ظریف ترور بیولوژیک تخت‌روانچی را تکذیب کرد

15/07/1398 11:00:00 ق.ظ

وزیر امور خارجه ترور بیولوژیک مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل را تکذیب کرد و گفت:وی در نیویورک تحت عمل جراحی قرار گرفته و در حال حاضر مراحل شیمی درمانی را پشت سرمی‌گذارد.

وزیر امور خارجه ترور بیولوژیک مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل را تکذیب کرد و گفت:وی در نیویورک تحت عمل جراحی قرار گرفته و در حال حاضر مراحل شیمی درمانی را پشت سرمی‌گذارد. وی افزود: در صورتی که از بیماری ایشان قبل از عزیمت به نیویورک مطلع می‌شدیم، حتما درمان را در ایران شروع می‌کردیم اما در آمریکا بیماری وی تشخیص داده شد. دکتر ایشان نیز تاکید داشتند که فوری باید عمل شود.

وزیر امور خارجه ادامه داد: با توجه به نظر دکتر وی، جراحی در نیویورک انجام گرفت. آقای تخت روانچی در حال حاضر مراحل شیمی درمانی را پشت سر می‌گذارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ظریف، «ترور بیولوژیک» نماینده ایران در سازمان ملل را تکذیب کردوزیر امور خارجه ایران ترور بیولوژیک مجید تخت‌روانچی، سفیر و نماینده این کشور در سازمان ملل متحد را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی

اتحادیه اروپا درخواست بریتانیا برای مذاکره در مورد برگزیت را رد کرد | DW | 05.10.2019کمیسیون اتحادیه اروپا درخواست نخست‌وزیر بریتانیا برای مذاکره و مصالحه بر سر نحوه خروج از اتحادیه را رد کرد. این کمیسیون پیشنهادهای بوریس جانسون را مبنایی برای مذاکره بر سر توافق برگزیت ارزیابی نمی‌کند. اَنگلستان با روی کار آوردن جانسون کمدی استعمارجهانی را معلق نگه داشته و با این کارش هم اتحادیه اروپا و استعمارجهانی و هم تمام عملکردهای جامعه جهانی و آمریکا را به بن بست کشیده این وضع نشانگر قدرت نمائی اَنگلستان و به آشوب کشاندن جهان است وگرنه عملکرد جامعه ی جهانی را مختل نمیکرد یکی دستمال بهش بده گریه نداره

حمله با نارنجک در کشمیر ۱۰ نفر را زخمی کرددر یک حمله با نارنجک در منطقه کشمیر، ده نفر از جمله یک مامور پلیس و یک خبرنگار زخمی شدند.

مرگ شش فیل که می‌خواستند همدیگر را از سقوط در آبشار نجات دهندشش فیل که تلاش ‌می‌کردند تا همدیگر را نجات دهند، بر اثر سقوط از یک آبشار خطرناک در تایلند کشته شدند. مقامات رسمی گفته‌اند که این اتفاق زمانی افتاد که در پارک ملی 'خوا یای' در مرکز تایلند، ابتدا یک بچه فیل لیز خورده و در مسیر آبشار می‌افتد و بقیه تلاش می‌کنند تا او را نجات دهند. 😔😔😔😔😔 داستان غم انگیز فیل ها، داستان زندگی این روزهای ماست! تلاشی مذبوحانه برای نجات دیگری آنگاه که نه میدانیم و نه میتوانیم! 🙁🙁🙁

بحران افزایش بهای سوخت در اکوادور؛ روستائیان جاده‌ها را بستندبهای برخی از محصولات نفتی در این کشور تا ۱۲۳ درصد افزایش یافته است.

اردوغان: نباید خیال خام ترکیه سابق را در سر بپروراننداردوغان: نباید خیال خام ترکیه سابق را در سر بپرورانند