ظریف برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل راهی نیویورک شد | DW | 20.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل راهی نیویورک شد

به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران روز جمعه ۲۹ شهریور از تهران راهی نیویورک شد تا در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت کند. این هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل است.ایالات متحده آمریکا روادید سفر حسن روحانی، رئیس جمهور و محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران را یک روز قبل از شروع این نشست یعنی عصر پنجشنبه ۲۸ شهریور صادر کرد.

سفر مقام‌های ارشد ایران به نیویورک در حالی انجام می‌شود که تنش در روزهای گذشته میان ایران با عربستان سعودی و آمریکا به شدت بالا گرفته است.به دنبال حمله به دو مجتمع نفتی متعلق به شرکت ملی نفت عربستان در روز شنبه ۱۴ سپتامبر آمریکا و عربستان با قاطعیت اعلام کردند که ایران در این حملات نقش ایفا کرده است. هم‌زمان تهدیدهای آمریکا و ایران علیه یکدیگر اوج تازه‌ای گرفت. دونالد ترامپ در اولین گام اعلام کرد که تحریم‌های شدیدتری در قبال ایران اعمال خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بالاخره آقاتون ترامپ اجازه داد برید امریکا. این یعنی تا اجازه نگیرین هیچ غلطی نمیتونین بکنین مش جواد

باید پی پی کرد تواین تحریم.

مگه این دیوث تحریم نبود پس آمریکا فقط زر زیادی می‌زند و گوه زیادی میخوره

آخ جون بازم میرم آمریکا

ظریف رفت که مظلومیت مردم فلسطین، عراق، سوریه، یمن و از خوب بودن جمهوری اسلامی قلعه حیوانات به سرکردگی سد علی آغا و تمامی عمله هایه نظام تروریستی دفاع کنه و خزعبلات پراکنی کنه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتانیاهو امسال در نشست مجمع عمومی سازمان ملل شرکت نمی‌کندنتانیاهو سفر خود را به نیویورک که قرار بود به منظور شرکت در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل صورت گیرد، لغو کرده است دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که نتانیاهو با توجه به نتایج انتخابات، هفته آینده به نیویورک سفر نخواهد کرد دموکراسی را یاد بگیریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه‌ای شاد برای کودکان جنگ‌زده سوریه در اعزازبرنامه «جشن‌های بی مرز» با هدف سرگرمی و ایجاد فضای شاد و با نشاط برای کودکان آسیب دیده از جنگ سوریه در شهر اعزاز این کشور برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عزم کنگره آمریکا برای قانونی کردن طرح «دموکراسی و حقوق بشر در هنگ کنگ»در چهارچوب ارزیابی سالانۀ وضعیت هنگ کنگ، این موضوع بررسی خواهد شد که آیا این شهر جزیره‌ای همچنان شرایط لازم مطابق با قانون ۱۹۹۲ میلادی ایالات متحده آمریکا را برای حفظ «وضعیت ویژه اقتصادی» دارد یا خیر؟ یکی از این شرایط، حفظ خودمختاری هنگ کنگ است. مردم هنگ کنگ لایق دمکراسی هستند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کنایه توئیتری ظریف به پمپئو در واکنش به کارشکنی آمریکا برای صدور ویزای هیئت ایرانیوزیر امور خارجه آمریکا در کنایه‌ای به وزیر امور خارجه گفت که عادات قدیمی به وضوح سخت می‌میرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بقایای تیم بی سعی در فریب ترامپ برای ورود به جنگ دارندوزیر امور خارجه کشورمان به ادعای پمپئو و مقام‌های سعودی درباره دست داشتن ایران در حمله به آرامکو پاسخ داد. غلط کردن این توئیت فقط جهت ترساندن طرفداران روحانی و ظریف است البته روحانی با همین دروغ دوباره رئیس ج شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتخابات اسرائیل؛ نتانیاهو شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل را لغو کردبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل سفر از قبل برنامه ریزی شده خود را به نیویورک برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل در پی نتایج انتخابات در این کشور لغو کرد. با شمارش بیش از ۹۰ درصد آرا، حزب لیکود به رهبری آقای نتانیاهو با کسب ۳۲ کرسی نتوانسته اکثریت کرسی‌های لازم را برای تشکیل دولت بدست آورد. پاشو بیا. ما امسال به چی چی بخندیم پس؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »