عددنما| کرونا چه تاثیری بر فعالیت مجازی گذاشته است؟

01/05/2021 02:42:00 ب.ظ

📊 #عددنما| کرونا چه تاثیری بر فعالیت مجازی ایرانیان گذاشته است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت #اجتماعی @EtemadOnline

عددنما, اجتماعی

📊 عددنما | کرونا چه تاثیری بر فعالیت مجازی ایرانیان گذاشته است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

آخرین نظرسنجی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات درباره اوقات فراغت ایرانیان در دوران کرونا نشان می‌دهد 40 درصد پاسخگویان نسبت به قبل از کرونا، بیشتر در شبکه‌­های اجتماعی فعالیت می‌کنند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

عددنما| کرونا با مهمانی رفتن ایرانیان چه کرد؟نتایج نظرسنجی جدید پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات نشان می‌دهد 68 درصد مردم دیگر به مهمانی نمی‌روند. کرونا بی زبون کاری نکرد. کار رو اون مسئولین اسکول کردند که مو به مو دستورات بهداشت جهانی رو پیاده کردند.

عددنما| چند درصد از مردم به زدن واکسن ایرانی کرونا تمایل دارند؟بر اساس نتایج یک نظرسنجی، 59 درصد ایرانی‌ها تمایل به زدن واکسن ایرانی کرونا دارند؛ یعنی از هر 10 شهروند بالای 18 سال، تقریبا 6 نفر حاضر است واکسن ایرانی دریافت کند.

پیشنهادات وزارت بهداشت به قرارگاه کرونا درباره انتخابات / انصراف از دریافت مبالغ جرائم کروناآخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، پوشش بیمه‌ای داروهای مرتبط با این بیماری، شروط وزارت بهداشت برای بازگشایی مشاغل گروه دو، نگرانی از تجمعات عید فطر در برخی مناطق کشور، افزایش سرعت واکسیناسیون از تیر ماه، پیشنهاداتی برای چگونگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و ... از جمله مباحثی بود که سخنگوی وزارت بهداشت با حضور در ایسنا به تشریح آن پرداخت.

مقصر موج دوم کرونا در هند چه کسی است؟تجربه هند از همه‌گیری با این موج سنگین دوم تعریف خواهد شد. اما وحشتی که در حال حاضر این کشور را فرا گرفته نه تقصیر یک نفر است و نه یک دولت؛ بزرگ‌ترین ناکامی اخلاقی نسل ماست.

کرونا با آیین‌های مرگ چه کرده است؟رضا تسلیمی طهرانی گفت: بشر سال‌هاست شیوه‌هایی را برای مقابله با اضطراب مرگ به کار برده که در آثار مختلف حوزه‌های جامعه‌شناسی، روانشناسی، فلسفه و روانکاوی مورد بحث قرار گرفته است. در دوران شیوع کووید-19 هم از همین شیوه‌ها استفاده می‌شود تا بتوانیم با اضطراب مرگ کنار بیاییم.