عبدالمهدی: تغییراتی در کابینه دولت عراق انجام می‌دهیم

09/11/2019 05:27:00 ب.ظ

#عبدالمهدی: تغییراتی در #کابینه دولت #عراق انجام می‌دهیم

عبدالمهدی, کابینه

عبدالمهدی : تغییراتی در کابینه دولت عراق انجام می‌دهیم

نخست‌وزیر عراق اعلام کرد بنا به بر درخواست معترضان، تغییراتی در کابینه دولت این کشور انجام خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

09.11.2019استانبول/خبرگزاری آناتولیعادل عبدالمهدی نخست‌وزیر عراق در پاسخ به درخواست آیت‌الله علی سیستانی برای"شنیدن صدای معتراضان" گفت:"تظاهرات اخیر مهمترین رویداد اعتراضی در عراق است. تغییراتی در کابینه صورت میگیرد و هیچی معترضی بازداشت نخواهد شد".

عبدالمهدی افزود: دولت در تلاش اجرای خواسته های مردم و اعمال فشار برای انجام اصلاحات لازم در راستای مطالبات معترضان است.وی در ادامه همچنین اظهار داشت:«معترضان برای استخدام بیشتر جوانان در نهادهای دولتی و افزایش شفافیت خواهان تغییراتی در کابینه هستند. به همین دلیل این اقدام انجام خواهیم داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

وقوع انفجاری در معدنی در منطقه ساکسونی-آنهالت آلمانوقوع انفجاری در معدنی در منطقه ساکسونی-آنهالت آلمان

دنیزلی: تراکتور از حیث حضور تماشاچی در ورزشگاه رتبه ۵ را در جهان دارد«وقتی مردم می‌گویند دو قهرمانی ما به سرقت رفته، آنها به عنوان هوادار چنین حرف‌هایی می‌زنند، وقتی به مسائل یک طرفه نگاه کنید، ممکن است به اشتباه بیفتید.» فقط سپاهان رو عشقه ۵۰میلیون ترک در کشور جعلی ایران میزیند ۴۰میلیون آزربایجانی۶میلیون ترکمن و ۴میلیون ترک قشقایی و ترکمن تراکتورسازی دیگر یک باشگاه ساده فوتبال در ایران نیست بلکه دکان دو نبشی است که صاحبان این ' باشگاه فوتبال' هم از توبره ولایت میخورند و هم از آخور گروههای تبهکار تجزیه طلب پان ترک.

آلودگی رود در دهلی نو؛ هندوها در کف‌‌های سمی مراسم مذهبی برگزار کردندشهروندان معتقد هندو روز یکشنبه گذشته با رفتن درون آب رودخانه با کف‌های شیمیایی، مراسم جشن مخصوص خود را برگزار کردند. ماهم قمه زنی داریم دریای حماقت انسان ساحل ندارد .... یه چیزی تو مایه های امام زاده های ما

افزایش تعداد قربانیان زلزله در آذربایجان شرقی؛ '۴ کشته در ورنکش'با نزدیک شدن به صبح جمعه در شمال‌غرب ایران گزارش‌های جدیدی از مناطق آسیب دیده در جریان زلزله ۵.۹ درجه‌ای در حوالی شهر میانه مخابره شده است. خبرگزاری ایسنا به نقل از مقام‌های محلی نوشته دست کم چهار نفر در روستای ورنکش در بخش ترکمان‌چای جان باخته‌اند و ۳۰ خانه با خاک یکسان شده است. Not again 😔 اورمیه و تبریز و اردبیل و زنجان آستارا و قزوین و طالقان وچند شهر مهم ترک نشین این زلزله رواحساس کردن.شش ریشتری بود.فعلا خبری نیس

ضرب و جرح معلم در پی «تنبیه» دانش‌آموز در کارونمثل اعترافات تلویزیونی شده ننشو باید گایید. باریکلا مملکت بی صاحب!! هر کسی خودش مجری قانون است چون دستگاه قضا طویله ای بیش نیست!!

5 کشته و 120 مجروح در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری در شمال غرب ایرانبنا به گزارش خبرگزاری‌های ایران بامداد جمعه 8 نوامبر 2019 در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگی 5.9 در مقیاس ببین منو؛ ما گوشت همو بخوریم استخون همو دور نمیریزیم شوما چرا خوجالی؟! اصن خوب کاری میکنه که هی غافلگیر میشه! تو فقد خبرتو بده نظرتو کسی نخواست!🤨

نخست‌وزیر عراق اعلام کرد بنا به بر درخواست معترضان، تغییراتی در کابینه دولت این کشور انجام خواهد شد.08.Aa مصطفی دنیزلی بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ترکیه و سرمربی کنونی باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز است.دولت هند از چهار روز پیش به دلیل آلودگی هوا در دهلی نو وضعیت اضطراری اعلام کرد و به همین دلیل آلودگی هوا در این شهر به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

09.11.2019 خبرگزاری آناتولی شماری از کارگران معدن بر اثر در زیر آوار مانده اند.2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی عادل عبدالمهدی نخست‌وزیر عراق در پاسخ به درخواست آیت‌الله علی سیستانی برای"شنیدن صدای معتراضان" گفت:"تظاهرات اخیر مهمترین رویداد اعتراضی در عراق است. دنیزلی در ایران در باشگاه‌های پاس تهران (سال‌های ۲۰۰۴–۲۰۰۶) و پرسپولیس (سال‌های ۲۰۰۶–۲۰۰۷) مربی بوده است. تغییراتی در کابینه صورت میگیرد و هیچی معترضی بازداشت نخواهد شد". عبدالمهدی افزود: دولت در تلاش اجرای خواسته های مردم و اعمال فشار برای انجام اصلاحات لازم در راستای مطالبات معترضان است.

وی در ادامه همچنین اظهار داشت: «معترضان برای استخدام بیشتر جوانان در نهادهای دولتی و افزایش شفافیت خواهان تغییراتی در کابینه هستند. تیم‌های دیگری وجود دارند اما تراکتور جایگاه ویژه‌ای برای آذری‌های ایران دارد یورونیوز: درباره تراکتور برای ما بگویید؟ گفته می‌شود كه این تیم در ایران ۳۵ میلیون هوادار دارد؟ همچنین گفته می‌شود که آنها از حیث حضور تماشاگران در ورزشگاه رتبه پنجم را در جهان دارند، آیا می‌توانید از تراکتور و هوادارانش برای ما بگویید؟ مصطفی دنیزلی: «حرف زدن درباره تیم تراکتور کار ساده‌ای نیست، تراکتور تنها تیمی متعلق به یک شهر نیست بلکه یک تیم منطقه‌ای است. به همین دلیل این اقدام انجام خواهیم داد. مقامات قضایی تحقیقات در مورد قربانیان تظاهرات را آغاز خواهند کرد. قاتلان مردم، صرف نظر از اینکه چه کسانی باشند، به دادگاه معرفی خواهند شد». بنابراین مسئولیت کارهایی که ما انجام می‌دهیم کمی متفاوت است و انتظارات از ما بسیار بالا است. .