ظریف: ترکیه در دوران تحریم و کرونا در کنار ایران بود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه ایران طی نشست خبری در استانبول از حمایت‌های ترکیه در دوران کرونا و تحریم‌ها از تهران قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه ایران طی نشست خبری در استانبول از حمایت‌های ترکیه در دوران کرونا و تحریم‌ها از تهران قدردانی کرد.محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری مشترک با مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در استانبول با اشاره به حمایت‌های آنکارا از تهران در دوران شیوع کرونا و همچنین تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا تصریح کرد: از ترکیه به دلیل حمایت از مردم ایران در دوران شیوع ویروس کرونا تشکر می‌کنیم.

ظریف همچنین ضمن تمجید از میزبانی ترکیه از این نشست و تاکید بر ضرورت دیدار حضوری مقامات دو کشور گفت: امروز یک توافق در مورد اموال و اماکن و روابط دیپلماتیک که مشکل چند‌ دهه‌ای بین دو کشور بود، در راستای بهبودی خدمات رسانی نمایندگی‌های دو کشور امضا کردیم. ظریف با اشاره به این که تعرفه‌های تجاری دو جانبه یکی دیگر از موضوعات گفتگوی دوجانبه بود، گفت: مسائل مختلف همکاری‌های اقتصادی مطرح شد که با سفر جناب آقای اردوغان به ایران برای تشکیل کمیسیون روابط راهبردی مسیر را ادامه خواهیم داد.

ظریف با اشاره به حضور ترکیه در نشست قلب ‌آسیا در مورد افغانستان و همچنین حساسیتش نسبت به این موضوع ادامه داد: در مورد افغانستان و اقداماتی‌ که انجام دادیم صحبت کردیم. برادرم مولود را در جریان آخرین تحولات قرار دادم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

16 الخلاص ومعرفة الله لشخص حي ليسا في دين أو في كتاب مقدس أو في رسالة نبي ميت. إن الله نفسه هو الذي يكشف نفسه لرجل يدعى نبيًا ، وهذا الرجل يعرف الله لجيله وهو حي. مهما أحببت الله ووزعت بضاعتك على الفقراء ، إذا رفضت النبي الحي في وقتك ، فسوف تذهب إلى الجحيم.

بهایش را هم با تحریم پرداخت کرد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در چین؛ وضعیت هشدارآمیز در پکن در پی شناسایی مبتلایان جدیدنگرانی‌ها از آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا در چین پس از آن آغاز شده است که مقامات پکن روز پنجشنبه یک مورد مبتلا به کووید-۱۹ و روز جمعه ۲ مورد دیگر را شناسایی کردند. خدارو شکر ، همه شون به درک واصل بشن کمونیستهای کثیف😎
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 151 هزار و 417 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با ترخیص 1330 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 151 هزار و 417 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش اهدای خون در بحران کرونا / ۶ میلیون نفر واجد شرایط اهدای خون در تهرانمدیرکل انتقال خون استان تهران: * در ایام کرونا حضور اهداکنندگان خون کاهش محسوسی داشته * ۶ میلیون نفر واجد شرایط اهدای خون در تهران وجود دارد * نیاز است تبلیغات در پشت بیلت‌ها و بیلبیوردها برای اهدای خون با هدف نجات جان بیماران صورت گیرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌ رقمی شدکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌رقمی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در راه بازگشت به چین؛ ۱۰ محله در پکن قرنطینه شددولت چین از شناسایی ۴۹ مورد جدید ابتلا به ویروس در کل کشور ظرف بیست و چهار ساعت گذشته خبر داده است. به گفته وزارت بهداشت چین ۳۶ نفر از این افراد در پایتخت مبتلا به کرونا شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال بازگشت محدودیت‌ها در تهران/ احتمال سکته مغزی در پنج تا هفت درصد مبتلایان سخت کرونافرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران درخصوص احتمال بازگشت محدودیت‌ها به این استان گفت: مهمترین عاملی که برای بازگشت محدودیت‌ها در نظر می‌گیریم شاخص مولد پایه است. در صورتی که این شاخص به عددی بیش از یک افزایش یابد ممکن است در برخی از تصمیم‌گیری‌های خود برای اجرای محدودیت‌ها تغییراتی اعمال کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »