طی 13 ماه اخیر 1471 کودک در مکزیک کشته شده‌اند

17/10/1398 11:59 ب.ظ

در مکزیک 1471 کودک زیر 18 سال طی 13 ماه گذشته کشته شده‌اند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی بنا بر گزارش رسانه‌های محلی در مکزیک٬ شبکه حقوق کودک این کشور با انتشار گزارشی اعلام کرد که 1471 کودک زیر 18 سال طی 13 ماه گذشته کشته شده‌اند.

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی در مکزیک٬ شبکه حقوق کودک این کشور با انتشار گزارشی اعلام کرد که 1471 کودک زیر 18 سال طی 13 ماه گذشته کشته شده‌اند. بر این اساس٬ این کودکان به دلیل خشونت و درگیری میان باندها جان باخته اند.

مکزیک که دارای 120 میلیون نفر جمعیت است 40 میلیون کودک دارد و سال گذشته سالی دشوار برای کودکان بود.

آلیشیا وارگاس، عضو هیئت مدیره شبکه حقوق کودک مکزیک که گزارش‌های بسیاری درباره ایمنی کودکان تهیه کرده است گفت: قانون اصلاحات آموزش و پرورش برای کودکان امسال باید عملی شود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

درباره وضعیت پناهندگی در اروپا طی سال ۲۰۱۹ چه می‌دانیم؟کشور آلمان که از ابتدای بحران مهاجرت به لطف سیاست‌های درهای باز آنگلا مرکل پذیرای شمار زیادی از مهاجران گریخته از جنگ و درگیری در منطقه خاورمیانه بود، همچنان بیشترین تقاضا برای پناهندگی را در میان کشورهای اروپایی را به نام خود ثبت کرده است. 🤣🤣🤣🤣🤣 معتقدم وضعیت جهان در 40 سال گذشته به کلّی تغییر یافته است ولی اصلاحات و تغییرات متناسب با وضعیت فعلی جهان در ساختار و ماهیت سازمان ملل صورت نگرفته است و مشکلات جهان، از جمله مهاجرت، مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، فقر، تروریسم، نقض اساسی حقوق بشر و...، روز به روز بیشتر شده است.

شمخانی: برای انتقام از آمریکا 13 سناریو مطرح شده استدبیر شورای عالی امنیت ملی ایران از طرح 13 سناریوی انتقام از آمریکا به دلیل حادثه کشته شدن قاسم سلیمانی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

13 دی به نام سردار سلیمانی در تقویم ثبت می‌شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimبا مصوبه جلسه 737 شورای فرهنگ عمومی روز 13 دی در تقویم به نام سردار سلیمانی ثبت می‌شود.

شمخانی: ضعیف‌ترین سناریو از 13 سناریوی انتقام، یک کابوس تاریخی برای آمریکاست- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر شورای عالی امنیت ملی: ضعیف‌ترین سناریو از ۱۳ سناریوی انتقام، یک کابوس تاریخی برای آمریکاست اگر نیروهای آمریکایی با پای خودشان و عمودی از منطقه ما بیرون نروند، ما کاری می‌کنیم که جنازه‌هایشان به صورت افقی بیرون برود سيعودون_بالنعوش تکمیلی/ شمخانی: عملیات انتقام خون قهرمان بزرگ ملت ایران قرار نیست در قالب یک تک‌عملیات صورت بگیرد براساس برخی ملاحظات، نمیتوانیم اطلاعات بیشتری به رسانه‌ها ارائه کنیم SevereRevenge

تشییع قاسم سلیمانی در کرمان؛ شمخانی: ۱۳ سناریوی انتقام از آمریکا را بررسی کردیم - BBC Persianواکنش‌ها به کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و همراهانش در حمله ارتش آمریکا ادامه دارد. تشییع جنازه آقای سلیمانی روز دوشنبه در تهران با حضور گسترده مردم پایتخت انجام شد. امروز قاسم سلیمانی در کرمان در حال تشییع است و قرار است ابومهدی مهندس در آبادان و خرمشهر تشییع و به عراق منتقل شود. ول وله ای در جبهه دشمن افتاده آمریکاییها دچار هذیان گویی شده اند یکی میگوی میرویم یکی میگوید میمانیم یکی میگوید ۷ تا B52 می فرستیم سربازها و کارکنانشان با هر صدایی ۸ ۹ تا شون شلوار خراب میکنند اسرائیلی ها که همیشه بر طبل جنگ حتی تنهایی می کوبیدند حالا میگویند ما کاره ای نبودیم

اردوغان و مرکل درباره سوریه و لیبی گفتگو کردندرئیس جمهور ترکیه و صدراعظم آلمان طی تماس تلفنی در باره تحولات اخیر منطقه‌ای از جمله لیبی و سوریه گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

در مکزیک 1471 کودک زیر 18 سال طی 13 ماه گذشته کشته شده‌اند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی در مکزیک٬ شبکه حقوق کودک این کشور با انتشار گزارشی اعلام کرد که 1471 کودک زیر 18 سال طی 13 ماه گذشته کشته شده‌اند.

بر این اساس٬ این کودکان به دلیل خشونت و درگیری میان باندها جان باخته اند. مکزیک که دارای 120 میلیون نفر جمعیت است 40 میلیون کودک دارد و سال گذشته سالی دشوار برای کودکان بود.

آلیشیا وارگاس، عضو هیئت مدیره شبکه حقوق کودک مکزیک که گزارش‌های بسیاری درباره ایمنی کودکان تهیه کرده است گفت: قانون اصلاحات آموزش و پرورش برای کودکان امسال باید عملی شود.

در پی خشونتهای ناشی از درگیری‌هایی که از سال 2006 در مکزیک آغاز شده تا کنون بیش از 300 هزار نفر کشته شده‌اند.