ظریف: به هیچ عنوان برای توافق جدید با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم/ برای مذاکره با عربستان آماده‌ایم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف: به هیچ عنوان برای توافق جدید با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم برای مذاکره با عربستان آماده‌ایم

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در بازدید خود از هند و شهر مومبای در جلسه ای تعاملی در هتل ترایدنت با هماهنگی با انجمن سراسری صنعتگران هند AIAI حضور یافت.

ظریف در سخنان خود ابتدا به تاسیس سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مومبای به عنوان اولین و یا شاید دومین نمایندگی دیپلماتیک میهن‌مان در خارج از ایران اشاره نموده و آن را بیانگر این پیوند از هم ناگسیختنی دو ملت هند و ایران خواندند. ظریف همچنین به پایان دوران قلدری و زورگویی کشورهای به ظاهر ابرقدرت تاکید داشت و حرکت زورگویانه قدرت های خارجی را اشتهایی سیری ناپذیر خواند که به تدریج گریبان‌گیر یک یک کشورهای منطقه و متعاقباً سایر کشورهای جهان خواهد شد.

وی همچنین به وجود ظرفیت های بالقوه ای برای همکاری های دوجانبه در حوزه های علمی، دانشجویی و مهندسی اشاره کرد و گفت: ایران اکنون رتبه چهارم، در فهرست کشورهای جهان با بیشترین تعداد فارغ التحصیلان رشته های مهندسی را دارد و چندی پیش با پشت سر گذاشتن آمریکا به این رتبه رسیده است. هند در این فهرست در جایگاه نخست قرار دارد بنابراین دو کشور می توانند در این حوزه با یکدیگر همکاری کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فقط سرنگونی

هر وقت عربستان از یمن خارج شد با انها مذاکر میکنیم

راستی با عربستان درباره چی میخوای مذاکره کنی ای ماله_کش_اعظم ؟ نفت میفروشی بهشون؟؟؟ چرا همتون کصخل شدین؟؟😂😂😂

عرزشیا تا امروز میخواستن فحش برن میگفتن وهابی و مزدور عربستان از حالا ما بهشون میگیم مزدورعربستان😂😂 والا با این رهبرشون کصخل شدن رفت پ کارش

آمريكا چه كارى كرده كه عربستان نكرده؟ حمايت از صدام، طالبان، داعش، مجاهدين خلق، مخالفت سرسختانه با برجام، موافقت با تحريم و افزايش بى سابقه توليد نفت براى نابودى اقتصاد ايران ، كشتن ٥٠٠ زائر ايرانى، تلاش براى تجزيه كشور..... اما هنوز مذاكره ميكنيد!!!

واقعا ؟؟ حالا میبینم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الکویت به دلیل اوضاع متشنج سیاسی ایران حاضر به بازی با استقلال در تهران نیستباشگاه الکویت در نامه‌ای رسمی از فیفا خواست به دلیل اوضاع متشنج سیاسی در تهران بازی نماینده کشورش با کدوم اوضاع متشنج سیاسی؟؟؟ بهتر ما خودمونم جرات نمیکنیم بریم ورزشگگگگگگگگگگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پاکستان می گوید طالبان برای پیشبرد مذاکرات با آمریکا آماده کاهش خشونت در افغانستان استپاکستان می گوید طالبان برای پیشبرد مذاکرات با آمریکا آماده کاهش خشونت در افغانستان است شاه محمود قریشی، وزیر خارجه پاکستان، در پیامی ویدئویی آشکار کرد که اسلام آباد برای بازگرداندن ثبات به پاکستان، افغانستان، و منطقه به روند صلح کمک می کند. ناتو و پنتاگون و سیاست مداران امریکایی با افغانستان ومردم شریف و دردکشیده ان چه میکنندچرا به فناتیک ها قدرت میدهیدچرا کارتلها وتراست های موادمخدر و اسلحه تحت حمایت امریکا افغانستان را به ذلت کشانده ایا این همان دمکراسی و ازادیخواهی است که برای ایران نیز در نظرگرفته اید؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرصت ۹۰ روزه آمریکا به شرکت‌های خارجی برای تطبیق با تحریم‌های ضدایرانیفرصت ۹۰ روزه آمریکا به شرکت‌های خارجی برای تطبیق با تحریم‌های ضدایرانی وزارت خزانه‌داری آمریکا در پی اعمال تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی ۹۰ روزه به شرکت‌های خارجی برای انطباق با این تحریم‌ها داده است. ترجمه: مردم ما داریم زورمون و میزنیم رژیم نتونه حقوق مزدوراش و بده ، بقیش با شماست شبکه فاضلاب رو هم تحریم کنه دیگه کار تمومه عمو ترامپم انتقام مارا خاهد گرفت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست کویتی‌ها برای لغو میزبانی استقلال در تهران؛ خطری برای تمام باشگاه‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستور رئیسی برای تسریع در بررسی همه فرضیه‌های مطرح در حادثه هواپیمای اوکراینیرئیس قوه قضاییه از دستورش به سازمان قضایی نیروهای مسلح مبنی بر تسریع در بررسی کارشناسی همه فرضیه‌های مطرح در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد. آره ارواح عمه چلغوزش! خانوادهاشون را با سه سوال اعدام کنید ، ایت الاعدام از اول به سرعت علاقه داشت امکان دخالت آدم فضایی ها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پانزده نفر در حمله به روستایی در مالی کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »