ظریف به بغداد رفت

29/04/1399 09:26:00 ق.ظ

وزیر امورخارجه ایران امروز صبح در رأس هیاتی به عراق سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امورخارجه ایران امروز صبح در رأس هیاتی به عراق سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی 19.07.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران امروز صبح در صدر هیاتی بلند پایه به بغداد سفر کرد.

ظریف در بدو ورود به بغداد گفت: سفر من از پیش برنامه ریزی شده بود و الان فرصت مناسبی است که درباره سفر آقای الکاظمی هماهنگی ها را انجام دهیم. امروز در این سفر با رئیس جمهوری عراق، نخست وزیر، وزیر امورخارجه و رئیس مجلس عراق درباره مسائل دو جانبه و منطقه‌ای دیدار خواهم داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سفر ظریف به بغداد پیش از سفر نخست وزیر عراق به عربستانمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، امروز به عراق سفر کرد تا در دیداری رسمی با فواد حسین همتای عراقی خود ، مصطفی کاظمی، نخست وزیر و برهم صالح، رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت‌وگو کند. سفر آقای ظریف به عراق در حالی انجام می‌گیرد که روز گذشته عراق اعلام کرد که مصطفی کاظمی قرار است فردا دوشنبه در راس یک هیات عالی‌رتبه به عربستان سعودی و پس از آن به تهران سفر کند.

سفیر ایران: سفر ظریف به بغداد برای تقویت روابط تهران و بغداد استبغداد - ایرنا - «ایرج مسجدی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد روز شنبه در توییتی نوشت که سفر «محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان به عراق در جهت تقویت روابط دو کشور انجام خواهد شد.

ظریف به عراق رفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران لحظاتی پیش تهران را به مقصد بغداد ترک کرد. 🎥 ادای احترام و قرائت فاتحه توسط دکتر ظریف و هیات همراه در محل شهادت حاج قاسم_سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران شان در نزدیکی فرودگاه بغداد

جزئیات سفر ظریف به بغداد از زبان سخنگوی وزارت خارجه عراقسخنگوی وزارت امور خارجه عراق با اشاره به سفر آتی ظریف به بغداد، برخی جزئیات مربوط به این دیدار را بیان کرد.

هشدار به لوفت‌هانزا نسبت به از سرگیری پروازهای خود به تهران | DW | 19.07.2020خانواده قربانیان پرواز ۷۵۲ اوکراین از شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا درخواست کرده‌اند برای پرواز به ایران شروطی تعیین کند. لوفت‌هانزا در هماهنگی با شماری از شرکت‌های هواپیمایی تصمیم دارد پرواز به ایران را به تدریج عادی سازد.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 6834 نفر افزایش یافت