ظریف: برخی تلاش کردند از نگرانی‌های مردم عراق سوء استفاده کنند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف: مسئولان جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند که مردم عراق، مردم هوشیاری هستند و اجازه نمی‌دهند که دیگران از ناراحتی‌های مشروعشان که دولت عراق نیز آن‌‌ها را به رسمت شناخته، سوء استفاده کنند.

«محمدجواد ظریف» صبح روز چهارشنبه در حاشیه کنفرانس بین‌المللی اقتصاد جهانی و تحریم‌ها در جمع خبرنگاران درباره تحولات عراق گفت: من احساس می‌کنم مردم عراق نگرانی‌های کاملا بحقی دارند و دولت عراق نیز اعلام کرده تمام توان خود را برای رفع آن نگرانی‌ها و ناملایماتی که بر مردم عراق شده، بکار می‌گیرد.

وی افزود: برخی تلاش کردند از این نگرانی‌ها سوءاستفاده کنند که حتما آنها اقلیت بسیار کوچکی بوده و نماینده مردم عراق نیستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اقلیتی از نگرانی‌های مردم عراق سوءاستفاده کردندوزیر امور خارجه کشورمان گفت: مردم عراق نگرانی‌های کاملا به حقی دارند اما برخی تلاش کردند که از این نگرانی‌ها سوءاستفاده کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عراق: 165 کشته در ادامه تظاهارت ضد دولتی در عراقوزارت بهداشت عراق: مرگ حدود 165 نفر در اعتراضات اخیر در بیمارستان های ما به ثبت رسیده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سردار اشتری: ‌توطئه‌های دشمن در عراق ‌به‌همت مردم خاموش شد / تلاش پلیس ‌برای کاهش مشکلات زائران اربعین- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی انتظامی گفت: در اربعین حسینی(ع) نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند. ای کاش توطئه ها و کارشکنی های برخی از مسئولین کشوری برای زائران اربعین هم به دست مردم ایران خنثی شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی المهدی و پمپئو درباره ناآرامی‌های عراق | DW | 07.10.2019وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگوی تلفنی با نخست‌وزیر عراق ضمن تأکید بر اعتماد این کشور به نیروهای امنیتی عراق، از پشتیبانی ایالات متحده از عراق در مسیر بازگشت امنیت و ثبات به این کشور سخن گفته است. وقتی به این عکس نگاه میکنید می بینید که قیافه سربازان حاضر به شلیک خندان است. برای آنها شلیک یک امر تفریحی است.... امروز به یقین می گویم اگر جوانان امروز عراقی (که با مرگ، بازی رقص می کنند)اگر در زمان صدام بودند ،با جوانان امروزی ایران (بی خیال و در اوهام)می جنگیدند مطمئنا امروز تهران لگد کوب عراقی ها بود.!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف وارد عراق شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی: تبلیغات مسموم و جعلی ملت ایران و عراق را از هم جدا نمی‌کندسخنگوی دولت: - در مورد اتفاقات روستای چنار_محمودی لردگان، هر گونه استفاده از سرنگ آلوده توسط بهیار وزارت بهداشت را تکذیب می‌کنم. - پرونده مربوط به تخلفات تبعه روس در زمینه ویزا بوده است. اساساً پرونده ایشان پرونده معاونت ضد جاسوسی نبوده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »