ظریف: سرمای کرونا و سرمای تحریم در آستانه زوال است

25/12/1399 06:13 ب.ظ

ظریف: سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است جانی‌شدن به معنای جدایی‌ناپذیری همه ماست و نوروز به ما می‌آموزد که با طبیعت همراه شویم

محمد جواد ظریف اظهار کرد: سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است. وی افزود: ما در یک سال گذشته باید یک درس از کرونا فرا گرفته باشیم و آن درس این است که دنیا فقط یک قدر قدرت دارد و آن ذات باری تعالی است. قدر قدرتی در جهان نیست مگر خداوند متعال.

در این یک سال دیدیم آنهایی که فریاد قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی شأن گوش فلک را کر کرده بود مجبور شدن در برابر این ویروس زانو بزنند.

ظریف گفت: اتفاقات یک سال گذشته در پی شیوع ویروس کرونا به ما آموخت که آینده همه ما جدایی ناپذیر است و باید شادی‌ها را تقسیم کنیم و در شادی ها و غم ها شریک یکدیگر باشیم. سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است.

این دیپلمات ارشد کشورمان ادامه داد: باید بپذیریم که پیشرفت در کنار عقب ماندگی، غنا در کنار فقر، ناامنی در کنار امنیت و صلح در کنار جنگ قابل جمع نیستند و ارزش های امروز انسانی به هم پیوسته است. ظریف تصریح کرد: جهانی شدن به معنای جدایی ناپذیر بودن همه ما از یکدیگر است. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ظریف: سرمای کرونا و تحریم در آستانه زوال استتهران-ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است، گفت: جهانی شدن به معنای جدایی‌ناپذیری همه ماست و نوروز به ما می‌آموزد که با طبیعت همراه شویم.

ظریف: آمریکا بداند نه تحریم و نه اقدامات خرابکارانه ابزار مذاکراتی به آن‌ها نخواهد دادظریف: با اقدام مخرب (حادثه نطنز) برخورد خواهیم کرد احتمال بررسی تحریم علیه افراد اروپایی که در این اقدام غیر قانونی حضور داشتند را در حال بررسی داریم و ادامه خواهیم داد اتحادیه اروپا دنباله‌روی سیاست و تندوترین گروه‌های داخلی آمریکا و رژیم صهیونیستی است آبان98 آبانفراموش نخواهد شد. همگی شماها محاکمه و زندانی خواهید شد. نه_به_جمهوری_اسلامی

راستی آزمایی ادعاهای ظریف در فایل صوتی جنجالی؛ آیا ظریف حقایق را گفت؟وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی جنجالی که صوت آن منتشر شده ادعای بسیاری را مطرح کرده که تا همین حالا عواقبی در عرصه سیاست داخلی و خارجی ایران به دنبال داشته است. در این گزارش، سعید جعفری، خبرنگار یورونیوز سعی کرده است برخی از این ادعاها را صحت‌سنجی کند.

انتشار فایل صوتی ظریف، تصمیم یک شخص عادی نبود/ کاسبان تحریم در پشت پرده کارشکنی‌ها برای دیپلماسی کشور‌ هستند/ سیاست برای مدعیان نجات کشور، قمار و سرگرمی است | خبرگزاری ایلنارئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم با اشاره به انتشار فایل صوتی سخنان وزیر امور خارجه گفت: آنچه که اتفاق افتاده به نظر من یک تصمیم بوده و بیشترین سود را از این قضیه کاسبان تحریم می‌برند که منافع ملی برایشان معنی ندارد.

خطیب‌زاده: اظهارات ظریف یک گفت‌وگوی معمول و محرمانه در دولت بودخطیب‌زاده: اظهارات ظریف یک گفت‌وگوی معمول و محرمانه در دولت بود