ظریف:‌ آمریکا برای مذاکره با ایران بلیت برگشت به برجام را بخرد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدجواد ظریف،‌ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران،‌ گفت واشینگتن برای مذاکره با تهران باید به توافق_هسته‌ای برگردد و «تروریسم اقتصادی» علیه مردم ایران را متوقف کند.

ظریف روز پنجشنبه هفتم شهریورماه در شهر کوالالامپور پایتخت مالزی به خبرنگاران گفت:‌ «ایالات متحده درگیر جنگی اقتصادی علیه مردم ایران است و برای ما امکان‌پذیر نیست که با آمریکا وارد تعامل شویم مگر اینکه آن‌ها از تحمیل کردن جنگ بر ما و درگیری در تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران دست بکشند.»

او همچنین اشاره کرد که ایران نمی‌خواهد به صرف انجام دیدار،‌ دیدار کند. او گفت: «در صورتی که نتیجه‌ای داشته باشد،‌ دیدار می‌کنیم.» امانوئل مکرون، رییس‌جمهوری فرانسه، در یک نشست خبری با دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، در حاشیه نشست گروه هفت در شهر بیاریتز فرانسه هم از آماده شدن شرایط مذاکره بین ایران و آمریکا خبر داده و گفته بود: «امیدوار است طی هفته‌های آینده روحانی و ترامپ با هم دیدار کنند.»با این حال،‌ روحانی پنجم شهریور در سخنرانی دیگری گفت هرگونه مذاکره «در صورت برداشتن تحریم‌ها» و «توبه از سوی آمریکا» صورت خواهد گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمادگی برای سفرهای ریلی زائران اربعین/مذاکره با پاکستانی‌هامدیر عامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین آمادگی کامل داریم و با طرف پاکستانی نیز برای جابه‌جایی مسافران اربعین از پاکستان تا کربلا نیز مذاکره دو جانبه‌ای داشته‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا برای مذاکره باید بلیت بازگشت به برجام را خریداری کندتهران- ایرنا- وزیر خارجه ایران صبح پنجشنبه گفت: ایالات متحده اگر بخواهد مذاکره کند باید به توافق هسته ای احترام بگذارد و بلیت بازگشت به برجام را بخرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: اگر آمریکا می‌خواهد با ایران مذاکره کند باید به برجام بازگرددوزیر خارجه ایران می‌گوید تا زمانی که آمریکا به «جنگ اقتصادی علیه ایران» ادامه دهد، هیچ مذاکره‌ای بین تهران و واشنگتن متصور نیست. زرشک بزرگترین قدرت اقتصادی نظامی سیاسی و اجتماعی دنیا آمریکا با عقب مونده ترین دولت در جهان اگه میخاد مذاکره کنه باید به برجام برگرده ؟ 😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افرادی که با بنیاد 'دفاع از دموکراسی‌ها' همکاری دارند به زودی برای تحریم شدن معرفی می‌شوندسخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد بزودی اولین گروه از افرادی که با بنیاد به اصطلاح 'دفاع از دموکراسی‌ها' همکاری دارند برای افزوده شدن به فهرست تحریم‌های ایران معرفی می‌شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلاش برای ورود زنان به ورزشگاه آزادی با بلیت فروشیمعاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان در مورد ورود زنان به ورزشگاه گفت: باید امکانات رفاهی، سرویس های بهداشتی، تغذیه خانواده ها، زیر ساخت ها و شرایط امنیت زنان فراهم شود و نگاهمان این است که بتوانیم برای بانوان بلیت فروشی عادی داشته باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »