ظریف از سریال گاندو به آیت‌الله خامنه‌ای 'شکایت کرده است'

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه ایران: ظریف از سریال گاندو به رهبری 'شکایت کرده است'

http://tv3.irعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران ارسال نامه گلایه‌آمیز محمدجواد ظریف، وزیر خارجه درباره شکایت از سریال گاندو به آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران را تایید کرد.

به گفته آقای موسوی، آقای ظریف در این نامه از"تخریبی" که علیه او و وزارت خارجه ایران صورت گرفته شکایت کرده است و اعلام کرده که اگر آنچه که در این سریال از وزارت خارجه و شخص وزیر ترسیم شده، درست است، پس باقی ماندن آقای ظریف در سمت وزیر خارجه"از نظر شرعی جایز نخواهد بود." آقای موسوی گفت که برداشت او و"عموم مردم" این بوده که در این سریال تلاش شده که وزیر و وزارت امور خارجهارسال چنین نامه‌ای و پاسخ آیت‌الله خامنه ای به آن را یک روز پیش، محمد مهاجری، خبرنگار اصولگرا و سردبیر سایت خبر آنلاین در صفحه تلگرام خود برای اولین بار مطرح کرد.

مقام‌های مختلف دولت روحانی بارها از نحوه پوشش اخبار مربوط به دولت در صداوسیما ابراز نارضایتی کرده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همیشه بوده اند کسانیکه با بلاهت و جهالت خود و به بهانه هایی تا جایی که منافع و تمنّیات آنان ارضاء گردد این مملکت را به هر هزینه ای به قهقرا برده اند از مسببین جنگ ایران روس بگیر تا مسببین داخلی جنگ ایران و عراق و حالا این برنامه چرا که منافع آنان را بر نمی تابد...

گاندو، نمونه بومی مسیح علینژاد.

سال دیگه به جا نمایشگاه کتاب نمایشگاه نامه های نوشته شده به اقا داریم

مگرکشوردمکراتیک نیست جناب ظریف ، اعتراض شمابه سریال گاندویاهرچی اسمشه ، چیه؟مگردرکشوردمکراتیک اعتراض میکنندبه یک سریال تلویزیونی. اوباما و همین ترامپ بایدبه سریال خانه کاغذی ( پوشالی ) یا خانه ورق،هرچه اسمش هست،چرااعتراض نکردند؟ خجالت آوره ! فقط یک سریاله ، شماچرابخودگرفتید

گرگها به جان هم افتاده اند. باشد تا يك ديگر را انقدر بدرند كه منقرض شوند.

کی از چی به کی و راجع به چی شکایت برد؟!

کاش خدا یه بصیرتی به ظریف بده تا بتونه روباه پیر و جاسوس هاشو بیشتر بشناسه

گاندو، مرکب است از دوکلمه! گند،بعلاوه (اُو) که تلفظ روستایی اب است،در واقع (گنداب) میباشد که همان حکومت اسلامی است با مشتی عمله و اکره لجنش. هیچ چهره یی در این سریال حامل صمیمیت انسانی نیست. بخصوص مادر محمد که نماد بارز کلفتی افسرده است.

🤗

یعنی ظریف علیه سپاه شکایت کرده؟ خیلی جرأت میخواد!

خدا اقای ظریف حفظ کنه که با این یابو ها سر وکله میزنه

بي بي سي جون سلام بي بي سي

کاش ظریف همان‌قدر که دروغگویی و بازیگری را خوب یاد گرفته، بازی‌خوانی‌اش را هم تقویت می‌کرد. آنقدر احمق است که نمیفهمد دیگر تاریخ مصرفش برای آقا تمام شده و تاریخ مصرف خود آقا و کل رژیم هم برای اروپا، روسیه و چین رو به پایان است و باید کم کم همگی دنبال سوراخ موش بگردند.

بسه دیگه. هی گاندو، گاندو. گور بابای گاندو و طرفداراش و مخالفاش

باش تا دولت صبحت بدمد!

از کثافتکاریش شکایت کند مرتیکه خراب کرده میخواد از مسولیت در برود ما که دیگه نیستیم

بذاربکنه این کلک آخرشه

آقا نکنید این کار را فردا صدا سیما تعطیل میشه ها نگید که نگفتین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: «ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است»🔷سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است 💢«وزیر خارجه نامه‌ای به ایشان نوشتند و گفتند در این سریال از وزارت خارجه و شخص وزیر چهره‌ای منفعل، بی عمل و بی اراده به تصویر کشیده شده است.» ◀️بیشتر بخوانید: هست دیگه شاید شکایت وزیر توهم تهیه کننده این فیلم رو از بین ببره که فکر میکنه شاهکار کرده. از ظریف چه تصویری باید ارائه شود؟ 1. فرمانبردار و سر سپرده ولایت فقیه 2. مجیز گوی ولایت فقیه 3.دروغگو 4.توطئه گر 5.توجیه گر 6.دلال های کارهای تروریستی 7. رابط تروریست ها با ولایت فقیه 8.عامل انتقال پول و ثروت ایران به بانک های خارجی به نام ایادی ولایت 9.عامل انتقال موادمخدر 10.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: تصمیم گیری در مورد کنوانسیون دریای خزر وابسته به تصمیم مجلس استوزیر امور خارجه با تاکید بر این که پس از انجام مراحل لازم در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر این کنوانسیون به مجلس برای تصویب خواهد آمد گفت: تاکنون هر تصمیمی در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر با اجازه شورای عالی امنیت ملی و امضای مقام معظم رهبری انجام شده است و پس از طی شدن مراحل کامل آن برای تصمیم نهایی به مجلس خواهد آمد. سهم ایران از دریای خزر ۵۰٪ ۱۱٪ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جداااا؟!! پس سه تا جزیره هارم بدن امارات زمان جنگ هم غلط کردن گفتن ملت برن بجنگن! سیاست نزدیکی با همه همسایه ها رو پیش میگرفتن! اینهمه خانواده داغ عزیز نبینن! در ثانی پس چرا هی پادشاهان نالایق قاجار سر میدادن اونام دقیقا سیاست نزدیکی با همسایگان پیش گرفته بودن دیگه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موسوی: ظریف درباره 'گاندو' به رهبری نامه نوشت/ عراقچی طرح ایران را به مکرون ارائه کردسخنگوی وزارت خارجه: با روال کنونی ایران گام سوم را در کاهش تعهدات برجامی برخواهد داشت موسوی: اگر همین روال کنونی از سویی اروپایی‌ها ادامه داشته باشد ایران قطعا گام سوم خود را در راستای کاهش تعهدات برجامی‌اش محکم‌تر از گام اول و دوم برخواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان در پی به دست آوردن مدارک محرمانه مربوط به گزارش مولر استجرالد ندلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان، از یک دادگاه فدرال درخواست کرده است که مدارک محرمانه مربوط به گزارش رابرت مولر را به این کمیته تحویل دهد. به گزارش آسوشیتدپرس، این مدارک مربوط به پرونده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: رژیم ایران با سفر من به تهران مخالفت کرد | DW | 29.07.2019وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران سخن گفته است. او گفته است که مایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران است. حکومت ایران با درخواست سفر پمپئو به تهران مخالفت کرده است. شما تھران چہ کار داری؟؟؟ رژیم ولایت فقیه یک خبرنگار را معرفی کرد که او به امریکا برود نه اینکه وزیر خارجه به ایران برود!! غیر ایرانی مرضیه هاشمی در انتظار شما نشسته !!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ارسال نامه ظریف به رهبری درباره سریال گاندو/ نشست کمیسیون مشترک برجام رو به جلو بود اما توافق خاصی صورت نگرفت/ تایید نمی‌کنم که بن علوی برای میانجی‌گری به ایران آمده بودسخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: نشست روز گذشته کمیسیون مشترک برجام رو به جلو بود اما توافق خاصی صورت نگرفت. درمورد اینستکس هم صحبت شد که تحول خاصی برای جمهوری اسلامی نیست. کمیسیون مشترک در سطح وزرا نیز از مباحث مطرح شده دیروز بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »