عامل کشتار خونین نروژ تقاضای آزادی مشروط می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وکلای عامل کشتار ۷۷ نفر در سال ۲۰۱۱ میلادی در نروژ اعلام کردند موکلشان تقاضای آزادی مشروط خود را به دادگاه ارائه خواهد کرد جزئیات بیشتر🔽

وکلای آندرس برویک، عامل کشتار ۷۷ نفر در سال ۲۰۱۱ میلادی در نروژ، روز چهارشنبه ۱۷ سپتامبر اعلام کردند موکلشان تقاضای آزادی مشروط خود را به دادگاه ارائه خواهد کرد.

وی که به دلیل ارتکاب جرم «اقدام تروریستی» به حداکثر مجازات در نروژ یعنی ۲۱ سال زندان محکوم شده است، اکنون دوران حبس خود را می‌گذارند. آقای برویک پیشتر در دادگاه به کشتار ۷۷ نفر اعتراف کرده بود، اما نپذیرفته بود که با این کار جرمی مرتکب شده و از دادگاه خواسته بود که به او مدال افتخار بدهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد یک نماینده از ادامه کشتار کولبر‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترور با عامل شیمیایی نوویچوک ساخت روسیه؛ قربانیان چگونه زنده می‌مانند؟تا کنون دست کم شش مورد شناخته شده از مسمومیت جدی با نوویچوک در دو سال گذشته گزارش شده، اما فقط یکی از قربانیان بر اثر فعالیت این ماده، به طرز فجیعی جان خود را از دست داد. چرا؟ این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فلسطین: آنچه در کاخ سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شدفلسطین: آنچه در کاخ_سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آژانس بین‌المللی انرژی: تقاضای جهانی نفت تا سطح سال ۲۰۱۳ کاهش می‌یابدآژانس بین‌المللی انرژی (IEA) پیش‌بینی تقاضای جهانی نفت در ماه‌های باقی‌مانده از سال ۲۰۲۰ را بار دیگر کاهش داد و تاکید کرد که روند بهبود شرایط اقتصادی جهان به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا کندتر از برآوردهای پیشین خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدور رأی بدوی پرونده حادثه تروریستی سال ۹۷ اهوازصدور رای بدوی پرونده حادثه تروریستی سال ۹۷ اهواز دادستان نظامی‌ استان تهران: رای بدوی پرونده حادثه تروریستی رژه خونین سال ۹۷ اهواز صادر شد که البته این حکم قابل اعتراض است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رأی بدوی پرونده حادثه تروریستی رژه خونین سال ۹۷ اهواز صادر شدتهران- ایرنا- دادستان نظامی‌ استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده حادثه تروریستی اهواز گفت: در این حادثه عوامل جنایتکار وابسته به گروهک‌های تکفیری با تیراندازی‌های بی هدف، جمعی از مردم را به گلوله بستند و در نهایت با تیراندازی نیروهای نظامی و انتظامی حاضر در صحنه به هلاکت رسیدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »