عارف: وضع موجود نتیجه عملکرد همه دولت‌هاست/چرا نمایندگان، وزرا را آزار می‌دهند؟

31/01/1401 09:48:00 ب.ظ

عارف: وضع موجود نتیجه عملکرد همه دولت‌هاست

رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: وضع موجود نتیجه عملکرد همه دولت‌ها و حکومتی‌هاست و هیچ‌کس نباید شانه خالی کند. وی همچنین درباره عملکرد مجلس یازدهم گفت: عملکرد این مجلس اظهر من الشمس است. چند درصد سوالات و تذکرات به خاطر رضایت خدا و منافع مردم است؟ چرا وزرایی را که خودشان آورده‌اند، آزار می‌دهند؟ مجلس باید به اولویت‌ها بپردازد، در حالی که «شعاری» شده است.

هزینه دولت روحانی را پرداختیم و لاریجانی را سرلیست کردیم عارف درباره احتمال بازسازی سرمایه اجتماعی اصلاح‌طلبان نیز گفت: ما هزینه دولت روحانی را پرداختیم. دلیل آن هم این بود که سال 92 کاندیدای اصلاح‌طلب را کنار گذاشتیم و روحانی را انتخاب کردیم. در انتخابات مجلس دهم لاریجانی را در قم سرلیست کردیم و افراد نزدیک به دولت را در لیست گذاشتیم که همان‌ها موقعی که لازمشان داشتیم پا پس کشیدند. با این حال من معتقدم می‌توانیم سرمایه اجتماعی خود را بازگردانیم. در سال‌های 90 تا 92 وضع از الان هم بدتر بود.

نظام باید قدر ظرفیت اصلاح‌طلبان را بداند وی درباره تصمیم اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات بعدی اظهار کرد: طرح مسالۀ شرکت یا عدم شرکت در انتخابات، انحرافی است. ما حتما باید در انتخابات شرکت کنیم. اگر شکست هم خوردیم نباید قهر کنیم. البته از نهادهای نظارتی انتخابات گلایه داریم. اصلاح‌طلبان ظرفیت زیادی دارند و نظام باید قدر آن را بداند. من معتقدم آرایی را که اصولگرایان نمی‌توانند جذب کنند، اصلاح‌طلبان می‌توانند جذب کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

نگذارید حق قانونی ما پایمال شود عدالت عدالت عدالت فاصله دو کنور ۱۲ ماه است نه ۱۰ ماه ‌ تعویق_کنکور_ارشد_۱۴۰۱⁩ ‌ تعویق_کنکور_ارشد_علوم_و_بهداش

دولت درصدد تقویت اشتغال و کارآفرینی است/ اجرای برنامه جامع همکاری ایران و چین ارتباطی با مذاکرات وین ندارد/ ارز ترجیحی حوزه دارو حذف نشده است/ بنا به تاکید رئیس جمهور بانیان وضع موجود نمی توانند حل کننده مشکلات باشندممنون از سخنان سنجیده شما . آقای سخنگوی دولت به آقای رییسی عزیز بگین قول دادین کمک کنید فوق‌العاده خاص کادرسلامت اجرا بشه ولی در عمل چیزی ندیدم ....

موافقت مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد اتاق بازرگانینمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران(اتاق ایران) در ۱۰ سال اخیر موافقت کردند.

خانواده‌های کشته‌شدگان در بوچا با دفن عزیزانشان به زندگی ادامه می‌دهنددر شهر بوچا، بستگان و خانواده‌های کشته‌شدگان در کنار دفن عزیزانشان، همدیگر را به ادامه زندگی تشویق می‌کنند و این در حالی است که شناسایی اجساد همچنان ادامه دارد. خانواده های قربانیان جنایتهای روسیه در اکراین عزیزانشان را بخاک می‌سپارند. همزمان رهبران اروپا تماشاگر این جنایت‌ها هستند و چرتکه می اندازند که پذیرش اکراین در اتحادیه اروپا میصرفد یا نه؟!! این چه تیتر بی معنی هست که در رابطه با دفن کشته شدگان در بوچا/ اوکراین نوشتید؟ جنگ، ویرانی و ادامه زندگی؟

چرا پزشکان قصد دارند نام سرطان را از برخی انواع آن بردارند؟دانشمندان پیش از این نام برخی از انواع خفیف سرطان‌های مثانه، دهانه رحم و تیروئید را تغییر داده بودند.

کلنگ زنی پروژه میانکاله متوقف شده است/منابع آزاد شده صرف تسویه بدهی های دولت گذشته می‌شودسخنگوی دولت: *عوامل گرانی روشن است *منابع آزاد شده صرف تسویه بدهی‌های دولت گذشته می‌شود *بنا به تاکید رئیس‌جمهور بانیان وضع موجود نمی‌توانند حل‌کننده مشکلات باشند *کسری بودجه به حداقل رسیده است

کوثری: مسئولان فراموش نکنند که باید «مردمی» باشندنماینده تهران: دولت رئیسی، مردمی‌ترین دولت بعد از انقلاب است اسماعیل کوثری با اشاره به شعار دولت سیزدهم گفت: با اینکه دولت آقای رییسی واقعاً مردمی‌ترین دولت در طول بیش از ۴۳ سال قبل است، رهبری مجدداً تاکید دارند که موضوع «مردمی بودن» توسط دولت فراموش نشود منظورش کدوم مردمه ؟؟؟ منظورش از مردم ایشان که کمتر از ۵۰ درصد رای کسب کرد ، چطور ملی یا مردمی است ؟؟