عددنما| چند نفر در انتخابات 1400 رأی اولی هستند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

📊 چند نفر در انتخابات ۱۴۰۰ رأی اولی هستند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نکند یک نفر از روی نادانی بگوید که مشارکت مردم مهم نیست/ به موقع حرف‌هایی که باید گفته شود را خواهم گفت/الحمدلله که مذاکره را قبول کردید/ امروز کسی نمی‌تواند بگوید برجام بد استروحانی در جلسه هیات دولت: نکند یک نفر از روی نادانی بگوید که مشارکت مردم مهم نیست/ به موقع حرف‌هایی که باید گفته شود را خواهم گفت/الحمدلله که مذاکره را قبول کردید/ امروز کسی نمی‌تواند بگوید برجام بد است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تصاویری از اطفا حریق کشتی در سری‌لانکا؛ آتش پس از ۱۳ روز مهار شدتاکنون چند تن از خدمه کشتی سانحه دیده به ظن عاملیت عمدی یا سهوی در آتش‌سوزی و بروز فاجعه زیست‌محیطی در سری‌لانکا بازداشت شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سکوتِ فراکسیونِ کارگری در برابر قوانین استثمارآفرین/ اتاق بازرگانی و مجلس انقلابی درحال درهم شکستنِ اساس انقلاب در حمایت از مستضعفان هستند/ تحقیر نیروی کار در کشور تمامی نداردموجب تاسف است که اتاق بازرگانی به خود اجازه داد تا به بهره‌کشی از نیروی کار رسمیت ببخشد و جالب آنکه در این میان هیچ یک از نمایندگان مجلس انقلابی و حتی فراکسیون کارگری یا مقام‌های دولت واکنشی به این پیشنهادها نشان نمی‌دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خبرگزاری تسنیمسعید جون رای ندارد. رئیسی هم همینطور. این اقای جلیلی تو ایران زندگی میکنه؟؟ نمیدونه اثرلت تحریمی که ایشون و آقای احمدی نژاد به ایران تحمیل کردن چیه؟؟ ارز اوری؟ چشم بسته غیب میگه بابا. چجوری ارز میخوای بیاری؟ چرا در مورد روابط با اقتصاد های بزرگ دنیا مثل امریکا حرف نمیزنین؟ چرا در مورد رفع تحریمها حرف نمیزنین؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

غریب آبادی: مذاکرات به بحث‌های کلیدی رسیده استنماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: بحث‌ها بر سر چند موضوع کلیدی و مهم باقی است و تا اینها حل و فصل نشود، طبیعی است تفاهمی هم شکل نمی‌گیرد. 😂 این حرامزاده اهل ابادیست بیناموس اسکولا پس تاحالا چیکار میکردین 😐
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«هفته سبز اروپا»؛ جمع‌آوری و خنثی‌کردن مهمات مدفون در بستر دریا«هفته سبز اروپا»؛ جمع‌آوری و خنثی‌کردن مهمات مدفون در بستر دریا/ برآورد می‌شود تنها در سواحل دریای شمال و دریای بالتیک به‌ویژه که نزدیک به آلمان هستند حدود ۱/۸ میلیون تن تسلیحات معمولی و شیمیایی دفن شده باشد. اوپس! تسلیحات شیمیایی؟ اروپا؟ آلمان؟ نکنه اوتا رو هم صدام ریخته؟ WMD? Iraq? 2003? سردبیر نگفته بود اینا رو نباید رسانه‌ای کنید؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »