عدم خدمات دهی بندر شهید حقانی جهت جابجایی مسافران به جزیره قشم و هرمز و بلعکس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بندر شهید حقانی برای جابجایی مسافران به جزیره قشم و هرمز و بلعکس خدمات نمی‌دهد

عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، افزود: با توجه به ضرورت جلوگیری از ترددها و برای قطع زنجیره کرونا، بندر شهید حقانی از فردا سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۸ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱ از ارائه خدمت و جابجایی مسافرها به جزیره قشم و هرمز و بلعکس خودداری خواهد کرد و تعطیل است.

انتهای پیام

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اسمتو تغییر بده بذار خبرگزاری بیشرفنا

ایسنا شايد باورت نشه ولی نمیدونی تو خوزستان چه غوغایی!!!!!!

کسی خبر داره چندتا پرواز کیش تو این هفته انجام میشه!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برخورد نیروهای امنیتی و انتظامی با اعتراضات سراسری در خوزستان؛ در تجمعاتی با حضور کودکان صدای شلیک گلوله شنیده می‌شوداعتراضات سراسری در خوزستان نسبت به بی‌آبی، و تجمع و راهپیمایی مردمی که در میان آنها نوجوانان و کودکان هم حضور دارند، با برخورد شدید نیروهای امنیتی و انتظامی روبه‌رو شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناریو نهادهای امنیتی ایران؛ مصاحبه اجباری با خانواده کشته‌شدگان اعتراضات خوزستانبا گذشت سه روز از اعتراضات عمومی گسترده مردم‌ عرب اهواز به بحران بی‌آبی و قطع حقابه شرب و کشاورزی و کشته‌شدن حداقل دو شهروند معترض در اهواز و شادگان، پس چرا با دیگر خانواده‌های معترض که فرزندشان کشته شده است، مصاحبه اجباری نکردند؟ مثلا خانواده‌های اعتراضات و شورش‌های آبان ۹۸؟ سناریو را عوامل شما ساخته‌اند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه کارمندان محلی سفارت و اتباع خود در افغانستان را با پرواز ویژه از کابل خارج کردشورشیان طالبان اخیراً کنترل چندین ولسوالی در ولایت‌های همسایه کابل را به دست گرفتند و این نگرانی را بوجود آوردند که به زودی به پایتخت و فرودگاه آن حمله خواهند کرد. یک سونامی خون دیگر در افقانستان در راه است به دست تروریست های طالبان بارهمکاری پاکستان و رژیم آخوندی ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رگبار و رعد و برق در ۱۳ استان/ احتمال جاری شدن روان‌آب در مسیل‌هاسازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۳استان و احتمال جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها هشدار داد. آران یا باران 😂 خیلی سخته ادمین یه جای رسمی باشی و سوتی بدی، درکت می‌کنم پاکش کن کسی ندیده هنو و بیدگل؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری در استان‌های بوشهر و فارس | DW | 18.07.2021زلزله ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر مرز استان‌های بوشهر و فارس در حوالی شهر خشت در استان فارس و وحدتیه در استان بوشهر را به لرزه درآورده است. غرامت زجرهای شدیدی و شکنجه هایی که با امواج به من زدند را باید بدهند. نزدیکی سد مخزنی رئیسعلی دلواری روی رودخانه شاهپور. امیدوارم سد آسیبی ندیده باشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سومین شب اعتراضات خوزستان علیه بی‌آبی؛ کنترل جاده اهواز -شوش و یورش نیروهای امنیتیتظاهرات مردم استان خوزستان برای سومین شب متوالی و در اعتراض به آنچه مردم آن را سیاست‌های غلط و تبعیض‌آمیز دولت در پروژه‌های سدسازی، انتقال بی‌رویه آب به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »