عدم رویارویی پیشکسوت شطرنج‌باز مقابل حریفی از رژیم صهیونیستی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

عدم رویارویی پیشکسوت شطرنج‌باز مقابل حریفی از رژیم صهیونیستی *ایرج صباح نماینده ایران که در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان جهان (بالای ٥٠ سال) شرکت کرده است در دور دوم به قرعه‌ای از رژیم صهیونیستی خورد. *او در مقابل این حریف حاضر به رقابت نشد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، ایرج صباح نماینده ایران که در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان جهان (بالای ٥٠ سال) شرکت کرده است در دور دوم به قرعه ای از رژیم صهیونیستی خورد.او در این رقابت ها که به میزبانی رومانی در حال پیگیری است، در بازی نخستش شکست خورده بود.

به گزارش ایسنا، ایرج صباح نماینده ایران که در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان جهان (بالای ٥٠ سال) شرکت کرده است در دور دوم به قرعه ای از رژیم صهیونیستی خورد.او در این رقابت ها که به میزبانی رومانی در حال پیگیری است، در بازی نخستش شکست خورده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رژیم سعودی 2 مخالف عربستانی را از ژنو ربود +عکس- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمنابع خبری فاش کردند که رژیم سعودی یک وکیل و یک فعال عربستانی مخالف را از شهر ژنو سوئیس ربودند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شکایت کیفری از مقامات رژیم اسد در نروژ
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش استقبال دانش‌آموزان از رشته کُشتی/ ارائه آموزش کُشتی به مربیان ورزشی از سوی فدراسیونمدیر کل دفتر تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش درباره تعامل فدراسیون کشتی با معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: فدراسیون کشتی معلمان و مربیان تربیت بدنی آموزش و پرورش را اولویت دوره‌های مربی‌گری و آموزشی قرار داده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا از کشورها خواست شهروندان داعشی خود را از سوریه بازپس‌ گیرندایالات متحده آمریکا شامگاه سه‌شنبه 12 نوامبر از کشورهای جهان خواست تا شهروندان داعشی خود که در سوریه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت شماری از کارکنان دولت ایران همزمان با انتقادهای روحانی از مبارزه با فساددر ادامه انتقادات چند روز گذشته حسن روحانی از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران هم گفته 'این نمی‌شود که مبارزه با فساد فقط برای دولت باشد'. همزمان شماری از مقامات ارشد وزارت بهداشت و همچنین کارکنان سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استقبال رسمی از اردوغان در کاخ سفید/ ترامپ: اکثر نیروهایمان را از سوریه برمی‌گردانیمرئیس‌جمهوری آمریکا در نشست خبری مشترک با اردوغان: اکثر نیروهای آمریکایی را از سوریه به آمریکا برمی‌گردانیم درباره سیستم‌های اس-۴۰۰ روسی و برنامه جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکایی با اردوغان گفتگو خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »