ظرف ۱۰سال اقتصاد برتر دنیا می‌شویم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور: ظرف ۱۰سال اقتصاد برتر دنیا می‌شویم احمد وحیدی: اگر به اسلام دل بدهیم، ظرف ۱۰ سال جزء ۱۰ اقتصاد برتر دنیا خواهیم شد.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی شامگاه شنبه ۱ آبان‌ماه در مراسم تکریم و معارفه استاندار همدان، اظهار کرد: تشکر کنیم از آقای شاهرخی، استاندار سابق همدان که در عنفوان جوانی به جبهه رفتند و سپس ۱۸ سال در این استان، خدمت صادقانه داشتند.

وی ادامه داد: همدان، اهمیت ویژه‌ای دارد و نقطه کلیدی در غرب کشور است. مهد عارفان و علمای بزرگ بوده و پایتخت تمدن است. این خاک، زر خیز است و زر آن از جنس عالمان و شهداست. وحیدی ادامه داد: ما باید صفحه جدیدی باز کنیم که در این صفحه نباید حرفی از ناامیدی و اتکاء به غیر باشد. نمی‌توانیم هم به خدا و هم به اجانب متکی باشیم. نگاه ما باید توحیدی باشد. در فرهنگ مومنان نگاه به غرب وجود ندارد. اگر متکی به غیر باشیم شکست می‌خوریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یکی نیست بیاد بزنه تو دهن این😂😂😂😂

ده سال دیگه دولت بعدی میاد وعده جدید میده

بیش از ۴۰ ساله که جای مهر بر پیشانی مسئولان عالی رتبه مملکته، چفیه بر گردن‌ها همه‌کاره هستند و صدای ولالضالینشون گوش فلک رو کر کرده، چپ و راست به اسم اسلام همه کار کرده‌اند تازه میگن اگر به اسلام دل ببندیم چه می‌شود؟ تا وقتی عقل و علم نداشته باشی، همین آش و همین کاسه‌س

خخخخ

باشه

😂😂😂😂ریدمان ظرف ۴۰ سال رو به ۱۰ سال میخواین جمع. کنین؟😂😂😂 ۴۰۰ سال دیگه هم نمیشه

ساقی هستم اینم نمونه کارم 😂😂

نظام جمهوری اسلامی چه ربطی به اسلام داره؟

زرشک

💩

بچه بیا پایین

هنوز که دل ندادیم اینطوریه...وای به حال اینکه دل بدیم...خوب مشخصه چه وضعیتی میشه🤣🤣🤣

اره جان عمت.....فعلا اقتصاد یک‌منطقه شدی بسه

رضا شاه ۱۶ سال فقط تو ۱۶ سال کشور نابود شده چندتکه رو به یه کشور واحد با کلی زیرساخت تبدیل کرد. شما تو ۴۰ سال کشور اول منطقه رو تبدیل کردید به کشور گشنه ها

شتر در خواب بیند پنبه دانه اقتصاد دانان چی میگن این نابغه چی آرزو بر پیر مردان عیب نیست

FlySafeCo Such bullshit...the guy js a solider he has no business or economic acumen, yet here he is promising something he has no idea how to deliver.

البته که تبریز شهراولین هاست نوش جونش که اولین چک دراین شهر زده شد الان این وزیر چک نمیخواد به نظر شما شکر خوردن هم حدی داره دل به اسلام واقتصاد دهم ناشتا مصرف نکنید

توی این ۴۲ سال مگه کجاتونو داده بودین؟!

زین وعده ها بسیار شنیدیم ...

قشنگ دیوونه خونه‌ست مملکت. همه جای دنیا احزاب میان برنامه و مانیفست میدن که چطور میخوان رشد اقتصادی ایجاد کنن. کلی نقد میشنون و بحث میکنن. تو مملکت ما یارو سپاهی که گوز هم از اقتصاد نمیفهمه میاد میگه برنامه اینه: دل به اسلام بدید، ۱۰ سال دیگه اقتصاد برتر دنیاییم! مردک مشنگ.

با این سیر قهقرایی که در اقتصاد طی میکنیم امکان ندارد.

هر وقت شدید ما رو هم بیدار کنید

من موندم شماها اینهمه وقاحت و پررویی رو از کجا آوردین ، شماها که مدعی حکومت امام زمان هستین پس تو این ۴۳ سال به کدوم کوری دل داده بودین که وضع مملکت این شده و حالا مدعی ده سال دل دادن به اسلام هستین چقدر وقیح چقدر پررو چقدر بیشرف خدایا اینارو از کجا گیر اوردی هوار کردی سر ما

جلو جلو بگم، ده سال دیگه میان میگن به اسلام دل ندادین

۴۲ سال اسلام‌ ناب انقلابی حضرات هیچ گوهی نخورد. فقط ملت رو فقیرتر و کشور رو ویران‌تر کرد. ۴۲ سال دل بستن به شما پوفیوسها‌ ایران رو به نابودی کشاند. باید تو این اسلام رید!

یعنی تا الان با این همه ریش ث پشم و میلیاردها دلار هزینه واسه شو های مذهبی به اسلام دل نداده بودید، قرمساق ها؟

لطفا مواد سنتی را با صنعتی مخلوط نکنید!

مردک آرژانتین رو و توهمی

جنس خوبو😂😂😂

مثل چهل سال گذشته اگر نشده ملت مقصر اصلی هستند چون دل نداده اند فارغ از حداقل های مدیریت و برنامه ریزی

🤣😅😅🤣

پروپکانم آنگوزمان شد!!!!

سریع، فوری، انقلابی یه ساقی بیاد گردن بگیره تا معتاد ها احساس آرامش!!

تراوشات ذهنهای مشوش و دیوانه ادامه دارد..

ینی تو این چهل سال دل به کجا بسته بودیم. یکی بیاد کشیده بزنه ب گوش من. نمیتونم این الگوریتم رفتاری رو تحلیل کنم

هشت سال وزیر بودی چه گوهی خوردی الانم میخوای چه گوهی بخوری

این چرا اینقدر حرف میزنه. حالا درسته آب سربالا میره ولی حیا هم خوب چیزیه

حالا اون 40 سال گذشته چیکار کردین پس؟اون برنامه ای که افقش 1400 بود و قرار بود امسال بشید ژاپن اسلامی چی شد؟

اگر به سیلی دل بدهید ظرف همین کمتر از ۴ سال!!! شما همین چهارسال که کوپن داری خرج کن و سیلی نخور، لازم نیست سبدتو توی صف یک و نیم دولت بعدی بگذاری!!

چهل و دو سال وقت کم بود؟ بعد ۴۰ سال پول ما از پول جهانی به بی ارزشترین پول جهان تبدیل شد.

این ملت دل که داد هیچ ماتحت‌اش را هم داد اما 60% زیر خط فقره. خودتون خنده‌تون نمیگیره با این اراجیف؟ هنوز ایران عضو Fatf نیست به هیچ بانک خارجی وصل نیستید کدام زیرساخت اقتصادی را دارید؟

شما ظرف ۳۰ سال ما رو به ۴۳ سال قبل نمیتونی برسون ، بقیه پيشکش

غلط کردی پفیوز دروغگو.. 43 سال هیچ غلطی نکردید جز نابودی ایران و ملت و دزدی ....

عوارض بعداز مصرف

مگر در این دوره 42 ساله به اسلام چی دادیم که هنوز هم راضی نیست!

💩خورد ده سال پیش هم همینو گفت.

کدوم ساقی مسئولیت اینا میپذیره؟؟😂؟

جمهوری اسلامی، چوب بستنی و دسته بیل و کلنگ و سنگ پا و تسبیح و جانماز را هم وارد می‌کند، به جز با مصرف مخدر سنتی و صنعتی، همچین حرفی را نمی‌شد گفت

چه کص شعرایی تلاوت میکنی احمد اینو بزار لا زخمت😊

متاسفانه تا زمانی کشور به شرایط یه کشور نرمال و آری از تحریم ها برنگرده اقتصاد ما پوچ و هیچ هست و مردم ما باید هرسال منتظر تورم ها صددرصدی باید باشند اقتصاد را نمیشه با شعار انشالله ماشالله درست کرد اقتصاد علم خودشو میخواهد آری از احساسات وایدولوژی بی فعل

یعنی تو چهل و اندی سال به اسلام هنوز خوب دل ندادین ؟ بابا سعید طوسی که قاری اسلام بود بهش همه چی دادین که!

🤣🤣🤣🤣

تا حالا به اسلام چی می‌دادیم؟

😭😭😭😭

ظرف ۴۰ سال خیلی پیشرفت کردین ،حالا تارگت ۱۰ ساله گذاشتین؟😂😂😂

عادت خبرگزاریهاست هر کصشعری را تفت میده ؟!!!

😂

ظرف ده سال احتمالا ظرف دستشویی بیمارستانه

او لالا

وزیر کشور: ظرف ۱۰سال اقتصاد برتر دنیا می‌شویم سیخ را دوباره روی گاز پیک نیکی میگیرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقصران وضعیت امروز اقتصاد را بهتر بشناسید|ماجرای تفاهم‌نامه خیانت‌آمیز دولت خاتمی و هاشمی با صندوق بین‌المللی پول چه بود؟- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمقصران وضعیت امروز اقتصاد را بهتر بشناسید وزیر اقتصاد دولت اصلاحات در گفتگویی به تشریح ماجرای تفاهم‌نامه ۲۶بندی ایران با صندوق بین‌المللی پول پرداخته است که در دولت خاتمی و هاشمی اجرایی شده و نتایج اسفبار آن در اقتصاد و معیشت مردم تا امروز نمایان است جابجا شدن مرزهای وقاحت آخه تا به کجا؟ دروغ تا به کجا؟ لااقل شرف داشته باشین. اقا اصلاحات کلا عوضی وبدعت غلط نظلام واین به حق هم هست ولی اامروز ما هیچ محصول حداقلی از یکپارچگی که شما مدام فریاد میزدید وشرایط را محصول عدم موجودیت اون میدیدید نمیبینیم ،،، عرض کردم حداقلی متناسب با زمان مستقر شدن سه قوه هم سو ،وشیوه های فامیل سالاری قبلی کماکان اجرا میشه،؟ دكتر مَموتي هم كه ٨ سال آباد كرد اقتصاد رو حتماً! كاش كمي شرف داشتيد! بترسيد روزي شما رو انچنان قضاوت كنند كه خود ديگران را قضاوت ميكنيد..
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تورم نقطه‌ای مهرماه 4.5واحد کاهش یافت- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimتورم نقطه‌ای مهر ماه ۴.۵ واحد کاهش یافت نرخ تورم نقطه‌ای در مهرماه به عدد ٣٩.٢ درصد رسیده است یعنی خانوارهای کشور به طور میانگین ٣٩.٢ درصد بیشتر از مهر ١٣٩٩ برای خرید یک «مجموعه کالاها و خدمات یکسان» هزینه کرده‌­اند تیم اقتصادی جدید همچنین برنامه : فروش بالای اوراق و ایجاد بدهی سنگین برای دولت ، نابودی آخرین اعتماد مردم در بورس ، به انحصار کشیدن جریان نقدینگی و خطرات احتمالی آن و … هم البته در دست اقدام دارند ولی آن شالله که موفق باشند تا نکنه دشمن با یه نامردی بازی رو برگردونه .😭😭😭😭
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تجارت 16 میلیارد دلاری ایران با اعضای پیمان شانگهای در نیمه نخست 1400/ رشد 61درصدی درصدی صادرات- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimتجارت ۱۶ میلیارد دلاری ایران با اعضای پیمان_شانگهای در نیمه نخست امسال، بیش از ۲۶ میلیون تن کالا به ارزش ۱۶ میلیارد و ۵۶ میلیون دلار بین ایران و اعضای پیمان شانگهای تبادل شد که ۹.۵ میلیارد دلار سهم صادرات و ۶.۵ میلیارد دلار آن سهم واردات بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تصمیم سرنوشت‌ساز دولت برای ارز 4200/ حذف شود یا نشود؟ موافقان و مخالفان چه می‌گویند؟- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimتصمیم سرنوشت‌ساز دولت برای ارز ۴۲۰۰ درحالی که موافقان سیاست حذف ارز_۴۲۰۰_تومانی بر چالش توزیع رانت ارزی و عدم استفاده بخش مهمی از مردم از منافع آن تاکید دارند، برخی مخالفان نیز به موضوع خسارت معیشتی و اجتماعی ناشی از حذف یکباره این ارز اصرار دارند مثل یارانه هایی که قرار بود بره جیب ملت رفت جیب اقازاده ها خب می‌بینید که دولت هر روز داره به گوز گوز بیشتری میافته و حالا حذف ارز ۴۲۰۰ تومنی که برابر هست با تورم وحشتناک بخصوص در مرغ و گوشت و مواد خوراکی. جالبه که هنوز مدعی هستند تحریم ها بی اثر هست‌. پیرمرد ساده لوح.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شش قدم؛ آغاز لیگ برتر با شروع طوفانی مدعیان قهرمانی - BBC News فارسیبیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، با پیروزی چهار مدعی قهرمانی آغاز شد، ادامه یافت و به پایان رسید. سپاهان، استقلال و پرسپولیس در سه روز مختلف مقابل حریفان خود پیروز شدند. این خبر چه ربطی به عکس تقوی داشت؟ عکس جدید نداشتین؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

مدیرعامل شرکت ملی نفت: تولید گاز جبران نشود، واردکننده می‌شویم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »