ظریف: حدود 2000 شبه‌نظامی فاطمیون در سوریه می‌جنگند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ایران: هنوز طالبان را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج نکردیم. وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگوی ویژه با یک تلویزیون خصوصی افغانستان: حدود 2000 افغان هنوز هم در سوریه می‌جنگند و ایران آماده‌است در صورت نیاز نیروهای بیشتر به این کشور بفرستد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته گروه تروریستی فاطمیون مزدوران وطن فروش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راستی آزمایی ادعاهای ظریف در فایل صوتی جنجالی؛ آیا ظریف حقایق را گفت؟وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی جنجالی که صوت آن منتشر شده ادعای بسیاری را مطرح کرده که تا همین حالا عواقبی در عرصه سیاست داخلی و خارجی ایران به دنبال داشته است. در این گزارش، سعید جعفری، خبرنگار یورونیوز سعی کرده است برخی از این ادعاها را صحت‌سنجی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استعفا یا برکناری آشنا برای حفظ ظریف بودحمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:استعفا یا برکناری آشنا برای حفظ ظریف بود/صحبت‌های ظریف خلاف سیاست‌های کلان نظام بود/روحانی و دولت باید موضع خود را درباره بخش‌های ساختارشکن صحبت‌های ظریف روشن کنند این حجم از مو رو سر این بنده خدا با این سن همخونی نداره.فقط در یه صورت میشه و اون این که این بابا هیچ فکر و خیالی توی زندگی نداره. یعنی شاشیدم تو اون دغدغه نداشته ات مغز متفکر
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری درباره فایل صوتی ظریف: توطئه خارجی استاسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری ایران بدون اشاره به محتوای سخنان وزیر خارجه، انتشار فایل صوتی ظریف را «توطئه کشورها و شبکه های خارجی» توصیف ی مشت حرومزاده ی دروغگوی جنایتکار ، به هم نون قرض میدن. سنگ میخوره به پای لنگ.هیچ گرفتاری آدم رو نمیاد شانسی پیدا کنه.خائن همیشه گرفتار میشه.نکنه فکر کردید کری الان از آسمون بعنوان فرشته نجات براتون نازل شده بود؟نه.برای آتو گرفتن و استفاده بر علیه خودتون.اگه ظریف خفه شده بود،هیچ مدرکی بر علیه اش استفاده نمیشد.پای احمق گیر میکنه تو دام شیطان هم این دسته مفسد را ول کرده. زیرا شیطان چیزی میبیند که این جاهلان نمیبینند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی انتشار مصاحبه ظریف را 'کشاندن جنگ به داخل ایران' دانست | DW | 01.05.2021سخنگوی دولت در یادداشتی تمامی تقصیر انتشار فایل صوتی مصاحبه ظریف را بر گردن رسانه‌های خارج از کشور انداخت و آن را در راستای 'کشاندن جنگ به داخل ایران' دانست. یکی به ربیعی واکسن بزنه...البته واکسن ضد توهم روشن است که این فایل را اولین بار و بصورت گزینشی، رسانه 'دلار-عربستان-اینترنشنال!'منتشر کرد در حالیکه بنای انتشار آن نبوده است نیز،روشن است که رسانه 'دلار-عربستان-اینترنشنال!'مزدوران و ایادی در داخل دارد که فایل را سرقت کردند و تحت تعقیب و مجازات قرار خواهند گرفت خداوند برکت بده به کسانی که دست این خیانتکاران رو ، رو می کنن ...‌ و چهره حقیقی اونها رو به دنیا معرفی می کنن .. من سالهاست که فریاد میزنم گول چهره مظلوم اینها رو نخورید ... اینهمه دولتهای دانا و لایق و قدرتمندتر هستن که میشه جایگزین این ابلهان خائن کرد... جز ضرر چی داشتن؟؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه عراق هم دیدار ظریف با مسئولان آمریکایی را تکذیب کردوزیر خارجه عراق هم دیدار ظریف با مسئولان آمریکایی را تکذیب کرد وزیر خارجه عراق ادعاها درباره دیدار ظریف با مسئولان آمریکایی در سفر اخیرش به بغداد را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »