عراق: سطح آب ورودی از ایران کاهش یافته است

29/05/1399 10:35:00 ب.ظ

وزارت منابع آب عراق از کاهش سطح آب در سدهای دربندیخان و دوکان ورودی از خاک ایران خبر داده و آن را «خلاف هنجارها و قوانین بین المللی» دانست. - خبرگزاری آناتولی

وزارت منابع آب عراق از کاهش سطح آب در سدهای دربندیخان و دوکان ورودی از خاک ایران خبر داده و آن را «خلاف هنجارها و قوانین بین المللی» دانست. - خبرگزاری آناتولی 19.08.2020 بغداد/ خبرگزاری آناتولی وزارت منابع آب عراق با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سطح آب در سدهای دربندیخان و دوکان ورودی از خاک ایران کاهش یافته که به معنای قطع کامل آب است.

این وزارتخانه همچنین تصریح کرد که کاهش سطح آب باعث ایجاد مشکل در اراضی کشاورزی و کشاورزان مناطق و روستاهای اطراف شده و تاثیر منفی بر میزان ذخایر آب این دو سد خواهد گذاشت.

در ادامه اطلاعیه وزارت منابع آب عراق آمده است:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.

ترکیه: 8 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردیمترکیه: 8 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردیم

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

نخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز داردنخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز دارد نخست وزیر عراق قرار است این هفته با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، دیدار کند تا گفتگوهای استراتژیک عراق و آمریکا که از ماه ژوئن در مورد روابط دو کشور آغاز شد، به سرانجام برسد

سود میلیاردی از فروش آب در بطری به جای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها | DW | 19.08.2020سازمان ملل متحد تأمین آب آشامیدنی پاکیزه برای تمام ساکنان کره زمین را یکی از اهداف انسانی خود تعریف کرده است. میلیون‌ها نفر از ساکنان زمین به آب‌ آشامیدنی دسترسی ندارند. صنایع مختلفی از آب پول درمی‌آورند.

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.