا فلنگ رو میبنده... باید از افغانستان درس می‌گرفت که نگرفت... واسه آمریکا رنگ دوستا فرق نداره ،فقط نحوه وزمان بازی فرق داره.. به هوش باشیم خدا کنه جنگ نشه وگرنه افراد غیر نظامی و بی گناه زیادی کشته میشن 😭😭😭 پس جنگ قطعیه😥😥😥

یائیر گلر: از ماه‌ها قبل از طرح ترور اطلاع داشتم، نمی‌دانم چرا مرا انتخاب کردندبازرگان اسرائیلی ساکن استانبول که رسانه‌ها از طرح ترور او از سوی یک باند مرتبط با جمهوری اسلامی خبر داده بودند، می‌گوید از این ‌که چرا برای چنین هدفی انتخاب شده، آگاهی ندارد.

بحران در شرق اروپا؛ دستور خروج بخشی از دیپلمات‌های روسیه و آخرین سربازان آمریکایی از اوکراین صادر شدبحران در شرق اروپا؛ دستور خروج بخشی از دیپلمات‌های روسیه و آخرین سربازان آمریکایی از اوکراین صادر شد پوشش لحظه به لحظه بحران اوکراین را در این گزارش دنبال کنید: نشانه های آغاز جنگ... اگه به تاریخ چند دهه قبل نگاه کنیم... یکی از زمانهای شروع توسط روسیه مصادف با رویداد های جهانی مث سال نو میلادی... البته اینبار مصادف با المپیک زمستانیه.... که باعث کم توجهی جهانی میشه...... به هوش باشیم. حکومت جاهلیت فاحشه ایران،روسیه را نسبت و خاورمیانه چنان متوهم کرده روسیه هر کدام از ایران یا اوکراین را به بلوک صلیبچیهای غرب واگذار کند به پایان قدرتنمائیش می انجامد.بنابرین روسیه جز جنگ راه دیگری ندارد روسیه اگر باجنگ اوکراین را در بلوک شرق نگه دارد ایران هم مال روسیه خواهدشد! پوشش لحظه به لحظه و جهت دار و گزینشی از واقعیت منظورتون هست احتمالا. در مورد خبرهای ایران حد اقل به ما ثابت شده.

وزارت امور خارجه عراق از شهروندان خود در اوکراین خواست خاک این کشور را ترک کنند.

12.02.2022

بغداد/ خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه عراق با انتشار بیانیه‌ای از شهروندان خود در اوکراین خواست خاک این کشور را ترک کنند.

در بیانیه فوق از پرسنل سفارت عراق در کی‌یف، پایتخت اوکراین نیز با توجه به امنیت جانی آنها خواسته شد از مرخصی سالانه خود استفاده کنند.

این وزارتخانه همچنین به شهروندان عراقی هشدار داد به اوکراین سفر نکنند.