عذرخواهی تلویزیون ایران از پرسپولیس

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روابط عمومی شبکه یک تلویزیون ایران با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و «بی‌احترامی» به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است.

Image caption

روابط عمومی شبکه یک تلویزیون ایران با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و"بی‌احترامی" به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است. در بیانیه شبکه اول تلویزیون ایران که خبرگزاری فارس بخشی از آن را منتشر کرده آمده:"روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی‌، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می‌نماید."

عبدالرضا امیر احمدی، مجری برنامه"صبح به خیر ایران" هم با انتشار ویدیویی گفته اظهارات او تنها"یک شوخی و کل‌کل رسانه‌ای» بوده و او قصد"کمرنگ کردن" قهرمانی پرسپولیس را نداشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عذرخواهی شبکه یک از «پرسپولیس»روابط عمومی شبکه سیما در خصوص اتفاق پیش آمده در برنامه امروز «صبح بخیر ایران» از طرفداران پرسپولیس پوزش و دلجویی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شبکه یک از باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimشبکه یک از باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد روابط عمومی شبکه یک: شبکه یک سیما خود را متعلق به تمامی مردم شریف ایران می داند اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی برخلاف دیدگاه شبکه و صرفا اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

زنان تاثیرگذار ایران: ثریا دارابی؛ از معرفی غذا و طراحی مد تا مشاوره به رسانه‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به سخنان خلیلزاد: از مذاکرات صلح به رهبری افغان‌ها حمایت می‌کنیمسفارت ایران در کابل به سخنان اخیر زلمی‌ خلیل‌زاد، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا برای صلح افغانستان واکنش نشان داده و گفته که ایران از مذاکرات صلح به رهبری افغان‌ها حمایت می‌کند. آقای خلیلزاد پیشتر گفته بود که ایران از روند گفت‌وگوهای بین الافغانی و ایجاد ثبات در این کشور به دلیل وجود تنشهای میان تهران و واشنگتن استقبال نکرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از آقای گلی دو ستاره تا کسوف لژیونرهای فوتبال ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تبدیل ایاصوفیه به مسجد از نگاه سفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکشسفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکش تاکید کرد تصمیم اردوغان برای تبدیل ایاصوفیه به مسجد در شرایطی اجرا شده ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی در زمینه اقتصادی و مقابله با بحران کرونا یکی از موفق‌ترین‌‌ها بوده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »