ظهور علنی همسر رهبر کره شمالی پس از یک سال غیبت

29/11/1399 11:00 ب.ظ

ظهور علنی همسر رهبر کره شمالی پس از یک سال غیبت العربية

ری سول جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی که بیش از یک سال بود در هیچ مراسم رسمی و عمومی حضور روزنامه رودونگ سینمون ارگان رسمی حزب کارگران کره‌شمالی تصاویری از رهبر این کشور به همراه همسرش را در مراسمی که به مناسبت سالروز تولد کیم یونگ ایل رهبر پیشین و پدر رهبر فعلی کره شمالی برگزار شد، منتشر کرد.

ری سول جو به طور معمول همسرش را در دیدارهای عمومی همراهی می‌کند ولی از ماه ژانویه 2020 به این سو از انظار عمومی پنهان شد و هیچ تصویری از او منتشر نشد. در پی این غیبت طولانی شایعاتی درباره اوضاع سلامتی و همچنین احتمال بارداری او مطرح شد.

مراسم سالروز تولد کیم یونگ ایل در مرکز هنری مانسودای در پیونگ‌یانپ پایتخت کره شمالی برگزار شد و کیم جونگ اون و همسرش هم شاد و خندان در آن حضور یافتند. برخلاف مراسم و برنامه‌های پیشین، هیچ کس در این مراسم ماسک بر صورت نداشت و فاصله اجتماعی هم رعایت نشد. کره‌شمالی وجود موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور را رد کرده ولی سازمان اطلاعات کره‎جنوبی معتقد است به دلیل وجود روابط تجاری بین کره‌شمالی و چین، احتمالا برخی موارد ابتلا به کرونا در این کشور وجود دارد. headtopics.com

پرزیدنت ترامپ پس فرستاده!!؟؟

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

آنچه احتمالا درباره همسر رهبر کره‌شمالی نمی‌دانیدری سول جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی که بیش از یک سال بود در هیچ مراسم رسمی و عمومی حضور از این دیکتاتور ها زیاد داریم تو ایران

همسر یک پاسدار کشته شده در پیرانشهر، بازداشت شد

همسر بیل گیتس بعد از طلاق به دومین زن ثروتمند دنیا تبدیل می‌شودتخمین زده می‌شود خانم ملیندا فرنچ گیتس بعد از جدایی از بیل گیتس به ثروتی معادل ۷۳ میلیارد دلار دست یابد. به ما گفتند مهریه‌اش را بخشیده که 🤔 خدائیش قیافه نداره،بنده خدا بیل چقدر زجر کشیده... به نظرم بهترين هولدر دنيا با اختلاف همين ايشونه. تو كف خريد، حالا داره تو اوج ميفروشه.

ادامه بی‌خبری از وضعیت بهنام محجوبی؛ همسر بهنام: کل بدنش ورم کردهحتی الان هم دارن شکنجه‌اش می‌کنند..😔

از تاکید رهبر ایران بر «عمل در برابر عمل» تا احتمال سفر گروسی به ایرانحسن روحانی، رییس جمهور ایران صبح روز چهارشنبه در جمع وزیران کابینه اش تأکید کرد که سلاح کشتار جمعی از جمله سلاح هسته ای در برنامه دفاعی ایران جایی ندارد. رهبر داعش مستقر در ایران. نرمش قهرمانانه در برابر کتلت و امت!