عدم قبول قرار وثیقه نجفی با اظهارات رئیس قوه قضائیه تعارض دارد/ تست کرونای یکی از هم‌سلولی‌های موکلم مثبت شد

16/01/1399 05:49:00 ب.ظ

گودرزی در گفت‌‌و‌گو با ایلنا: عدم قبول قرار وثیقه نجفی با اظهارات رئیس قوه قضائیه تعارض دارد/ تست کرونای یکی از هم‌سلولی‌های موکلم مثبت شد

وکیل مدافع محمدعلی نجفی با بیان اینکه عدم قبول قرار وثیقه نجفی با اظهارات رئیسی تعارض دارد، گفت: عدم قبول قرار وثیقه آقای نجفی خلاف قانون است و با توجه به اینکه ایشان در معرض خطر مرگ قرار دارد، از نظر انسانی نیز درست نیست. وی ادامه داد: با توجه به نقض رأی توسط دیوان عالی کشور، در حال حاضر نجفی زندانی محکوم نیست و هنوز متهم است، متهمی است که اتهام وی تایید نشده برهمین اساس نمی‌تواند از مرخصی استفاده کند؛ باید قرار تأمین آقای نجفی که وثیقه است،‌ مورد قبول واقع شود.

گودرزی بیان کرد: قرار تأمین ایشان را از ۸ ماه پیش که به مدت دو روز آزاد شدند و مجدداً‌ بازداشت شدند، به ارزش یک میلیارد تومان معرفی کردیم که سندی که معرفی کردیم، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است؛ فقط باید قرار قبولی وثیقه صادر شود که نشده است. به نظر می‌رسد این موضوع با فرمایشات رئیس قوه قضائیه که چندین بار دستور دادند که قرارهای تأمین را فوراً قبول کنید حتی اگر در روزهای تعطیل باشد،‌ تعارض دارد. حتی اخیراً‌ آقای رئیسی گفته‌اند که به قرارهای تأمین تخفیف نیز بدهید؛ در حال حاضر ما قصد تخفیف گرفتن نداریم بلکه با توجه به اینکه همه تشریفات قرار وثیقه انجام شده، خواستاریم که قبول کنند که ایشان موقتاً آزاد شود تا فعلاً از خطر مرگ رهایی پیدا کند تا رأی پرونده‌ای که در دیوان عالی نقض شده به شعبه هم عرض ارجاع و رسیدگی مجدد انجام شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

چهار استان ایران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند

محمد مساعد در صدر لیست ۱۰ روزنامه‌نگار تحت فشار در جهان قرار گرفتچه شلوغی راه انداختید برای این. لابد اصلاح طلبه. روح الله زم خبرنگار محسوب نمیشد؟

اتوبوسرانی امروز پذیرای بیشترین مسافر در سال جدید بود/تست کرونای ۱۸ راننده اتوبوس مثبت شدمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه با گذشت زمان، کار ضد عفونی کردن اتوبوس‌های شرکت واحد، بهتر از گذشته در جریان است و مواد ضد عفونی مورد استفاده از کیفیت بالاتر و اثرگذاری بیشتری برخوردارند، گفت: عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی با دقت و جدیت ادامه خواهد داشت. از شنبه همه چیز عادی شد فقط دوس داشتین عید مردمو خراب کنید با این حجم تردد در امروز مثلا چی میشد عید مسافرت میرفتیم یا چند جا دید و باز دید میکردیم تماسها کمتر از امروز میشد.... فقط عید خار داشت كرونا Rouhani_ir کروناویروس یکی از گروه‌های در معرض خطر ابتلا به كرونا قشر رانندگان وسایل نقلیه عمومی هستند

همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر برای مقابله با کرونارئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد. دم مردم همیشه گرم مگه ما مردم به داد خودمان برسیم والا از رژیم سفاکان جز ظلم و جور و ستم چیزی ندیدیم.

کرونای 23 نماینده مجلس در ایران مثبت اعلام شدکرونای 23 نماینده مجلس شورا در ایران مثبت اعلام شد ابوالفضل ابوترابی نماینده در مجلس دهم: 40 نماینده نیز مشکوک به کرونا هستند کرونای نمايندگان با ملت یکی نیست خدا رو شکر ان شاء الله کرونای_نبی ماموریتش رو تا آخر درست و کامل انجام خواهد داد الکی الان بین نمایندگان مدشده

گزارش تسنیم| کدام‌یک از سیاسیون ایران کرونا گرفتند؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimکدامیک از سیاسیون ایران کرونا گرفتند؟ در مدت ۴۰ روز اخیر تعدادی از سیاسیون و مقامات ایرانی به کرونا مبتلا شدند که برجسته‌ترین آن‌های علی لاریجانی رئیس قوه مقننه است گزارش تسنیم را اینجا بخوانید: