عباس: عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل یک فریب و خنجر از پشت به مساله فلسطین است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

محمود عباس در مورد عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل گفت: این اقدام یک فریب و خنجر از پشت به مساله فلسطین است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس های دیده نشدهٔ عباس کیارستمی از عباس عطار + تصاویرگزارش اعتمادآنلاین به مناسبت روز جهانی عکاس عباس عطار از لحظهٔ ورود به خانهٔ چیذر کیارستمی تا پایان، یک حلقه نگاتیو عکاسی می کند و سرانجام بعد از دو ساعت بهترین عکس اش از کیارستمی و مشهور ترین عکسی که از این سینماگر جهانی گرفته شده را ثبت می کند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

امارات متحده عربی: تکرار می‌کنیم، صلح ما با اسرائیل به ایران ربطی نداردانور قرقاش، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی اعلام کرد توافق عادی‌سازی روابط با اسرائیل یک «تصمیم مستقل حاکمیتی» است و به ایران ربطی ندارد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم تونس علیه عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیلمردم تونس در اعتراض به عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار مقامات ایران به امارات درباره توافق با اسرائیل؛ تهدیدهای ایران به چه معناست؟ - BBC News فارسیامارات متحده عربی کاردار جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی را در اعتراض به سخنان حسن روحانی درباره توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابط‌شان احضار کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امارات: روابط ما با اسرائیل به ایران مربوط نیست - BBC News فارسیوزیر مشاور در امور خارجه امارات می‌گوید تصمیم کشورش برای برقراری روابط با اسرائیل ربطی به ایران ندارد و این کشور دخالت در امور داخلی‌اش را نمی پذیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عضو شورای عالی دولت لیبی: توافق امارات با اسرائیل یک معامله ننگین استیکی از اعضای شورای عالی دولت لیبی توافق‌نامه عادی سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل را «معامله ننگین» خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »