ظریف فردا به استانبول می‌آید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه ایران فردا به استانبول سفر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران فردا برای شرکت در نشست سه‌جانبه وزرای امور خارجه ترکیه، قطر و ایران به استانبول سفر می‌کند.

به گزارش رسانه‌های ایران، ظریف در استانبول، ساختمان جدید بخش کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را نیز افتتاح خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر ماله کش اعظم در استانبول است چرا امروز خبری منتشر کردید ؟؟

ظریف گوه خورد

گوه میخورد

نیه؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهدید سپاه به «زدن» عوامل کشتن قاسم سلیمانی خلاف بیانیه توییتری ظریف استبرای مردم_ایران سری باقی نمانده که شما از موهاش محافظت کنید خوب شد ، از این به بعد به داروی نظافت نیازی نیست ، سلامی دلاک در خدمت شماست . اگر از پشمهای زائد رنج میبرید به ایشان مراجعه کنید و با یک مرگ بر دیکتاتور ، پشمهای خود را مجانا به باد دهید . realDonaldTrump یعنی کونت پاره
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خطیب زاده: پیام ایران به آمریکا روشن است، به جامعه جهانی برگردپیام تهران به واشنگتن: به جامعه جهانی برگرد سخنگوی وزارت خارجه: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن، دست از یاغی‌گری بردار، در این صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت. اینها آه و انبه‌های آخرین یک رژیم جنایتکار است که ۴۲ سال کشته و دزدیده و اکنون واقعا احساس خطر می‌کند. پایان رژیم بسیار نزدیک است. سرنوشت خامنه‌ای و مزدورانش، مانند قذافی خواهد بود و راه فرار هم ندارند. همه آماده شویم برای ساخت ایران. 😂😂😂 متوهم های خالخالی باشششششه 😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک زن به ظن ارسال نامهٔ سمی به کاخ سفید بازداشت شدپلیس کانادا پیش از این اعلام کرده بود که این پاک نامه هفتهٔ گذشته از کانادا به کاخ سفید ارسال شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرار جنگ؛ کمک نظامی آمریکا به ایران، سه برابر کمک به عراق
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: به هر دعوت صمیمانه‌ای پاسخ می‌دهیماردوغان: به هر دعوت صمیمانه‌ای پاسخ می‌دهیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چین آمریکا را به 'عملیات ایذایی' متهم کرد | DW | 19.09.2020چین تصمیم آمریکا برای مسدود کردن دسترسی به اپلیکیشن‌های 'تیک‌تاک' و 'وی‌چت' را نقض قانون نامید و تهدید به تلافی‌جویی کرد. از روز یکشنبه ۲۰ سپتامبر ممنوعیت حضور این اپلیکیشن‌های چینی در اپ استورهای آمریکایی اجرایی می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »