عبور تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا

23/06/1400 06:01 ب.ظ

وبدا: تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا عبور کردند، اما هنوز آمار ابتلا و بستری در بسیاری از شهرها بالا است

تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا عبور کردند، اما هنوز آمار ابتلا و بستری در بسیاری از شهرها بالا است. با این وجود، هنوز آمار ابتلا و بستری در بسیاری از شهرها بالا است. لذا ادامه مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

با این وجود، هنوز آمار ابتلا و بستری در بسیاری از شهرها بالا است. لذا ادامه مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تصاویری از شهر جنگزده درعا پس از پیشروی نیروهای دولتی سوریهبخش تاریخی شهر درعا تا چند روز پیش همچنان در اختیار شورشیان مخالف بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه بود. دولت میخواهد بر ویرانه ها حکومت کند؟

کره شمالی از آزمایش موفقیت‌آمیز نوع جدیدی از موشک کروز خبر داد | DW | 13.09.2021پس از گذشت چند ماه کره شمالی بار دیگر از یک آزمایش موشکی جدید کرد؛ موضوعی که نگرانی ناظران را در پی داشته است. این بار نیز، آکادمی دانش دفاعی کره شمالی یک موشک کروز را آزمایش کرده است.

تصاویری از بازگشایی مدارس بنگلادش پس از تعطیلی ۱۸ ماهه به دلیل شیوع کروناتخمین زده می‌شود که میلیون‌ها دانش‌آموز بنگلادشی به دلیل عدم دسترسی به تلفن‌های همراه هوشمند و اینترنت موفق به ادامه تحصیل به صورت مجازی نشدند.

ویدئو؛ مسافران نخستین پرواز تجاری پس از قدرت‌گیری طالبان از اسلام‌آباد وارد کابل شدندشبه نظامیان طالبان از پانزدهم ماه گذشته میلادی یک روز پس از خروج کلیه نظامیان آمریکایی از خاک افغانستان کنترل کابل را به دست گرفتد و تسلط خود بر خاک این کشور را کامل کردند. لک الحمد یا الله خبر خوش است ، بخاطريکه يک کشور اسلامي است ، نه شما واری . . .

دادگاه رسیدگی به پرونده بنیامین نتانیاهو پس از سه ماه وقفه از سرگرفته می‌شود♦ دادگاه رسیدگی به پرونده بنیامین نتانیاهو پس از سه ماه وقفه از سرگرفته می‌شود ◾ دادگاه بررسی اتهامات وارده به نخست وزیر سابق اسرائیل در رابطه با ارتشاء، تقلب، و نقض اعتماد،‌ در پی وقفه سه ماهه روز دوشنبه از سر گرفته شد. ⬇ بیشتر بخوانید: ارتشا تقلب و.. در سایه حمایت عمو سامه، نمی خوای بگی که بعد از دوران ریاستس ارتشا پیدا کرده؟ پس از گزارش رسانه‌های عبری‌‌ درباره سقوط مشکوک یک هواپیمای شخصی در نزدیکی ترکیه و کشته‌شدن ۲ نفر، شبکه صهیونیستی خبر داد یکی از کشته‌‌ها از شاهدان پرونده فساد نتانیاهو بوده است.

دفاع بلینکن از خروج آمریکا از افغانستان در نشست مجلس نمایندگان | DW | 14.09.2021خروج نابسامان و شتابزده سربازان آمریکایی از افغانستان سبب شد که دولت جو بایدن با بحرانی سخت روبرو شود. آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا مقابل انتقادات شدید نمایندگان از عملکرد دولت ایالات متحده در این راستا دفاع کرد. خروج شتاب زده؟ دروغ که شاخ و دم ندارد مردم ببینند و بفهمند دو سال است که با طالبان به توافق رسیده اید و دقیقا این کارتان هم در هماهنگی کامل با طالبان بود با این نوع خروج خواستید مردم را گول بزنید مگر شما از طالبان ترس دارید؟ اگر این خروج تان باترس بوده که کلاه امریکا پس معرکه‌ست خروج تان در هماهنگی کامل با طالبان بود دروغ کافی نیست؟ طالبان را در توافقی ننگین به قدرت رساندین حالا حرف مفت هم می زنید خروج نابسامان و شتابزده نبود چرا؟ زیرا برنامه ریزی شده بود دلیل نمونه ای از حمله طالبان به سفارت امریکا نبود نمونه ای از کشته شدن امریکا در درگیری نبود نمونه ای از انهدام هواپیمای امریکایی نبود شتابان زمانی است که شما نتوانید منظم کار کنید بسیار منظم خارج شدند و با خود بردند...

به گزارش ایسنا، روند بستری در تمامی استان‌های کشور امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ کاهشی شد.

با این وجود، هنوز آمار ابتلا و بستری در بسیاری از شهرها بالا است. لذا ادامه مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا عبور کردند.