ظریف: مشارکت آمریکایی‌ها در قطعنامه شورای امنیت به پایان رسیده است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد جواد ظریف: افرادی که مدعی شریک بودن در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل هستند، پیش از این شراکت خود در آن را پایان داده‌اند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیامی توییتری با زبان کنایه به دولت آمریکا نوشت: آنها که به دنبال پاک کردن کرونا از طریق تزریق مواد ضدعفونی هستند، همچنین استدلال می کنند که آنها"مشارکت کننده" در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل هستند.

مجید تخت روانچی نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در واکنش به تکاپوی پمپئو برای تمدید محدودیت‌های تسلیحاتی ایران گفت: آمریکا هیچ ادله‌ای بر اینکه همچنان مشارکت‌کننده در برجام است، ندارد. وی ادامه داد: او اشاره به"برجام" را حذف می‌کند زیرا رئیس‌اش در ۸ مه ۲۰۱۸"توقف مشارکت آمریکا در برجام" را اعلام کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی پرتاب ماهواره نظامی سپاه به فضا؛ نمایندگی آمریکا در سازمان ملل: ایران قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است🔺در پی پرتاب ماهواره نظامی سپاه به فضا؛ نمایندگی آمریکا در سازمان ملل: ایران قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است ⚡️نمایندگی ایالات متحده در سازمان ملل درباره پرتاب ماهواره نظامی سپاه پاسداران، اعلام کرد که ایران قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است. مراقب حرکات و رفتارتون باشید چون از این پس زیر نظر ایرانیها هستید! نمایندگی ایالات متحده اشتباه می کند اولا امریکا، با خروج از برجام ،خود اول ناقض این قطعنامه بوده است. ثانیا آنچه در این قطعنامه هست،توصیه به عدم تولید موشک با قابلیت حمل کلاهک هسته است،و ایران چنین موشکی تولید نکرده است. امریکا مثل جر زدن کودکان بعد از باخت در بازی،جر می زند! اگر چه ایران چنین نکرده اما اشکالی در رسیدگی نخواهد بود. البته بعد از رسیدگی به صدها قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد که توسط آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی نقض گردیده است. 'آسیاب به نوبت'
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصویب فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها در شورای عالی بورس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتصویب فروش سهام_عدالت از طریق بانک‌ها رئیس جمهور از تصویب فروش سهام عدالت مشمولان به صورت وکالتی توسط بانکها با تصمیم شورای عالی بورس خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو عضو گروه حمایت‌های اجتماعی «وفا» در حمله پ.ک.ک در وان جان باختنددو عضو گروه حمایت‌های‌اجتماعی وفا در حمله پ‌ک‌ک در وان جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرددرخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید داروهای دیگر برای درمان بیماران مبتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و همچنین عدم کشف واکسن ویروس جدید کرونا افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع پرستاران برزیلی در یادبود قربانیان کادر درمانی در مبارزه با کروناپرستاران در پایتخت برزیل به یاد بیش از یک صد همکار قربانی‌شان در جریان مبارزه علیه ویروس کرونا گرد هم جمع شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمددر عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »