ظریف: زمان تغییر سیاست‌های شکست‌خورده آمریکا فرا رسیده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: زمان تغییر سیاست‌های شکست‌خورده آمریکا فرا رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف در سالگرد ملی شدن صنعت نفت ایران در صفحه توییترش نوشت: ۶۹ سال پیش در چنین روزی نخست‌وزیر منتخب ایران صنعت نفت ما را ملی کرد تا به غارت ثروت ما پایان دهد. پاسخ آمریکا تحریم و تغییر رژیم بود.

از سال ۱۹۷۹ (پیروزی انقلاب اسلامی) تاکنون٬ تحریم و تغییر رژیم کماکان جزو بخش‌های اصلی سیاست‌های آمریکا در قبال ایران بوده است؛ حتی در بحبوحه کرونا.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما هم همه کار درست... حتما سیاستهای شما هم با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد.

شما هم همش زر بزن. این کاست صوتی رو ما سالهاست که شنیدیم

ادم مریض خون ما را کثیف کردید شعور خودت را له بازی بگیر چه شکستگی نگاهی به این مردم فقیر از لحاظ مالی بکن غلام حلقه به گوش سپاه و بیت

خالی بند دلار 14 هزارتومان گرانی بی دادمی کند افزایش قیمت هر ماه بین 25تا50در بالا می رود احتکار و اختلاس و دروعگویی در روح تو رئیس توست وزیر خارجه حکومت نه دولت

ابلیسی بودن حاکمیت آمریکا ربطی به بی کفایتی و سو مدیریت و بی قانونی و بی خردی شما حاکمان وقت در ایران نداشته، ندارد و نخواهد داشت. یکبار بدانید پلیدی دنیای غرب را با پلیدی نمیتوان پاک کرد. جنگ افروزی غرب را با جنگ نمیتوان پایان داد. راه اقتدار ایران متمدن را ۲۸ مرداد کور کردند.

چرا مگه ج ا آدم شده؟

جناب ظریف شما همچنان کاسه گداییتو بگیر دستت و خواهش التماس کن شاید آمریکا دلش سوخت دو دلار انداخت تو کاسه ات که بتونی بری روغن بنفشه و پنبه بخری واسه آغا

دوباره نطق کرد سیاست شمادرسوریه یمن وعراق شکست نخورده

سیاست شگست خوردشون دهنه شما هارو سرویس کرده فرض کنید شکستم نمیخوردن 😂😂😂

خودتون خندتون نميگيره اين كسشعرا رو نشر ميدين !!؟؟ اين يابو از كون سوزي يك زري ميزنه شما عقلتون كجاست !!😂😂

😂😂سیاست های آمریکا شکست خورده دوستان.آمریکا در بحرانی ترین سال پس از کشفش در ۱ سال دره رو آسفالت کرد سیل اومد ملتشو برد.به چشم معترضینش شلیک کرد.با موشک هواپیمای مسافری خودشو زد.۲۰ درصد تو آخرین انتخاباتش شرکت کردند و با نزدیک ۷ درصد کشته کرونا رکورددار دنیا شد. آمریکا ی بدبخت

اگر به شکست انجامیده بود که شماها به دیوزگی نمی افتادید حتی چین و روسیه و پاپ و کرونا رو هم واسطه قرار دادید افاقه نکرد

کی زمان مرگ ما ملت ایران دسته جمعی رسیده که ررررراحت شیم... ررررراحت... کرونا نه... ی چیز بهتر

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موانع گانتز برای ائتلاف با اعرابِ اسرائیل/احتمال تمدید دولت نتانیاهو تا زمان نابودی کروناکارشناس مسائل منطقه گفت: نیاز احزاب اصلی اسرائیل به اعراب برای تشکیل کابینه رژیم‌صهیونیستی به خوبی نشان می‌دهد که به هم‌ریختگی سیاسی عمیق شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا در خصوص واکسن کرونا: 12 تا 18 ماه زمان خواهد بردمارک اسبر وزیر دفاع آمریكا، تأکید كرده است كه دستیابی به واکسن کرونا ممکن است 12 تا 18 ماه، زمان یه کمی از اون روغن ها بمالید اونجاتون چندتا حمد سوره هم بخونید همه چیز شفا پیدا می کنه! این که دیگه کاری نداره!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عرضه کیت‌های تشخیصی کرونای ایرانی از هفته آینده/کاهش زمان بستری بیماران کروناییرئیس کمیته علمی ستاد کرونا از کاهش زمان بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌ها به روش جدید درمانی خبر داد و گفت: علاوه بر آن از میان شرکت‌های تولیدکننده کیت‌های تشخیصی کرونا دو مورد تایید شدند که از هفته آینده کیت‌های کرونای ایرانی وارد بازار خواهند شد. بیمارستان کسی رو بستری نمیکنه الکی میگن آنفلانزا هست برید؟ خونه كرونا .کیر تو اسلام کیر تو مدیرت کیر تو ماهان_ایر پس با این حساب باید منتظر گسترش وسیعتر ویروس باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره سفر در زمان شیوع کروناحضرت آیت الله خامنه‌ای به استفتاء درباره سفر در زمان شیوع کرونا پاسخ دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا در خصوص واکسن کرونا: 12 تا 18 ماه زمان خواهد بردمارک اسبر وزیر دفاع آمریكا، تأکید كرده است كه دستیابی به واکسن کرونا ممکن است 12 تا 18 ماه، زمان یه کمی از اون روغن ها بمالید اونجاتون چندتا حمد سوره هم بخونید همه چیز شفا پیدا می کنه! این که دیگه کاری نداره!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تصویب طرح ۱۰۵ میلیارد دلاری برای مقابله با کرونا در سنای آمریکا/ تست دو عضو کنگره مثبت شدسنای آمریکا یک طرح ۱۰۵میلیارد دلاری کمک به مقابله با ویروس کرونا را تصویب کرده است و انتظار می‌رود رئیس جمهور آمریکا به زودی آن را امضا کند. O no Stay home Civic world duty الان تو ماتحت خیلیا عروسیه! که به آمریکا رسیده منم بتون تبریک میگم در خوشحالیتون ما را سهیم کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »