ظریف: مذاکرات که دولت افغانستان در آن نباشد را به رسمیت نمی‌شناسیم

05/08/2019 11:37:00 ق.ظ

- خبرگزاری آناتولی

افغانستان, محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران

ظریف: مذاکرات که دولت افغانستان در آن نباشد را به رسمیت نمی‌شناسیم

- خبرگزاری آناتولی

Istanbulاستانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران طی کنفرانس خبری در تهران در واکنش به تحریم خود از طرف ایالات متحده آمریکا اعلام کرد: تحریم وزیر خارجه به منزله شکست در دیپلماسی و شکست گفت‌وگو است.ادامه سخنان وزیر خارجه ایران بدین شرح است:

- مسئول تامین امنیت خلیج فارس هستیم. گاهی در برابر برخی از تخلفات در خلیج فارس چشم پوشی می کردیم اما الان دلیلی بر چشم پوشی از تخلفات نمی بینیم- وی با بیان اینکه فشارهای آمریکا را با روابط با کشورهای دوست جبران می‌کنیم، اعلام کرد: آمریکا از مذاکره خارج شده است پس نمی‌تواند ادعای مذاکره کند

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

محمدجواد ظریف، صدای تمام ملت ایران است / تحریم ظریف نشان‌دهنده عجز آمریکایی‌هاستمعاون پارلمانی رئیس جمهور: آمریکا به دنبال خاموش کردن صدای ایران است و تحریم وزیر امور خارجه حاکی از آن است که نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شده است. محمدجواد ظریف، صدای تمام ملت ایران است. تحریم ظریف نشان‌دهنده عجز آمریکایی‌هاست. رخفه شو باو. ریدم به پیشانی جعلیت. صدای ملت ایران رهبر معظم است نه دیگران.از زبان ملت سخن نگویید لطفا. صدای ایران نه صدای جمهوری_اسلامی

ربیعی: تحریم ظریف تهاجم به بنیادهای دولت- ملت ایران استسخنگوی دولت گفت: تهاجم بی‌سابقه و تحریم ناشیانه به ظریف در حقیقت تهاجم به یک شخص نیست، تهاجم به بنیادهای دولت- ملت ایران است. خوب دیگه بسه ، زیادی پسر خاله نشو ، خودتم لوس نکن ، تا آب گل آلود میشه فوری ماهی ِ خودتون و نگیرین ، مسایل ملت و حل کنین اگه راست میگین.

هفت پرده از زندگی جواد ظریف که شاید ندانید؛ قرار بود آخوند شود، دیپلمات یقه آخوندی شدهفت پرده از زندگی جواد ظريف که شاید ندانید؛ قرار بود آخوند شود، دیپلمات یقه آخوندی شد در رسانه های ایران بارها درباره او نوشته شده و حتی او را قهرمان ملی جلوه داده اند اما مقامات دولت آمریکا می‌گویند او یک دروغگو و «همدست مافیای خامنه‌ای » است. روش های مسخره انگیز جنگ سرد و در پیش گرفتید، حقوق مفت بهتون دادن و کار خبر پراکنی و تشویش اذهان عمومی هنوز یاد نگرفتید! ما هم همینُ میگیم! ظریف_دروغگوی_بزرگ این چرت و پرتا چیه؟ مجیز گوی دولت امریکا شدید مهم الانه که ظریف سخنگوی مردم ایرانه WeAreZarif

ظریف: تحریم وزیر خارجه به منزله شکست در دیپلماسی است- خبرگزاری آناتولی تحریم ظریف به منزله نوعی تبلیغ و انتخاب ایشان به عنوان رئیس جمهور آینده ایرانه حالا نگاه کنید اگه رئیس جمهور نشد ؟

جان بولتون: تحریم ظریف در راستای کمپین فشارحداکثری پرزیدنت ترامپ است🔺جان بولتون: تحریم ظریف در راستای کمپین فشارحداکثری پرزیدنت ترامپ است ⚡️مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: ایالات متحده، مقامات رسمی رژیم فاسد و شریر ایران را تحمل نمی کند که کارشان گسترش اطلاعات نادرست، حمایت از تروریسم و آزار و اذیت ایرانی‌های بیگناه است. درود برجناب ترامپ خداپرست که هرجمله اش مزین به نام مبارک اللاه است. امام رضایاریگر ایشان باشد دربرابر دسیسه های افراد فاسد بی دین در حکومت ایران و رانتخوارهای فاسد بی دین نوکرانگلیس درخارج ایران کنسولگری سوریه عراق و هرکشور اسلامی با ج. ا در واردات صادراته نیز تحریم کنید به دولتهاشون اولتیماتوم بدید ظرف سه ماه باید کلیه صادرات وارداتشونو با ج. ا بحالت تعلیق دربیارن وگرنه کنسولگریشون سراسر جهان تحریم میشه برن با همون ج. ا زندگی کنن انحطاط و انحلال امریکا و نابودی اسرائیل خبیث در راستای سیاست ایران مقتدر است ظریف تنها نیست

تحریم رهبری و ظریف، اعتقاد راسخ ما به دیپلماسی به جای راه‌حل‌های خشونت‌آمیز را سست نمی‌کندسخنگوی دولت تاکید کرد: تحریم رهبری و ظریف، اعتقاد راسخ ما به دیپلماسی و گفت‌و‌گو به جای راه‌حل‌های خشونت‌آمیز را سست نمی‌کند اما زحمت رژیم امریکا برای برچیدن این تحریم‌ها در کنار تحریم‌های پیشین به هدف اثبات آمادگی برای مذاکره را بیشتر خواهد کرد.

Elahe Salari   | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران طی کنفرانس خبری در تهران در واکنش به تحریم خود از طرف ایالات متحده آمریکا اعلام کرد: تحریم وزیر خارجه به منزله شکست در دیپلماسی و شکست گفت‌وگو است.به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حسین‌علی امیری، عصر شنبه ۱۲ مرداد، در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال رونق تولید یکی از تاکیدات رییس جمهور حل‌وفصل مشکلات واحدهای تولیدی است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، «علی ربیعی» پیش از ظهر امروز - یکشنبه - در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به تاریخ انتخابات در ایران گفت: انتخابات ۱۲مرداد ۱۳۵۵ اگر چه نخستین انتخابات آزاد در تاریخ ملت ایران نبود، اما بدون تردید کامل ترین و آزادترین انتخابات در جغرافیای منطقه بود.هرمان ملی» جلوه داده اند اما مقامات دولت آمریکا می‌گویند او یک «دروغگو» و «همدست مافیای خامنه‌ای» است.

ادامه سخنان وزیر خارجه ایران بدین شرح است: - مسئول تامین امنیت خلیج فارس هستیم. گاهی در برابر برخی از تخلفات در خلیج فارس چشم پوشی می کردیم اما الان دلیلی بر چشم پوشی از تخلفات نمی بینیم - وی با بیان اینکه فشارهای آمریکا را با روابط با کشورهای دوست جبران می‌کنیم، اعلام کرد: آمریکا از مذاکره خارج شده است پس نمی‌تواند ادعای مذاکره کند - دادگاه باید به شکایت سازمان بنادر و دریانوردی از نفتکش انگلیسی رسیدگی کند و درباره آن تصمیم بگیرد. معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: معافیت‌ها بر اساس شاخص‌های توسعه انجام می‌گیرد و باید دید شاخص‌هایی که برای شهرهای بیرجند و قاین در نظر گرفته شده چه بوده است. - دیروز بسیار ناراحت شدیم که مردم بی گناه آمریکا گرفتار فرهنگ هفت تیرکشی و قلدری شده‌اند. تهاجم به ظریف تهاجم به بنیادهای دولت - ملت ایران است   وی یادآورشد: تهاجم بی‌سابقه و تحریم ناشیانه به ظریف در حقیقت تهاجم به یک شخص نیست، تهاجم به بنیادهای ملت- دولت ایران است. - سناتور آمریکایی گفت اگر دعوت دیدار با ترامپ را نپذیرم ظرف دو هفته تحریم می‌شوم که این اتفاق نیز افتاد. امیری اظهار کرد: تاسیس این واحدهای تولیدی نشان می‌دهد دولت برای حل مشکل تحریم‌ها برنامه دارد. - برجام مقدس نیست. انجمنی که برای مقابله با بهائیت و تلاش برای «ظهور امام زمان» تاسیس شده بود.

اگر نیاز باشد از آن خارج می‌شویم اما فعلا نیازی نیست. معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دکتر ظریف، صدای تمام ملت ایران است و آمریکایی‌ها نمی‌خواهند این صدا در دنیا طنین انداز شود که نشان‌دهنده عجز آن‌ها است.  ربیعی خاطرنشان کرد: تحریم ظریف توسط آمریکا نشان می‌دهد که آمریکا هنوز از اعتیاد و بیماری مزمن و جان سخت کودتا گرایی رها نشده است و هنوز هم نوع جدیدی از کودتاگرایی در هیات حاکمه آمریکا جاری‌ است و امروز دوباره همان ذهنیت کودتایی را می بینیم که در پس تحریم ظریف عمل می‌کند. - ترامپ رهبر ایران را پیش از من تحریم کرده است. این حرف که مرا تحریم کرده‌اند تا با رهبری مذاکره کنند غلط است. انتهای پیام. - مذاکرات صلحی که دولت افغانستان در آن حضور نداشته باشد را به رسمیت نمی‌شناسیم - گفت‌وگو به نفع عربستان سعودی و امارات است.  وی اضافه کرد:به اعتقاد ما این تحریم نشان می‌دهد که سیاستمداران کاخ سفید موضوعات را قدری هم شخصی کردند، این ادعا از روزی که این تیم در آمریکا به قدرت رسید و در مورد ظریف صحبت‌هایی را بیان کردند کاملاً حسادت های کودکانه و شخصی هم در آن نمایان بود. باید مذاکره را شروع کنیم. ظریف در خاطراتش گفته که به عنوان دیپلمات‌های جمهوری اسلامی در سازمان ملل، کت و شلوارهای کثیف، بی‌حساب‌وکتاب و با یقه باز می‌پوشیدند: «بنابراین از همسرم خواهش کردم تا یقه پیراهنم را بشکافد و آن قسمت بالایی‌اش را دربیاورد.

- ما با ترکیه 35 درصد معامله با پول ملی داشتیم بقیه کشورها هم می‌توانند از این روش استفاده کنند. - اروپایی ها تا چه حد می‌خواهند خود را گروگان آمریکا قرار دهند. وی یادآورشد: این که آمریکایی ها ظریف را تحریم کردند خودشان را از گفت و گو و دیپلماسی محروم کرده‌اند. .