ظریف: جهان به مبارزانی مانند سلیمانی احتیاج دارد نه بزدلانی مثل ترامپ، نتانیاهو و شرکا

11/10/1400 05:07:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه پیشین کشورمان در پیامی توییتری یاد سردار شهید سلیمانی را گرامی داشت.

وزیر امور خارجه پیشین کشورمان در پیامی توییتری یاد سردار شهید سلیمانی را گرامی داشت. ظریف افزود: محض اطلاع کسانی که این را انکار می‌کنند، چهره‌ی اصلی ترامپ، تنها یک سال بعد در کپیتال [هیل] آمریکا به کل رو شد. جهان به مبارزانی مانند سلیمانی احتیاج دارد، نه جنگ‌افروزان بزدلی مانند ترامپ، نتانیاهو و شرکا.

ظریف افزود: محض اطلاع کسانی که این را انکار می‌کنند، چهره‌ی اصلی ترامپ، تنها یک سال بعد در کپیتال [هیل] آمریکا به کل رو شد. جهان به مبارزانی مانند سلیمانی احتیاج دارد، نه جنگ‌افروزان بزدلی مانند ترامپ، نتانیاهو و شرکا.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کی به این نتیجه رسید پس چرا قول و عملش یکی نبود؟؟؟ کلتون کیر ترامپ هم نمیشین جهان به ماله کشانی مثل خودت و بیماران روانی ای مثل رهبرت هم احتیاج دارد جهت تدریس شخصیت آدمی اسیر ایدئولوژی منحوس و اینکه چقدر می تواند ضد انسان باشد. خود ظریف گرا پاسدار سلیمانی را به امریکایی داد تا کتلت ش کنند. واقعیتش جهان به یه تعداد آدم عاقل بیش از هر دوی اونها و البته شماها نیاز داره.

فعلا که بزدلا از شجاع‌ها کتلت دسته دار درست کردن! عجب آدم دو روی این بشر خجالت بکش نامرد. انتقاد از میدان را قبول کنیم یا این حرفتو

وزارت خارجه: پیگیری جنایت ترور شهید سلیمانی با قوت و به صورت همه جانبه ادامه داردوزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی، یاد و خاطره این شهید جاوید که عمر پربرکت خویش را صرف خدمت خالصانه به ایران و اسلام و صلح و امنیت نمود گرامی می دارد. کص نکو بیشتر مردم ایران که خوشحالن یه جنایتکار و آدمکش گور به گور شده شما هم که خایه انتقام هم ندارید پس ببند دهن گشادتو کتلت_قاسم_سلیمانی وزارت خارجه قلابی در ایران خنده ام می گیره وزیر جدید خارجه قلابی حسین عبداللهیان می خواد انتقام خون قاسم سلیمانی بگیره بس کنید دو سال هی وعده دادید به خدا زشته روح قاسم سلیمانی بیشتر از دست شماها رنج می بره توان ندارید هی وعده ندید به حرمت درجه ای که داشت نکنید

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادزود نیست؟ بزارین انشاءالله صد سال بگذره... تازه فکر کنین که چه شود. لطفا مذاکرات را به مدیریت ظریف برگزار کنید.

«دیفای» یا خدمات مالی غیرمتمرکز چیست و چه ریسک‌هایی دارد؟از طریق دیفای، کاربران می‌توانند مانند یک بانک‌ به متقاضیان بر پایه رمزارز وام بدهند و به عنوان وام‌دهنده با دریافت بهره سود کنند.

پنتاگون فرایند پاسخ نظامی به ناآرامی‌های داخلی در واشنگتن را تسهیل می‌کندپنتاگون پیش‌تر به دلیل واکنش کند و دیرهنگام نیروهای گارد ملی در جریان حمله ششم ژانویه گذشته حامیان دونالد ترامپ به ساختمان کنگره مورد انتقاد قرار گرفته بود.

سلیمانی عزیز، ملی‌ترین و امتی‌ترین شخصیت ایران و دنیای اسلام بود و هسترهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار خانواده و اعضای ستاد بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، «صدق» و «اخلاص» را خلاصه و نماد و نمایه مکتب سلیمانی خواندند و با اشاره به الگو شدن حاج قاسم در میان جوانان منطقه افزودند: سلیمانی عزیز، ملی‌ترین و امتی‌ترین شخصیت ایران و دنیای اسلام بود و هست. یه روزی معلوم می شه سردار سلیمانی با گرای روس ها به آمریکا ترور شد.