عذرخواهی تلویزیون ایران از پرسپولیس

07/05/1399 02:35:00 ق.ظ

روابط عمومی شبکه یک تلویزیون ایران با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و «بی‌احترامی» به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است.

روابط عمومی شبکه یک تلویزیون ایران با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و «بی‌احترامی» به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است. پنجره همرسانی را ببندید Tasnim Image caption پرسپولیس توانست ۴ هفته مانده به پایان مسابقات امسال قهرمانی خود را مسجل کند.

این چهارمین قهرمانی پیاپی سرخپوشان پایتخت است که آنها را به پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران هم بدل کرده است

روابط عمومی شبکه یک تلویزیون ایران با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و"بی‌احترامی" به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است. بیانیه شبکه اول تلویزیون ملی ایران پس از آن منتشر شد که روز دوشنبه، ۲۷ ژوئیه، باشگاه پرسپولیس ضمن اعتراض شدید به گفته‌های مجری یکی از برنامه‌های صبح‌گاهی شبکه اول، تهدید کرد که در صورت عذرخواهی نکردن صدا و سیما، از ورود دوربین‌های تلویزیون به باشگاه، جلسات تمرین و ورزشگاه‌هایی که پرسپولیس در آنها حاضر می‌شود، ممانعت خواهد کرد.

در بیانیه شبکه اول تلویزیون ایران که خبرگزاری فارس بخشی از آن را منتشر کرده آمده:"روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی‌، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می‌نماید." headtopics.com

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

عذرخواهی شبکه یک از «پرسپولیس»روابط عمومی شبکه سیما در خصوص اتفاق پیش آمده در برنامه امروز «صبح بخیر ایران» از طرفداران پرسپولیس پوزش و دلجویی کرد.

شبکه یک از باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimشبکه یک از باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد روابط عمومی شبکه یک: شبکه یک سیما خود را متعلق به تمامی مردم شریف ایران می داند اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی برخلاف دیدگاه شبکه و صرفا اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است

زنان تاثیرگذار ایران: ثریا دارابی؛ از معرفی غذا و طراحی مد تا مشاوره به رسانه‌ها

واکنش ایران به سخنان خلیلزاد: از مذاکرات صلح به رهبری افغان‌ها حمایت می‌کنیمسفارت ایران در کابل به سخنان اخیر زلمی‌ خلیل‌زاد، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا برای صلح افغانستان واکنش نشان داده و گفته که ایران از مذاکرات صلح به رهبری افغان‌ها حمایت می‌کند. آقای خلیلزاد پیشتر گفته بود که ایران از روند گفت‌وگوهای بین الافغانی و ایجاد ثبات در این کشور به دلیل وجود تنشهای میان تهران و واشنگتن استقبال نکرده است.

از آقای گلی دو ستاره تا کسوف لژیونرهای فوتبال ایران

تبدیل ایاصوفیه به مسجد از نگاه سفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکشسفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکش تاکید کرد تصمیم اردوغان برای تبدیل ایاصوفیه به مسجد در شرایطی اجرا شده ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی در زمینه اقتصادی و مقابله با بحران کرونا یکی از موفق‌ترین‌‌ها بوده است. - خبرگزاری آناتولی