عامل اصلی وقوع سیل شیراز اعلام شد/ دخل و تصرف شهرداری وقت در مسیل رودخانه

16/07/1398 02:31 ب.ظ

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس: عامل اصلی وقوع سیل شیراز اعلام شد/ دخل و تصرف شهرداری وقت در مسیل رودخانه

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون درباره حادثه سیل شیراز گفت: عامل اصلی این سیل تصرف حریم رودخانه بود که این موضوع به عنوان یک عامل انسانی، عامل مشترک بسیاری از سیل‌های اخیر در کشور است. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه علت بازدید کمیسیون اصل نود از شیراز آمار بیشتر تلفات نسبت به بقیه استان‌ها و شهرها بود، اظهار داشت: از سوی دیگر سیل شیراز ظرف چند ساعت پایان یافت و حضور اعضای کمیسیون مزاحمتی را در مسیر...

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه علت بازدید کمیسیون اصل نود از شیراز آمار بیشتر تلفات نسبت به بقیه استان‌ها و شهرها بود، اظهار داشت: از سوی دیگر سیل شیراز ظرف چند ساعت پایان یافت و حضور اعضای کمیسیون مزاحمتی را در مسیر امدادرسانی ایجاد نمی‌کرد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

نگاهی به ۹ عامل مهم که خطر ابتلا به سرطان پستان را بالا می‌بردنگاهی به ۹ عامل مهم که خطر ابتلا به سرطان_پستان را بالا می‌برد عواملی مانند اضافه وزن، ورزش نکردن، مصرف الکل، هورمون درمانی، استفاده از قرص های ضد بارداری، استرس، و پرتودرمانی می توانند خطر ابتلا به سرطان پستان را افزایش دهند. منظورتون از «خطر»، «احتمال»ه؟

آتش سوزی در کارخانه رنگ‌سازی در جاده مخصوصسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق کارخانه رنگ سازی در جاده مخصوص کرج خبر داد.

تیم فوتبال پنج نفره نایب قهرمان آسیا شددر ادامه رقابت‌های فوتبال پنج نفره قهرمانی آسیا در تایلند و در فینال تیم ملی فوتبال پنج نفره کشورمان با شکست برابر چین نایب قهرمان شد.

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “جدال #شهرداری و #تاکسی‌های_اینترنتی به تدوین دستورالعملی منجر شد که آن هم صدای مدیران تاکسی‌های اینترنتی مانند #اسنپ و #تپ‌سی را بلند کرده…”جدال شهرداری و تاکسی‌های_اینترنتی به تدوین دستورالعملی منجر شد که آن هم صدای مدیران تاکسی‌های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی را بلند کرده است. حالا مشاجره نماینده شهرداری و مدیرعامل اسنپ به پای میز مناظره کشانده شده.

اداره خودگران کُردها: هرگونه حمله ترکیه به شمال سوریه باعث بازگشت داعش می‌شوداداره خودگردان کُردها در شمال و شرق سوریه دوشنبه 7 اکتبر در بیانیه‌ای اعلام کرد که هرگونه حمله ترکیه واقعا؟

کاخ سفید: آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهند کردکاخ‌ سفید اعلام کرد که آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهد داشت و از آن حمایت نمی کند. - خبرگزاری آناتولی