ظریف فردا به استانبول می‌آید

21/09/2020 07:35:00 ب.ظ

#ظریف فردا به #استانبول می‌آید

ظریف, ظریف

ظریف فردا به استانبول می‌آید

وزیر امور خارجه ایران فردا به استانبول سفر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

21.09.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران فردا برای شرکت در نشست سه‌جانبه وزرای امور خارجه ترکیه، قطر و ایران به استانبول سفر می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

اگر ماله کش اعظم در استانبول است چرا امروز خبری منتشر کردید ؟؟ ظریف گوه خورد گوه میخورد نیه؟؟

تهدید سپاه به «زدن» عوامل کشتن قاسم سلیمانی خلاف بیانیه توییتری ظریف استبرای مردم_ایران سری باقی نمانده که شما از موهاش محافظت کنید خوب شد ، از این به بعد به داروی نظافت نیازی نیست ، سلامی دلاک در خدمت شماست . اگر از پشمهای زائد رنج میبرید به ایشان مراجعه کنید و با یک مرگ بر دیکتاتور ، پشمهای خود را مجانا به باد دهید . realDonaldTrump یعنی کونت پاره

خطیب زاده: پیام ایران به آمریکا روشن است، به جامعه جهانی برگردپیام تهران به واشنگتن: به جامعه جهانی برگرد سخنگوی وزارت خارجه: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن، دست از یاغی‌گری بردار، در این صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت. اینها آه و انبه‌های آخرین یک رژیم جنایتکار است که ۴۲ سال کشته و دزدیده و اکنون واقعا احساس خطر می‌کند. پایان رژیم بسیار نزدیک است. سرنوشت خامنه‌ای و مزدورانش، مانند قذافی خواهد بود و راه فرار هم ندارند. همه آماده شویم برای ساخت ایران. 😂😂😂 متوهم های خالخالی باشششششه 😂😂😂

یک زن به ظن ارسال نامهٔ سمی به کاخ سفید بازداشت شدپلیس کانادا پیش از این اعلام کرده بود که این پاک نامه هفتهٔ گذشته از کانادا به کاخ سفید ارسال شده است.

اسرار جنگ؛ کمک نظامی آمریکا به ایران، سه برابر کمک به عراق

اردوغان: به هر دعوت صمیمانه‌ای پاسخ می‌دهیماردوغان: به هر دعوت صمیمانه‌ای پاسخ می‌دهیم

چین آمریکا را به 'عملیات ایذایی' متهم کرد | DW | 19.09.2020چین تصمیم آمریکا برای مسدود کردن دسترسی به اپلیکیشن‌های 'تیک‌تاک' و 'وی‌چت' را نقض قانون نامید و تهدید به تلافی‌جویی کرد. از روز یکشنبه ۲۰ سپتامبر ممنوعیت حضور این اپلیکیشن‌های چینی در اپ استورهای آمریکایی اجرایی می‌شود.

وزیر امور خارجه ایران فردا به استانبول سفر خواهد کرد.است .به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه در ابتدای این نشست ضمن گرامی داشت آغاز هفته ی دفاع مقدس گفت: اگر امروز عزت و صلابتی در فضای بین الملل داریم مرهون قطرات خون جوانان و مردم این سرزمین است که در طول هشت سال دفاع مقدس بر روی خاک ریخته شد.این نامه در بازرسی مقدماتی در بخش بررسی مراسلات رئیس جمهوری آمریکا آلوده به سم رایسین تشخیص داده شد.

21.09. مطابق قوانین بین‌المللی، در صورتی که یک کشور از رفتار دولت دیگری متضرر شود، این حق برای آن محفوظ است که خواهان جبران خسارات شود یا متناسب با ضرری که دیده است، دست به عمل متقابل بزند، اما به شرط این‌که عمل متقابل آن نظامی یا با استفاده از زور یا تهدید به استفاده از زور نظامی نباشد.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران فردا برای شرکت در نشست سه‌جانبه وزرای امور خارجه ترکیه، قطر و ایران به استانبول سفر می‌کند. ادامه دارد. به گزارش رسانه‌های ایران، ظریف در استانبول، ساختمان جدید بخش کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را نیز افتتاح خواهد کرد. در واقع، اعلام پایان عملیات انتقام، دعوت غیرمستقیم از آمریکا بود تا با خودداری از پاسخ نظامی متقابل، باعث ادامه‌دار شدن درگیری و وارد شدن دو طرف به یک جنگ تمام‌عیار نشود. . این ماده به شکل گرد سفید در می‌آید و می‌تواند از طریق استشمام، خوردن و آشامیدن یا تزریق وارد خون شود.