ظریف فردا راهی روسیه می‌شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف فردا راهی روسیه می‌شود |وزارت امور خارجه روسیه: جواد_ظریف وزیر امور خارجه ایران فردا سه ‌شنبه در مسکو با همتای روس خود دیدار می‌کند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت امور خارجه روسیه، محمد جواد ظریف برای رایزنی در خصوص تازه ترین موضوعات منطقه ای و بین المللی فردا با سرگئی لاوروف در ساختمان ضیافت های وزارت خارجه روسیه گفت وگو و تبادل نظر می‌کند.

سفر فردای ظریف، سی امین حضور وی در روسیه به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در هفت سال گذشته است. براساس پیگیری های خبرنگار ایرنا در مسکو، ظریف فردا از طریق فرودگاه ونوکوا در جنوب غربی مسکو وارد پایتخت روسیه خواهد شد و به همراه کاظم جلالی سفیر تام الاختیار و فوق العاده ایران با همتای روس خود گفت وگو می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف فردا به مسکو می‌رودظریف فردا به مسکو می‌رود سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از سفر روز سه‌شنبه ظریف به مسکو و دیدارش با وزیر خارجه روسیه خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف به بغداد رفتوزیر امورخارجه ایران امروز صبح در رأس هیاتی به عراق سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر ظریف به بغداد پیش از سفر نخست وزیر عراق به عربستانمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، امروز به عراق سفر کرد تا در دیداری رسمی با فواد حسین همتای عراقی خود ، مصطفی کاظمی، نخست وزیر و برهم صالح، رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت‌وگو کند. سفر آقای ظریف به عراق در حالی انجام می‌گیرد که روز گذشته عراق اعلام کرد که مصطفی کاظمی قرار است فردا دوشنبه در راس یک هیات عالی‌رتبه به عربستان سعودی و پس از آن به تهران سفر کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ظریف به عراق رفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران لحظاتی پیش تهران را به مقصد بغداد ترک کرد. 🎥 ادای احترام و قرائت فاتحه توسط دکتر ظریف و هیات همراه در محل شهادت حاج قاسم_سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران شان در نزدیکی فرودگاه بغداد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سفیر ایران: سفر ظریف به بغداد برای تقویت روابط تهران و بغداد استبغداد - ایرنا - «ایرج مسجدی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد روز شنبه در توییتی نوشت که سفر «محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان به عراق در جهت تقویت روابط دو کشور انجام خواهد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات سفر ظریف به بغداد از زبان سخنگوی وزارت خارجه عراقسخنگوی وزارت امور خارجه عراق با اشاره به سفر آتی ظریف به بغداد، برخی جزئیات مربوط به این دیدار را بیان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »