عامل اسیدپاشی به سه زن در یکی‌از پارک‌های شهریار دستگیر شد | DW | 29.12.2021

08/10/1400 11:36:00 ب.ظ

به گفته فرمانده پلیس غرب استان تهران فردی که به سه زن در پارکی در شهرستان شهریار اسید پاشیده بود، دستگیر شده است. پیشتر به نقل از معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران گفته شده بود عامل اسید‌پاشی یک زن است.

به گفته فرمانده پلیس غرب استان تهران فردی که به سه زن در پارکی در شهرستان شهریار اسید پاشیده بود، دستگیر شده است. پیشتر به نقل از معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران گفته شده بود عامل اسید‌پاشی یک زن است. ظهیری می‌گوید، او مردی ۳۲ ساله با سابقه کیفری"شامل حمل مواد مخدر و تخریب اموال عمومی" بوده است.

صبح روز سه‌شنبه سه زن که برای ورزش صبحگاهی به پارکی در شهرک «مریم» شهریار رفته بودند توسط فردی از پشت مورد حمله با اسید قرار گرفتند و یکی از زنان از ناحیه پا و دست دچار سوختگی شد و لباس‌های دو نفر دیگر سوخت.

مهدی سرپناه، معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران روز گذشته به رسانه‌ها گفته بود عامل اسیدپاشی «یک زن» بوده و «به دلیل لباس‌های ضخیمی که تن خانم‌ها بوده است آسیب جدی به آنها وارد نشده و فقط یکی از آنها دچار سوختگی جزئی و به بیمارستان منتقل شد.»

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید این اولین باری نیست که زنان در ایران هدف اسیدپاشی‌ در خیابان‌ها قرار می‌گیرند. از ۱۵ شهریور تا ۲۳ مهر سال ۱۳۹۳ شهر اصفهان شاهد چهار مورد اسیدپاشی توسط چند موتورسوار به زنان بود. اسیدپاشی‌ها پس از آن رخ داد که برخی از چهره‌های مذهبی در این شهر خواستار برخورد با به گفته آن‌ها،"بدحجابان" شدند. headtopics.com

با وجود جنجال زیادی که بر سر این جریان به پا شد و سال‌ها وعده پیگیری این افراد، عاملان این اسیدپاشی‌ها هیچگاه پیدا و محاکمه نشدند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

فردی به سه زن در شهریار اسید پاشیدرسانه‌های ایران از اسیدپاشی روی سه زن در صبح روز سه‌شنبه ۷ دی در بوستانی در شهریار خبر دادند.

محمد غروی: باید به بازیگران زن تذکر داد تا به خودشان بیایند

چهار متهم به نقض مقررات کووید در چین در انظار عمومی گردانده شدندهر کدام از این افراد توسط ۲ مامور پلیس گرفته شده بودند و دستشان از پشت بسته شده بود. آنها لباس سفید به تن داشتند و تابلویی با عکس و اسم به گردنشان آویخته شده بود.

اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران در حمله هوایی به مخالفان در داخل ایراندروغ_میگن_آمریکاست_دشمن_ما_همینجاست اینا شهروند معمولی بلوچ نبودن مزدوران عملیاتی وابسته سودی🇸🇦 بودن که همین چندروز پیش دو عضو سپاه رو ترور کردن و دیروز توسط سپاه قصاص صحرایی!! و در حمله پهپاد کشته شدن. بیش باد... از کی یک قاچاقچی مواد مخدر میشود مخالف جمهوری اسلامی؟! چرا به خودتان زحمت تحقیق نمیدهید؟ این از تریبون دادن به طالبان و این هم از فعال سیاسی نامیدن بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر سیستان و بلوچستان!

زن جوان دیگری در ارومیه خودسوزی کردHere horse riders and which meet me in face😍to face in abroad shores I don't leave his🏠on mid-brown and how enjoying inside silver on🍊his forget to the English language which neat and clean🛀seconds off even💧last week use to make black on brown dick and the second one🐎 🆔 🦶

جایگاه‌های هوشمند شارژ خودرو در هلند امکان فروش برق باتری را به رانندگان می‌دهدبا اجرایی شدن یک طرح‌ پژوهشی، اگر راننده کاری با خودرو ندارند، می‌توانند برق ذخیره شده در باتری‌ها را به شبکه بازگردانند و پولش را بگیرد. این برق در باتری‌های دیگر ذخیره می‌شود و به نوبه خود، به متقاضیان فروخته می‌شود. چه جالب ا؟ ما تو پارکینگ آپارتمانمون داریم. کارت میزنن، ماشین برقی‌شون را شارژ میکنن.🤔