عدم خدمات دهی بندر شهید حقانی جهت جابجایی مسافران به جزیره قشم و هرمز و بلعکس

19/07/2021 11:04:00 ب.ظ

فرماندار شهرستان بندرعباس از تعطیلی بندرشهیدحقانی تا اول مردادماه خبرداد.

بندر شهید حقانی برای جابجایی مسافران به جزیره قشم و هرمز و بلعکس خدمات نمی‌دهد

فرماندار شهرستان بندرعباس از تعطیلی بندرشهیدحقانی تا اول مردادماه خبرداد.

وی ادامه داد: از مسافرین درخواست می شود از مراجعه به این بندر و ازدحام در آنجا خودداری کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اسمتو تغییر بده بذار خبرگزاری بیشرفنا ایسنا شايد باورت نشه ولی نمیدونی تو خوزستان چه غوغایی!!!!!! کسی خبر داره چندتا پرواز کیش تو این هفته انجام میشه!!!

برخورد نیروهای امنیتی و انتظامی با اعتراضات سراسری در خوزستان؛ در تجمعاتی با حضور کودکان صدای شلیک گلوله شنیده می‌شوداعتراضات سراسری در خوزستان نسبت به بی‌آبی، و تجمع و راهپیمایی مردمی که در میان آنها نوجوانان و کودکان هم حضور دارند، با برخورد شدید نیروهای امنیتی و انتظامی روبه‌رو شد.

سناریو نهادهای امنیتی ایران؛ مصاحبه اجباری با خانواده کشته‌شدگان اعتراضات خوزستانبا گذشت سه روز از اعتراضات عمومی گسترده مردم‌ عرب اهواز به بحران بی‌آبی و قطع حقابه شرب و کشاورزی و کشته‌شدن حداقل دو شهروند معترض در اهواز و شادگان، پس چرا با دیگر خانواده‌های معترض که فرزندشان کشته شده است، مصاحبه اجباری نکردند؟ مثلا خانواده‌های اعتراضات و شورش‌های آبان ۹۸؟ سناریو را عوامل شما ساخته‌اند.

فرانسه کارمندان محلی سفارت و اتباع خود در افغانستان را با پرواز ویژه از کابل خارج کردشورشیان طالبان اخیراً کنترل چندین ولسوالی در ولایت‌های همسایه کابل را به دست گرفتند و این نگرانی را بوجود آوردند که به زودی به پایتخت و فرودگاه آن حمله خواهند کرد. یک سونامی خون دیگر در افقانستان در راه است به دست تروریست های طالبان بارهمکاری پاکستان و رژیم آخوندی ایران

رگبار و رعد و برق در ۱۳ استان/ احتمال جاری شدن روان‌آب در مسیل‌هاسازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۳استان و احتمال جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها هشدار داد. آران یا باران 😂 خیلی سخته ادمین یه جای رسمی باشی و سوتی بدی، درکت می‌کنم پاکش کن کسی ندیده هنو و بیدگل؟!

وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری در استان‌های بوشهر و فارس | DW | 18.07.2021زلزله ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر مرز استان‌های بوشهر و فارس در حوالی شهر خشت در استان فارس و وحدتیه در استان بوشهر را به لرزه درآورده است. غرامت زجرهای شدیدی و شکنجه هایی که با امواج به من زدند را باید بدهند. نزدیکی سد مخزنی رئیسعلی دلواری روی رودخانه شاهپور. امیدوارم سد آسیبی ندیده باشه.

سومین شب اعتراضات خوزستان علیه بی‌آبی؛ کنترل جاده اهواز -شوش و یورش نیروهای امنیتیتظاهرات مردم استان خوزستان برای سومین شب متوالی و در اعتراض به آنچه مردم آن را سیاست‌های غلط و تبعیض‌آمیز دولت در پروژه‌های سدسازی، انتقال بی‌رویه آب به

عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، افزود: با توجه به ضرورت جلوگیری از ترددها و برای قطع زنجیره کرونا، بندر شهید حقانی از فردا سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۸ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱ از ارائه خدمت و جابجایی مسافرها به جزیره قشم و هرمز و بلعکس خودداری خواهد کرد و تعطیل است.July 18, 2021 حامد اسماعیلیون، که همسر و فرزندش را در حمله موشکی سپاه پاسداران به هواپیمای مسافربری اوکراینی از دست داد، یادداشتی برای پدر مصطفی نعیماوی، از معترضان کشته شده در جریان اعتراضات جاری خوزستان نوشته و در تأکید بر ضرورت اتحاد، نوشته است: «در خلوت گریه نکن برادر من! گریه‌هایت را، خشمت را در جمعیت رها کن.رسانه‌های داخلی و رسمی ایران به‌طور هماهنگ اخبار این اعتراضات را کاملا سانسور کردند.طالبان: قصد به راه انداختن جنگ شهری را نداریم؛ مردم تسلیم شوند فرانسه روز سه‌شنبه گذشته از همه اتباع خود خواسته بود تا به دلیل تحول اوضاع امنیتی در افغانستان و نبود چشم‌اندازی مثبت حداقل در کوتاه مدت خاک این کشور را ترک کنند.

وی ادامه داد: از مسافرین درخواست می شود از مراجعه به این بندر و ازدحام در آنجا خودداری کنند. انتهای پیام .» پیام حامد اسماعیلیون به پدر مصطفی نعیماوی، از کشته‌شدگان اعتراضات بی‌آبی در خوزستان خبرهای بیشتر ادامه اعتراضات گسترده به بی‌آبی؛ مقامات خوزستان می‌گویند تأمین آب آشامیدنی برخی مناطق استان ۱۰ تا ۱۵ روز دیگر طول می‌کشد در حالی که در جریان اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم نسبت به بی‌آبی در شهرهای استان خوزستان طی سه روز گذشته دست‌کم دو معترض کشته شده‌اند، استاندار خوزستان ناراحتی مردم را «به‌ حق» دانسته و گفته است باید برای رفع دغدغه‌های عمومی «شبانه‌روزی تلاش کنیم.