طی یک روز 227 بیمار کرونایی در ایران جان باختند

04/12/1400 02:41:00 ب.ظ

طی شبانه‌‌روز گذشته 15 هزار و 340 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 227 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

طی شبانه‌‌روز گذشته 15 هزار و 340 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 227 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی 23.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، طی 24 ساعت گذشته 15 هزار و 340 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 6 میلیون و 998 هزار و 975 نفر رسیده است.

همچنین طی یک روز گذشته 227 بیمار کرونایی در ایران جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به 135 هزار و 726 نفر افزایش یافت. تاکنون 6 میلیون و 561 هزار و 376 نفر از بیماران کرونایی در ایران بهبود یافته و از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

از سوی دیگر، 3984 نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون 46 میلیون و 862 هزار و 129 آزمایش تشخیص کرونا در ایران انجام شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمریکا: مذاکرات وین پیشرفت قابل توجهی داشته است/موضوع زندانیان، جدای از بحث برجام استسخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری به سوالی درباره احتمال انجام شدن توافق در چند روز آتی و موضوع تبادل زندانیان آمریکایی در ایران پاسخ داد.

سفر رئیسی به دوحه؛ ۱۴ سند همکاری بین ایران و قطر امضا شددیدار رئیسی از قطر در حالی انجام می‌شود که به نظر می‌رسد در موضوع حساس مذاکرت هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهان، دوحه نقش یک میانجی پشت صحنه را بازی می‌کند.

پوتین استقلال مناطق جدایی‌طلب شرق اوکراین را به رسمیت شناختپوتین استقلال مناطق جدایی‌طلب شرق اوکراین را به رسمیت شناخت به‌رسمیت شناخته شدن استقلال این دو منطقه از سوی مسکو، می‌تواند به روسیه بهانه‌ای برای اعزام آشکار نیروهای نظامی به اوکراین را بدهد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

۲۲۳ فوتی و ۲۲۰۷۳ ابتلای جدید کرونا در کشور۲۲۳ فوتی و ۲۲۰۷۳ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۲۰۷۳ *جانباختگان جدید: ۲۲۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۹۸۳۶۳۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۵۳۹۷۸۳ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۵۴۹۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۰۰۶۷۶۷۶

اسرائیل یک نوجوان فلسطینی را کشتیک نوجوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری اشغالی جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی هولوکاست در فلسطین اشغالی ؟ صابون_یهودی

رئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری استرئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری است رئیس جمهور ایران گفت که لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر برای دستیابی به یک توافق در وین ضروری است.