عذرخواهی سعید آقاخانی از مردم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توضیحات سعید آقاخانی از پشت پرده پخش نشدن سریال «نون خ»: اعلام می‌کنم مشکلاتی برای پخش این سریال وجود داشت که البته فنی و مربوط به ما نبوده‌است. ولی به هر حال قول دادند مشکلات مرتفع و کار پخش شود

به گزارش ایسنا، بر اساس پخش تیزرهای سریال «نون خ» این مجموعه باید شامگاه چهارشنبه روی آنتن می‌رفت اما دقایقی پیش از آغاز پخش این سریال، روابط عمومی معاونت سیما اعلام کرد، « شبکه یک سیما به مناسبت نیمه شعبان فیلم سینمایی «زندانی‌ها» را به جای «نون خ» پخش می‌کند.»

در پی این تصمیم، سعید آقاخانی - کارگردان و بازیگر سریال «نون خ» - درباره علت پخش نشدن اولین قسمت از فصل جدید این مجموعه، ضمن عذرخواهی از مردم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام این چنین توضیح داد: «ضمن عذرخواهی از مردم عزیزی که امشب منتظر دیدن نون خ بودند، اعلام می‌کنم مشکلاتی برای پخش این سریال وجود داشت، که البته فنی و مربوط به ما نبوده‌است. ولی به هر حال قول دادند مشکلات فردا مرتفع و کار پخش شود.»

در روزهای گذشته به تناوب درخصوص حواشی احتمالی از جنس «پایتخت ۶» به رییس سازمان صداوسیما هشدارهایی داده شده بود. حال باید دید آیا پخش نشدن «نون خ» بر اساس آنچه سعید آقاخانی عنوان کرده، صرفا یک مشکل فنی است و این سریال شامگاه پنجشنبه به پخش می‌رسد یا مانند پشت صحنه سریال «پایتخت ۶» ، در حد وعده‌ای می‌ماند که تاکنون محقق نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر بهداشت ایران: کشور از نظر بودجه در تنگنا قرار داردسعید نمکی، وزیر بهداشت ایران روز چهارشنبه 7 آوریل با تاکید بر اینکه این کشور از نظر بودجه در تنگنا چرا ؟؟؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صندوق بین‌المللی پول میان کشورها تبعیض قائل نشود/از مردم چیزی را پنهان نکردیمروحانی: *به عنوان دولت از ۳۰ بهمن متوجه ورود کرونا شدیم و در همان جلسه اعلام شد که خبر را به مردم بدهیم *آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند *ما از همان روز اول چیزی را از مردم عزیزمان پنهان نکردیم مامان آدم دروغ گو چطوره؟ با زبان سرخه ای لاکن تکذیب می شود لذا کذب محض است این حکومت در و تختش با هم جوره خامه عنی یادتون‌نیست قبل ۲۲ بهمن چه زرایی زد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میلیون‌ها هندی به نشانه مقاومت در برابر کرونا چراغ ها را خاموش کردندبرخی از شهروندان نیز با حضور در خیابان‌ها ضمن پرتاب ترقه و وسائل آتش بازی فریادهای میهن پرستانه سر دادند و از ویروس کرونا خواستند که از کشورشان دور شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در بریتانیا از ۷ هزار تن گذشتبا اعلام تازه‌ترین آمار رسمی از قربانیان ویروس جدید کرونا، شمار کسانی که در بریتانیا جانشان را با ابتلای قطعی به این ویروس از دست داده‌اند از هفت هزار تن گذشت. ملکه مرد ؟ اون پیرزن لعنتی(ملکه انگلیس) کی میمیره؟؟؟؟؟؟ ThePromisedSaviour
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یکی از عاملان قتل بنیانگذار بنگلادش پس از 45 سال دستگیر شدوزارت کشور بنگلادش اعلام کرد که یکی از از عاملان قتل شیخ مجیب‌الرحمان رهبر و بنیانگذار این کشور پس از 45 سال دستگیر شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئویی از بناهای تاریخی شهر رم که خالی از هیاهوی گردشگران شده استرم، پایتخت تاریخی ایتالیا، مانند جای جای کشور هفته هاست در قرنطینه کامل است و این موضوع فرصتی بدست داده تا بناهای تاریخی شهر بیشتر به چشم بیایند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »