عامل شهادت شهید 'محمدرضا کوشکی' به هلاکت رسید

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار 'حمید هداوند' درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال شهادت شهید 'محمدرضا کوشکی' از ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ در درگیری با یک سارق مسلح، دستگیری قاتل این شهید والامقام در دستورکار پلیس قرار گرفت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بررسی وضعیت سامانه سرویس مدارس/ مشکلات سامانه سپند احصا می‌شودبه گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حمید هداوند" درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال شهادت شهید "محمدرضا کوشکی" از ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ در درگیری با یک سارق مسلح، دستگیری قاتل این شهید والامقام در دستورکار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: پس از استقرار پلیس در محل اختفاء قاتل، باتوجه به نوع ماموریت و مسلح بودن این متهم، پلیس چندین مرتبه با فرد مورد نظر مذاکره نموده که این قاتل خطرناک به هشدارهای ماموران توجهی کرده و به صورت مستقیم با اسلحه گرم اقدام به تیراندازی نمود که طی آتش متقابل به هلاکت می رسد.

سردار هداوند در پایان ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت شهروندان، خاطرنشان کرد: هیچ احدی نخواهد توانست از چنگال قدرتمند فرزندان غیور انتظامی این مرز و بوم بگریزد و مجرمان به سزای اعمالشان خواهند رسید.# برخورد پلیس فتا با کسانی که دستگاه اسکیمر را با اهداف مجرمانه می‌فروشند/ لزوم ترویج استفاده از کارت‌های هوشمند به‌جای کارت‌های مغناطیسیپلمب ۲۷ خانه پلاک قرمز و ۴۰ مرکز نگهداری ضایعات/جمع آوری ۱۴۰۰تبعه خارجی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عامل شهادت مامور پلیس البرز به هلاکت رسیدفرمانده انتظامی البرز از هلاکت عامل شهادت محمدرضا کوشکی در عملیات قاطعانه کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیرکل بنیاد شهید: به پرورش نویسندگان توانا در حوزه ایثار و شهادت نیاز داریممدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: نیاز به پرورش نویسندگان توانا در حوزه ایثار و شهادت احساس می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم/واکنش فلسطینی‌ها به تصویر شهید سلیمانیویدئویی به تازگی در فضای اجتماعی منتشر شده که واکنش مردم فلسطین به تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی را به تصویر کشیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم/واکنش فلسطینی‌ها پس از دیدن تصویر شهید سلیمانیویدئویی به تازگی در فضای اجتماعی منتشر شده که واکنش مردم فلسطین به تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی را به تصویر کشیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت نام ۱۵۴ داوطلب برای انتخابات مجلس خبرگان رهبریسخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تعداد داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری به ۱۵۴ نفر رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برد دقیقه ۹۰ نفت‌مسجدسلیمان/ شاگردان اشکش در جمع مدعیانتیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم لیگ یک کشور به برتری رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »