ظریف راهی هند شد

14/01/2020 06:02:00 ب.ظ

ظریف به منظور شرکت در پنجمین اجلاس'رایسینا' عصر روز سه شنبه راهی هند شد

ظریف به منظور شرکت در پنجمین اجلاس'رایسینا' عصر روز سه شنبه راهی هند شد

وزیر امور خارجه ایران به منظور شرکت در پنجمین اجلاس'رایسینا' عصر روز سه شنبه راهی هند شد.

بر اساس این گزارش فردا وزیر امورخارجه کشورمان در این نشست سخنرانی می کند.نشست سالانه گفت‌وگوهای رایسینا (RAISINA) با حضور بیش از دو هزار شرکت کننده در دهلی نو  برگزار شده و براساس اخبار منتشر شده ۷۰۰ هیئت از 100 کشور خارجی شامل شخصیت‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی جهان میهمانان این دوره هستند.

نشست رایسینا (RAISINA) با همکاری وزارت خارجه هند و بنیاد تحقیقاتی آبزرور این کشور برگزار می‌شود. رایسینا برگرفته از تپه راسینا در منطقه مرکزی دهلی نو است که کاخ ریاست جمهوری و کل نهادهای دولتی این کشور در آنجا مستقر هستند.نخستین نشست گفت‌وگوها در سال ۲۰۱۶ با حضور بیش از ۱۰۰سخنران از ۶۹ کشور جهان درباره مجموعه موضوعات سیاسی، اقتصادی، انسانی و دیجیتال کشورهای آسیایی برگزار شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

به جهنم امیدوارم دکترظریف دراین سفرموفق باشندوبتواننددرراستای کاهش فشارتحریم های ظالمانه آمریکا برای فروش نفت و..‌. با کشورهای آسیایی توافقات ورایزنی های خوبی کنند. بی پدر و مادرا، چرا درباره دانشجویان که همین حالا دارند به ج.ا. و آخوند شعار میدن خبری نمیدین؟ به خودتون میگین خبرگزاری داشجویان؟ زباله ها! 💩💩

برو هندوستان تورو که کشورهای درست حسابی راه نمیدن هواست باشه نیشتو زیاد باز نکنی وزارت خارجه ما هم اینروزها کاهش پیدا کرده به هواپیمای جابجایی پول.

تیم ملی بانوان والیبال ترکیه راهی بازیهای المپیک توکیو شدتیم ملی بانوان والیبال ترکیه راهی بازیهای المپیک توکیو شد

تیم ملی بانوان والیبال ترکیه راهی بازیهای المپیک توکیو شدتیم ملی بانوان والیبال ترکیه راهی بازیهای المپیک توکیو شد

حریفان والیبال ایران در المپیک 2020 مشخص شدند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimحریفان والیبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ مشخص شدند گروه A: ژاپن، لهستان، ایتالیا، کانادا، ایران و ونزوئلا گروه B: برزیل، آمریکا، روسیه، آرژانتین، فرانسه و تونس گروهB از مرگ رد شده و به اخرت رسيده😂

نامزدهای نهایی اسکار 2020 اعلام شداسامی نامزدهای نهایی نود و دومین دوره مراسم اسکار اعلام شد.

سایت انتخاب توقیف شدسایت خبری انتخاب با دستور هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد. فقط به خاطر اعلام خبر برکناری یا استعفا شمخانی با کوله باری از فساد مالی و ضعف مدیریت که حداقلش کشته شدن ۱۷۶ انسان بود.

ادعای وزیر خارجه آمریکا درباره حمایت از مردم ایرانوزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد: آمریکا در کنار مردم ایستاده است و اجازه‌ سرکوب آن‌ها را نمی‌دهد سیدعلی رفته؟ وزیرامریکادلش برای‌مردم‌ایران نسوزبره‌سفارش‌پوشک‌بده ایسنا چته؟! این چیه گذاشتی؟! نترس شدی؟! خبریه شاه برگشته به ما هم بگو

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره نشست سالانه گفت‌وگوهای"رایسینا" به مدت سه روز با حضور وزیران امور خارجه 12 کشور جهان از جمله ایران در دهلی نو برگزار شده است.12.12.، طبق اعلام فدراسیون جهانی والیبال، 12 تیم راه‌یافته به المپیک 2020 توکیو براساس رنکینگ جهانی به صورت سیستم «مارپیچ» در دو گروه شش تیمی به شرح زیر قرار گرفتند: گروه A:  ژاپن، لهستان، ایتالیا، کانادا، ایران و ونزوئلا گروه B:  برزیل، آمریکا، روسیه، آرژانتین، فرانسه و تونس چهار تیم از هر گروه به مرحله دوم مسابقات صعود می‌کنند.

بر اساس این گزارش فردا وزیر امورخارجه کشورمان در این نشست سخنرانی می کند. نشست سالانه گفت‌وگوهای رایسینا (RAISINA) با حضور بیش از دو هزار شرکت کننده در دهلی نو  برگزار شده و براساس اخبار منتشر شده ۷۰۰ هیئت از 100 کشور خارجی شامل شخصیت‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی جهان میهمانان این دوره هستند.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی تیم ملی بانوان والیبال ترکیه در مرحله فینال مسابقات انتخابی المپیک 2020، با برتری 3-0 مقابل آلمان، راهی توکیو شد. نشست رایسینا (RAISINA) با همکاری وزارت خارجه هند و بنیاد تحقیقاتی آبزرور این کشور برگزار می‌شود.  رایسینا برگرفته از تپه راسینا در منطقه مرکزی دهلی نو است که کاخ ریاست جمهوری و کل نهادهای دولتی این کشور در آنجا مستقر هستند. نخستین نشست گفت‌وگوها در سال ۲۰۱۶ با حضور بیش از ۱۰۰سخنران از ۶۹ کشور جهان درباره مجموعه موضوعات سیاسی، اقتصادی، انسانی و دیجیتال کشورهای آسیایی برگزار شد.

محمد جواد ظریف قرار است علاوه بر سخنرانی در نشست رایسنیا با برخی از همتایان خود دیدار و گفت‌وگو کند. وی که در راس هیئتی سیاسی عازم هند شده است قرار است در بمبئی با تجار و کارآفرینان این شهر نیز دیدار و برای آنان سخنرانی کند. انتهای پیام .