عبدالله چلداوی با تودیع وثیقه از زندان شیبان اهواز آزاد شد

16/07/1399 02:39:00 ب.ظ

«عبدالله چلداوی» از شهروندان عرب اهوازی که پس از حمله مسلحانه به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز بازداشت شده بود با قرار وثیقه آزاد شد. او روز سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹با تودیع وثیقه ۵۰۰میلیون تومانی به صورت موقت از زندان آزاد شده است. اخبار_ایران خوزستان

به گزارش خبرگزاری هرانا ، این شهروند اهوازی روز سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹با تودیع وثیقه ۵۰۰میلیون تومانی به صورت موقت تا پایان مراحل دادرسی از زندان آزاد شده است.

عبدالله چلداوی ۴۲ ساله، متاهل، پدر ۴ فرزند در تاریخ 15 آبان 1397 توسط نیروهای امنیتی همراه به تعدادی دیگر از شهروندان اهواز بازداشت شده بود.

پس از حمله مسلحانه به مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز نیروهای امنیتی تعدادپرشماری از شهروندان اهوازی را بازداشت کردند. اتهام برخی از بازداشت شدگان از جمله عبدالله چلداوی عضویت در یکی از گرو‌ه‌های مخالف نظام است.

آقای چلداوی از بابت این اتهام از سوی شعبه ۳ دادگاه انقلاب اهواز به 6 سال حبس تعزیری محکوم شده است. پرونده او جهت صدور حکم نهایی به شعبه ۱۶دادگاه تجدید نظر استان خوزستان ارجاع داده شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

معترضان رئیس‌جمهور سابق قرقیزستان را از زندان آزاد کردند

علی‌اف در گفتگو با روحانی: تمامی خط مرزی آذربایجان با ایران از اشغال ارمنستان آزاد خواهد شدرئیس جمهور آذربایجان در گفتگو تلفنی با همتای ایرانی اعلام کرد که با آزادسازی خطوط مرزی آذربایجان و ایران از اشغال ارمنستان به زودی نیروهای این کشور در آن منطقه مستقر خواهند شد. - خبرگزاری آناتولی IranliIran انشالله خیلی زود آزادی کل قره باغ را بشنویم qaraqargayam یانی روحانی پاتدا jeanboyayhan Cənab Prezident bu bənövş tülkünün sözlərinə inanmiyasan

آیا می‌توان« قره‌باغ» را که با عهدنامه گلستان از ایران جدا شد پس گرفت؟نه،جمهوری عسلامی فقط نگران نوار غزه و بلندی جولانه اینا اگه بتونن هم اقدام نمیکنن، اگه هم پس بگیرن،زیرقیمت میفروشنش به یکی از دو طرف قجرها که پس از ترور سلطان فاتح در واقع به پادوی عثمانی و غلام‌جان نثار دربار انگلستان تبدیل شدند، برای تامین منافع لندن، علیه روسیه اعلام جهاد کردند؛شکست خوردند و ناچار شدند غرامت جنگی بپردازند!

اقدام عجیب شهرداری اهواز در از بین بردن یکی از نمادهای شهرSaveZamsLife 😞

انتقاد روسیه و سوریه از نقش ترکیه در تشدید مناقشه ناگورنو قره باغبا گذشت ۱۰ روز از آغاز درگیری‌های ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه ناگورنو قره‌باغ، انتقادات برخی از کشورها از نقش ترکیه در تشدید این مناقشه و آوردن شبه‌نظامیان اسلام‌گرا از سوریه به این منطقه در حال افزایش است. با عنایت به ورود اسلام گرایان سوری و تکفیری به جمهوری آذربایجان به نظر می رسد که ادامه سیاست یکی به نعل یکی به میخ از سوی ایران بی منطق شده است باید تعارفات را کنار گذاشت و صراحتا از جمهوری ارمنستان حمایت نمود چرا که مرزهای ایران در خطر است. با باز کردن پای تروریست ها به منطقه، می خواهند سر گربه (ایرانمان) را ببرند؟! هرچی جنگ و خونریزی و جنایت توی دنیا اتفاق می افته غیر ممکنه یا ایران یا ترکیه نقشی در اون نداشته باشن .اگه جنگ هزاران کیلومتر از این دو کشور هم فاصله داشته باشه مطمئنا نقشی در اون دارن حالا چه برسه به قره باغ که بیخ گوششونه.

نصرت الله وحدت درگذشتبازی‌های او با ارحام صدر از جمله به یادماندنی‌ترین قطعات تئاتر ایران است. روحش شاد 🏴🏴🏴البته یجورای راحت شد از سالها عذاب روحش شاد و یادش گرامی 🙏 روحش شاد