ظرفیت اسکان نوروزی تیران ۲۰ درصد افزایش یافته است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت اسکان نوروزی این شهرستان با راه‌اندازی اقامتگاه جدید و مدارس ۲۰ درصد افزایش یافته است.

محسن مظاهری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر پنج اقامتگاه بوم‌گردی و یک اقامتگاه سنتی در تیران و کرون فعال است که در طول سال خدمات ارائه می‌دهد.

مظاهری اضافه کرد: با وجود اقامتگاه‌ها، مدارس و زائرسراها ظرفیت اسکان این شهرستان به ۵۰۰ نفر در یک شبانه‌روز می‌رسد. وی ادامه داد: فاصله ۴۵ دقیقه‌ای تیران تا اصفهان و موقعیت جغرافیایی شهرستان همراه با جاذبه‌های طبیعی و تاریخی باعث شده تا مسافران از ظرفیت اقامتگاه‌های این منطقه استفاده کنند و برای تفریح و بازدید به دیگر شهرها سفر کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تیران و کرون، اضافه کرد: تیران دروازه ورود به شهرستان‌های غرب استان اصفهان محسوب می‌شود و با توجه به اینکه این شهر دارای ظرفیت‌های گردشگری طبیعی و تاریخی متعددی از جمله چشمه‌های روان، شهرهای زیرزمینی، کوچه‌باغ‌های تاریخی، بقاع متبرکه و مساجد تاریخی بوده، همواره برای گردشگران جذاب بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمادگی ۴۰۰ حسینه در خراسان رضوی با ظرفیت اسکان اضطراری ۵۰ هزار نفر شبمعاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان اضطراری با ظرفیت ۵۰ هزار نفر در شب در ایام نوروز در ۴۰۰ حسینه فراهم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماه رمضان، شدت جنگ در غزه را کاهش خواهد داد؟چند روز است جنگ در غزه از ۵ ماه عبور کرده و آمار شهدای فلسطینی به ۳۱ هزار تن افزایش یافته؛ جنگی که حالا سرنوشت آن از هر زمان دیگری مبهم‌تر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت اسکان در مراکز اقامتی کهگیلویه و بویراحمد ۶۰ درصد کمتر از سایر استان‌هاستدبیر جامعه هتل داران و مراکز اقامتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت اسکان در مراکز اقامتی این استان ۶۰ درصد از سایر استان‌های کشور کمتر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۵۰۰ تخت برای اسکان مسافران نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد آماده است ‌مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵۰۰ تخت هتل‌ها و مراکز اقامتی علاوه بر واحدهای بوم‌گردی در این استان آماده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امکان افزایش هشت میلیارد دلاری درآمد کشور از محصولات پتروشیمی وجود دارددبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: حداقل بیست میلیون ظرفیت نصب شده در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر است که امکان افزایش درآمد هشت میلیارد دلاری وجود دارد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۴۰۰ درصدی اعطای وام ضروری از سمت بنیاد شهید خراسان رضویمدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی گفت: در دو سال اخیر ۴۷ هزار و ۱۸۳ مورد اعطای وام ضروری داشتیم که نسبت به دوره قبل افزایش ۴۰۰ درصدی یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »